Fórum - Zobrazit téma - TomTom 6 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

TomTom 6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Steve
nováček
nováček


Registrace: 23.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá 13. červenec, 2007 23:26    Předmět: Citovat

Tak jsem zase zkousel 6.01 na T5, prvni spusteni dobry, ale pri druhym zacal tu pisnicku o Heap. Hned jsem dal upgrade na 6.03 a dal pokoj. Ze by s tim, konecne neco udelali? Zitra to zkusim v terenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Steve
nováček
nováček


Registrace: 23.12. 2005
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: so 14. červenec, 2007 12:28    Předmět: Citovat

Tak to neni ono, spustit to jde, ale ta doba, nez to neco spocita. To uz jsem u druhy krizovatky. UDMH nepomaha, bude to jinde. Pokud po TT6 neco chci tak spadne, zadny reset, proste jak ve woknech. Zatim to vypada, ze u T5 zustane TT5. Pobavený
Zatim mapy nejsou tak stary, ale pozdejc? Co bude dal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 20:16    Předmět: Citovat

Toto mi u Zire 72 dělalo, když jsem měl málo paměti v interní. Jinak mě to jede vpoho. Ale naštavlo mě to, ře to nespočítalo trasu z Moravského Krumlova do Vyššího Brodu, když jsme jeli an vodu (asi 220 km). Asi 2 minuty to analyzovalo asi 60000 silnic (+-) a pak to nic neřeklo. Navigace naskočila až na posledních 40 km.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po 16. červenec, 2007 23:52    Předmět: Citovat

jakuje napsal:
Toto mi u Zire 72 dělalo, když jsem měl málo paměti v interní. Jinak mě to jede vpoho. Ale naštavlo mě to, ře to nespočítalo trasu z Moravského Krumlova do Vyššího Brodu, když jsme jeli an vodu (asi 220 km). Asi 2 minuty to analyzovalo asi 60000 silnic (+-) a pak to nic neřeklo. Navigace naskočila až na posledních 40 km.


jsem to na nečisto zkusil a výsledek nejrychlejší trasy:

čas výpočtu: 13.172 sek
analyzovano: 65tis silnic
vzdálenost: 202 km
čas: 3:13 hod

ale kdo ví jak by se to chovalo za jízdy.. ;)
_________________
Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 17. červenec, 2007 10:27    Předmět: Citovat

Tak nevím ...
asi to mělo problém za jízdy a nedostatek paměti. Teď to nemůžu zkoušet, páč u PC nechytím družice. Ale nakonec jsem musel navigovat podle obyč atlasu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 18. červenec, 2007 9:06    Předmět: Citovat

vrty napsal:
čas výpočtu: 13.172 sek
analyzovano: 65tis silnic


No teda nevim, ale 52 tisíc silnic a 7 vteřin na Treu 680ce. Ale TT5.21.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrty
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 21. říjen, 2007 13:19    Předmět: Citovat

Zdravim v posledni dobe mam docela problem s tomtomem u trea 650

Konfigurace:

Treo 650 Hawkova ROMka odsud ftp://www.zednicek.cz/Treo650roms verzi ROM.1.20.ENA.CZ.Hawk.v0.2G.Card.Updater

v tomtom mi to ukazuje:
TomTom 6.030 (8270)
Volná RAM: 2.6MB
Mapa: europe_680.156' v680.1536

Tomtoma spoustim z ZLauncher v5.43 Build 070201 (ceska verze)
System PalmOS mi ukazuje
Pamet 13970K/24030K
Pamet karty: 164016K/500952K

Tomtoma spoustim pomoci PetitLauncher version 1.0 build 18

Tomtom chvilku jede, ale jak zasnu nekam klikat a kdyz pak amacknu na domecek pro ukonceni aplikace Treo se resetuje, nekdy se stane, ze se resetuje uzdriv pri pouzivani tomtoma.

