Fórum - Zobrazit téma - LD-3W vs SmartMaps - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LD-3W vs SmartMaps
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 27. srpen, 2008 17:29    Předmět: Citovat

Takže dnes mi přišel Evolve... (sorry Badel, ale čekat se mi nechtělo Radostný ) a zase problém...

Několikrát jsem totiž řešil, jakým způsobem je nejlepší připojovat Evolve a SmartMaps. Zatímco v GPS Testeru (na Palmu) se připojím pokaždé, ve SmartMaps někdy napošesté, jindy napodruhé, příště se mi to nepodaří ani na podesáté. Máte na to nějaký tip?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 27. srpen, 2008 17:31    Předmět: Citovat

Obávám se, že bez zásahu PLANstudia to nevyřešíš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 27. srpen, 2008 17:53    Předmět: Citovat

Ať žijí české softwarové firmy: Kdy byl update pro Treo, a aktualizace lokalizace? nikdy? Copak nikdo jiný nemá problémy se SmartMaps? Asi má, ale nekašlou na něj jako na mě. Psal jsem jim minulý týden v pátek a nic. Kdybych nebyl patriot a koupil TomTom, jsem ve vatě. Co už.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 27. srpen, 2008 20:17    Předmět: Citovat

Chtelo by to mail bombera, oni by si te vsimli Pobavený Pobavený Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SmartMaps
nováček
nováček


Registrace: 25.10. 2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čt 06. listopad, 2008 16:26    Předmět: Citovat

Jednoznačně nejlepší zkušenosti máme s Navilock BT338. Jedná se sice o dražší modul, ale při dnešních cenových rozdílech by toto již nemuselo být překážkou.
_________________
smartmaps@jabber.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt 06. listopad, 2008 17:39    Předmět: Citovat

mam evolve touchtraxx a smartmaps 1.8 ne navigator ale problemy zadny,proste dam GPS ZAPNOUT/VYPNOUT a automaticky se pripoji nebop odpoji behem chvilky...
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá 07. listopad, 2008 8:36    Předmět: Citovat

Hele, takovou zkušenost mám taky. Zkoušel jsem jakési demo, které jsem sehnal na netu zhruba takové verze, jako popisuješ. A rozumělo si to i s Nokií. Ale nejnovější verze je asi správně přepracovanáRadostný

Mimochodem, ozvali se, ale v podstatě mi dali na vědomí, že je to nezajímá (vlastně celý PalmOS je nezajímá...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412