Fórum - Zobrazit téma - LD-3W vs SmartMaps - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

LD-3W vs SmartMaps
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 19. říjen, 2006 22:52    Předmět: LD-3W vs SmartMaps Citovat

Je tu někdo, komu funguje Nokia LD-3W GPS receiver v kombinaci s novou verzí SmartMaps (v3.3.7026)? Starší verze šlapala normálně, ale u nové nějak nedojde ke spárování s GPS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SmartMaps
nováček
nováček


Registrace: 25.10. 2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: st 25. říjen, 2006 15:10    Předmět: Citovat

Dobrý den,

nová verze 3.4 již plně podporuje Nokia LD-3W BT GPS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fojtik
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 25. říjen, 2006 16:57    Předmět: Citovat

Moje verze SmartMaps 3.2.3314 se s Nokii LD-3W spojila jen jedinkrát na malý okamžik a od té doby ani ťuk.

Palm TX
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 25. říjen, 2006 17:01    Předmět: Citovat

Ano přesně tento problém jsem měl také, ale právě nová verze 3.4, která je již ke stažení, to řeší.
Jinak dlužno pochválit PLANstudio, že na naše upozornění ohledně této chyby reagovali neobyčejně promptně. OK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 26. říjen, 2006 20:44    Předmět: Citovat

SmartMaps napsal:
Dobrý den,

nová verze 3.4 již plně podporuje Nokia LD-3W BT GPS.


Jinak bych se rád zeptal, jestli vývoj na dalších verzích pro WM bude probíhat paralelně i pro Palm OS nebo bude Palm OS v budoucnu za widlemi zaostávat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
SmartMaps
nováček
nováček


Registrace: 25.10. 2006
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá 27. říjen, 2006 8:31    Předmět: Vývoj SM3 Citovat

Vše samozřejmě záleží na poptávce trhu, prozatím neplánujeme opuštění Palm OS platformy, s nadějí vzhlížíme k Tréo 680, který by mohl být hybatelem budoucí poptávky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 18:42    Předmět: Citovat

Zrovna dnes mi došly SmartMaps, verze Start Navigator, program 3.4.8282. Ačkoli mi dříve Treo 680 šlo s Nokií LD-3W spárovat, nyní problikne po zadání kódu ke spárovaní hláška "disconecting" a šmytec. Treo sice má v seznamu zařízení tento GPS modul, ale ten dále zeleně bliká, jako by se nic nedělo. Kde je zakopaný pes?

Nedávno jsem dělal Hardreset; před ním modul fungoval, ve spolupráci se SmartMaps 1.x, ale nyní, po zakoupení verze 3.4.8282 ani čárka.

Díky za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 19:35    Předmět: Citovat

Tohle se kdysi řešilo a musela se udělat určitá úprava ve SmartMaps. Nevím, jak je to teď u posledních verzí. Zkus třeba TomTom a pokud to tam poběží bez problémů, bude nutné se obrátit na PLANstudio, aby udělali opravu softu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 21:42    Předmět: Citovat

TomTom má i demo? Tady na serveru jsem jej nenašel.

Asi zítra zkusím skočit do města a somrovat v obchodech, abych mohl vyzkoušet jinou značku modulu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 21. srpen, 2008 22:41    Předmět: Citovat

TomTom nemá demo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 13:54    Předmět: Citovat

Budu kupovat TomTom kvůli zkoušce, jestli mi pojede konkurenční program? To mi přijde trochu na hlavu.

Jdu zaprudit do SmartMaps, jelikož to není jediný problém, jak jsem zjistil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 13:57    Předmět: SmartMaps vs. TomTom Citovat

Ronoath napsal:
Zrovna dnes mi došly SmartMaps, verze Start Navigator, program 3.4.8282. Ačkoli mi dříve Treo 680 šlo s Nokií LD-3W spárovat, nyní problikne po zadání kódu ke spárovaní hláška "disconecting" a šmytec. Treo sice má v seznamu zařízení tento GPS modul, ale ten dále zeleně bliká, jako by se nic nedělo. Kde je zakopaný pes?

Nedávno jsem dělal Hardreset; před ním modul fungoval, ve spolupráci se SmartMaps 1.x, ale nyní, po zakoupení verze 3.4.8282 ani čárka.

Díky za pomoc.


