Fórum - Zobrazit téma - m500 zkolabovala - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

m500 zkolabovala

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: pá 06. říjen, 2006 10:49    Předmět: m500 zkolabovala Citovat

Tak se mi před chvílí složila m500. Najednou se ukázal horizontální proužek přes displej. Soft ani warm reset nepomáhají, stále tam zůstává jen úvodní palm obrazovka a vlevo nahoře bliká čtvereček tak 3x3 pixely... Nemáte někdo tušení co s tím?? Nechci dělat hard-reset, nemám tu s sebou synchro kolíbku Smutný

Nevím proč se to stalo, nic nového jsem neinstaloval ani neměnil, jen jsem myslím klikl na Home a už to bylo Nešťastný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 06. říjen, 2006 11:45    Předmět: Citovat

Tohle už jsem u m500 jednou řešil. Jestli si dobře vzpomínám, tak pomohl jen hard reset.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: pá 06. říjen, 2006 21:56    Předmět: Citovat

buhehehe Nešťastný

Já to ale nemám čím obnovit (jinak přijdu jen o pár sms - ačkoli docela důležitejch).. kolíbku jsem s sebou netahal, je to moc velký Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 20:32    Předmět: Citovat

To jsi se dostal do debug modu. Jedine ten hard reset Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: so 07. říjen, 2006 20:45    Předmět: Citovat

To jsem taky našel. Ale kromě toho, že jsem nedělal nic, čím bych se do něj mohl regulérně dostat, jsem se taky dočetl, že by se z něj mělo dát dostat jen soft resetem... Ale ono nic Smutný
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412