Fórum - Zobrazit téma - Piskani displeje u TE - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Piskani displeje u TE

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nihilt
nováček
nováček


Registrace: 25.2. 2005
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 6:53    Předmět: Piskani displeje u TE Citovat

Ahoj, zacal mi piskat displej u meho Tungsten E. Piskani je slysitelne i pres zapnuty pocitac. Chci se tedy zeptat jak piskani lze odstranit definitivne nebo jestli je to na reklamaci. Muj palm je jeste v zaruce. Dekuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 9:24    Předmět: Citovat

Reklamovat se to určitě dá, ale ze zkušenosti vím, že se to stejně časem objeví znovu. Výborná je utilita WHINEHACK. Stačí mrknout do sekce download. Zcela zdarma...co více si lze přát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 9:26    Předmět: Citovat

Tady je na to odkaz:

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1593
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 9:33    Předmět: Citovat

Piskani displeje je zpusobeno menicem napeti v PDA, ktery se stara o to, aby kazda cast mela sve napeti, ktere potrebuje.

Intenzita piskani je ovlivnena protekajicim proudem, takze pri vetsi zatezi piska pristroj intenzivneji.

Je to zcela normalni, ale pokud to piska nad unosnou mez, rozhodne bych pristroj sel reklamovat ... Ve vyrobni toleranci se muze objevit kus, ktery piska vice nez ostatni....

Jinak ano, WHINEHACK by mohl pomoct ... At uz castecne nebo uplne ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 10:18    Předmět: Citovat

WhineHack se mi na první pohled zdál taky dobrý, ale:
- po resetu se mi znova nezapne
- při přechodu mezi některými aplikacemi (kdy je asi využíván veškerý výkon PDA) se odmlčí, což se projeví pískáním. Sice krátkým, ale rušivým Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 20:36    Předmět: Citovat

To je zvlastni, ja s nim nemel problemy a pri startu se po chvilce zapne sam. Mam T3, tak mozna je to palm od palmu...
Furt lepsi jednou pisknuti nez aby to piskalo nonstop Radostný))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kota
nováček
nováček


Registrace: 24.12. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 14. září, 2007 11:28    Předmět: Citovat

zdravim,mam E2 a taky mi piska display,stahnul jsem ten winehack ale porad to piska,asi to neumim nastavit nebo to na moji e2 nejde poradte co mam udelat kdyz to zapnu,dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 14. září, 2007 16:57    Předmět: Citovat

Hraj si se všema volbama tak dlouho, až to přestane pískat Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
majki
plavčík
plavčík


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 14. září, 2007 17:19    Předmět: Citovat

kota napsal:
zdravim,mam E2 a taky mi piska display,stahnul jsem ten winehack ale porad to piska,asi to neumim nastavit nebo to na moji e2 nejde poradte co mam udelat kdyz to zapnu,dik


Musíš to pouštět z palma, ne z karty. Nastav tam v menu Ultra Violence

Do divisoru raději moc nehrab, musel jsem přeinstalovat palm Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 15. září, 2007 9:49    Předmět: Citovat

Reklamovat a reklamovat. Sice se to někdy může objevit, ale někdy také ne. Já jsem to reklamoval tak dlouho, až jsem zůstal u tohoto nepískajícího. Dokud je záruka, zkusit se to dá.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kota
nováček
nováček


Registrace: 24.12. 2005
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so 15. září, 2007 10:37    Předmět: Citovat

dík za rady,ten winehack mi tam nejde a reklamovat to nechci do vanoc to uz vydrzim a pak si koupim neco s win.,to snad nepiska Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 15. září, 2007 12:13    Předmět: Citovat

kota napsal:
dík za rady,ten winehack mi tam nejde a reklamovat to nechci do vanoc to uz vydrzim a pak si koupim neco s win.,to snad nepiska Smutný

Whinehack nejde více lidem. Pravděpodobně má jedno zařízení více typů displeje nebo co. Na mé E2 také nejde, ačkoliv vím o někom, komu ano.
Škoda, reklamovat by jsi to mohl Mrkající

A nové zařízení ti pískat nebude. Neslyšel jsem o tom, že by nějaké WIN zařízení pískalo (teda ne že by to záviselo na OS Vysmátý )
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne 16. září, 2007 21:46    Předmět: Citovat

Stejné modely v některých případech mají skutečně rozdílné výrobce displeje. 100% mohu mluvit za Zire72 a právě ony dva kousky s rozdílnými displeji mám. Pískají však oba stejně Radostný a na obou whine hack funguje :p
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: po 17. září, 2007 18:45    Předmět: Citovat

Já mám taky Z72 taky píská ale snášet to de už to ani nevnímám a to ho mám sotva měsíc. Ale ten winehack určitě zkusím, snad mi pude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vaclavikmiva
nováček
nováček


Registrace: 29.6. 2006
Příspěvky: 21
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 17. září, 2007 22:18    Předmět: Re: Piskani displeje u TE Citovat

nihilt napsal:
Ahoj, zacal mi piskat displej u meho Tungsten E. Piskani je slysitelne i pres zapnuty pocitac. Chci se tedy zeptat jak piskani lze odstranit definitivne nebo jestli je to na reklamaci. Muj palm je jeste v zaruce. Dekuji


Fakt je ten že mě taktež TE lehce pískala , moc jsem to neřišil pak u T5, nebo TX už to nebylo
_________________
TX + SD 1Gb + GPS Navibe, +SE W810i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412