Potvrzuju - posledni verze SmartMaps se pri druhem a dalsim pripojeni s GPS nesparuje. Uz jsem zkousel kdeco a bez uspechu. Kdyz zapnu SmartMaps poprve a dam sparovat prez bluetooth s GPS (+ ulozit mezi overena zarizeni), vse je OK a Treo se s GPSkou vidi. Ale pri dalsim zapnuti SmartMaps uz Treo GPS modul nevidi. Jedine reseni na ktere jsem prisel, je odebrat GPS ze sparovanych a overenych zarizeni, zapnout SmartMaps a znova sparovat - je to otravne ale funkcni. Mimochodem: stejny problem ma Treo 650 i 680, stejne tak i LD.
TomTom zadny takovy problem nema.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 14:05    Předmět: Citovat

Jakou značku modulu máš? Mě nefunguje (Nokia LD-3W) spárování vůbec. Nicméně v modulu chyba není, s SE K550i funguje v aplikaci TrekBuddy bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 22. srpen, 2008 14:46    Předmět: Re: SmartMaps vs. TomTom Citovat

Mareka napsal:
Ronoath napsal:
Zrovna dnes mi došly SmartMaps, verze Start Navigator, program 3.4.8282. Ačkoli mi dříve Treo 680 šlo s Nokií LD-3W spárovat, nyní problikne po zadání kódu ke spárovaní hláška "disconecting" a šmytec. Treo sice má v seznamu zařízení tento GPS modul, ale ten dále zeleně bliká, jako by se nic nedělo. Kde je zakopaný pes?

Nedávno jsem dělal Hardreset; před ním modul fungoval, ve spolupráci se SmartMaps 1.x, ale nyní, po zakoupení verze 3.4.8282 ani čárka.

Díky za pomoc.


Potvrzuju - posledni verze SmartMaps se pri druhem a dalsim pripojeni s GPS nesparuje. Uz jsem zkousel kdeco a bez uspechu. Kdyz zapnu SmartMaps poprve a dam sparovat prez bluetooth s GPS (+ ulozit mezi overena zarizeni), vse je OK a Treo se s GPSkou vidi. Ale pri dalsim zapnuti SmartMaps uz Treo GPS modul nevidi. Jedine reseni na ktere jsem prisel, je odebrat GPS ze sparovanych a overenych zarizeni, zapnout SmartMaps a znova sparovat - je to otravne ale funkcni. Mimochodem: stejny problem ma Treo 650 i 680, stejne tak i LD.
TomTom zadny takovy problem nema.


Doporučuji obrátit se na PLANstudio, kdysi jsme s nimi tento problém řešili. Udělali tehdy jakýsi update a bylo to v pohodě. Jen nevím, jestli nebudou potřebovat půjčit ten modul.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: so 23. srpen, 2008 23:26    Předmět: Citovat

Mimochodem, off-topic: Jaký modul můžete doporučit ke SmartMaps? Tedy kromě Nokie Pobavený

Už jsem se smířil s tím, že si asi koupím nějaký jiný. Zkoušeli jste někdo přijímače značky Evolve se SmartMaps?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 23. srpen, 2008 23:36    Předmět: Citovat

Doporučuji počkat si, za nedlouho dovezeme hodně levný GPSky - vypadá to, že to bude za cenu, za kterou to tady nikdo zatim nenabízí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: ne 24. srpen, 2008 11:42    Předmět: Citovat

Méně než tu tisícovku za Evolve u konkurence? To by bylo zajímavé, ale kdy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 24. srpen, 2008 11:49    Předmět: Citovat

Neříkal jsem, že půjde o Evolve. Dali jsme požadavek na co nejlevnější a přitom co nejkvalitnější přijímače z Číny, takže by se mělo jednat o aktuálně velmi zajímavej produkt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 24. srpen, 2008 15:18    Předmět: Citovat

Evolve je AFAIK OEM odběratel od Qstarz, od nich jsem měl Q815 s 32tikanálovým MTK čipsetem a solárním článkem a s T680 a T5kou běhal TomTom 5.21 jak víno.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 24. srpen, 2008 16:50    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Neříkal jsem, že půjde o Evolve. Dali jsme požadavek na co nejlevnější a přitom co nejkvalitnější přijímače z Číny, takže by se mělo jednat o aktuálně velmi zajímavej produkt.


Jestes mel dat pozadavek na co nejdelsi vydrz bez reklamaci a oprav, ale to bych uz chtel od "Made in China" asi trochu moc Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412