Tomtoma mam v RAM (soubor start.prc)

Nevite v cem by mohl byt problem?
_________________
Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. říjen, 2007 14:24    Předmět: Citovat

Smazat ZLauncher. To pomohlo mně.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrty
nováček
nováček


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 38
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne 21. říjen, 2007 16:19    Předmět: Citovat

killinghawk napsal:
Smazat ZLauncher. To pomohlo mně.


a cim jsi nahradil ZLauncher? Hlavne v nem pouzivam zalozky a rychle mazani aplikace z RAM.. Na zalozky asi PowerRun a na to mazani nevim..
_________________
Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. říjen, 2007 17:19    Předmět: Citovat

Používám Facer Launcher, PowerRUN a Hi-Launcher. Kromě toho ještě jeden hack, který mi mapuje jedno hardwarové tlačítko na spouštění DA aplikací.

Facer Launcher používám na záložky, PoweRUN na spouštění z karty a Hi-Launcher podle potřeby [v podstatě jen zdvojuje funkci Facer Launcheru, ale někdy se hodí spouštět aplikace přes jedno hardwarové tlačítko (obdoba tlačítka Start ve Windows)]. Facer Launcher navíc umožňuje mazat a přesouvat aplikace z/do vnitřní paměti.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 28. březen, 2008 17:38    Předmět: Citovat

Panstvo, máte už někdo zkušenost s TT6 na T680 s ROM 1.12ROW? Rozmýšlím se totiž mezi TT6SW pro T680ku, ONE v3 a ONE XL CEEE.
TT6SW má výhodu v ceně, v3 a XL zase v tom že mi zůstane funkční celá Evropa pod TT5 a jde připojit TMC přijímač (ČRo1 už TMC vysílá), což je docela fajn s ohledem na to že TT Traffic pro ČR asi hodně dlouho nebude.
BTW kdo máte od TT all-in-one zařízení, fungují komunikační funkce s Trey? BT náhlavku nepoužívám, jedu po drátě, takže BT mám volný a používám ho jen pro dialup a občas synchronizaci, když nechci tahat kabel.

BTW zatím vede ta XL CEEE, protože za cenu jen o málo vyšší než ONEv3 má TMC přijímač a navíc podrobné mapy Rakouska a Itálie (což je pro moje účely ideální - lyže).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 28. březen, 2008 20:47    Předmět: Citovat

All-in-One je jasně lepší řešení a TomTom v komunikaci s Treama nemá absolutně problém. Krásně to nasosne kontakty z PIM aplikace v Palm OS a jede to jak po másle. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jsrk
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: pá 28. březen, 2008 21:11    Předmět: Jak tedy na Treo 680 s libovolným GPS modulem a TT6? Citovat

Prošel jsem už pár diskuzí, ale nenašel jsem odpovědi na všechny otázky. Doufám že mi zde odpovíte. Uvažuji o koupi Trea 680 a ext. GPS modulu. Abych mohl používat TT6, potřebuji nějakou speciální verzi TT6 pro Palm OS? Čtu zde o různých potížích se zasekáváním navigace, s pamětí a podobně. Týká se to i Trea 680? Jak mám tedy postupovat když vybalím nové Treo 680 z krabice, aby byla zajištěna spolehlivá funkce navigace. Se jaké update nainstalovat?

Omlouvám se za sloh a moc děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: so 29. březen, 2008 10:01    Předmět: Citovat

Badel napsal:
All-in-One je jasně lepší řešení a TomTom v komunikaci s Treama nemá absolutně problém. Krásně to nasosne kontakty z PIM aplikace v Palm OS a jede to jak po másle. Radostný


Tak to momentálně vypadá na XL CEEE+DEITCH + samostatně TMC přijímač. CEEE+DEITCH stojí o 500 míň než CEEE+T, což je střední a východní Evropa + TMC přijímač, TMC samostatně stojí 684 s DPH, a kdybych to kupoval obráceně, tzn. T+CEEE, vyšlo by to asi o 4 stovky dráž a ještě bych měl menší kombinaci map. Treo + BT si zatím nechám na příležitostný geocaching Radostný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 29. březen, 2008 22:18    Předmět: Re: Jak tedy na Treo 680 s libovolným GPS modulem a TT6? Citovat

jsrk napsal:
Prošel jsem už pár diskuzí, ale nenašel jsem odpovědi na všechny otázky. Doufám že mi zde odpovíte. Uvažuji o koupi Trea 680 a ext. GPS modulu. Abych mohl používat TT6, potřebuji nějakou speciální verzi TT6 pro Palm OS? Čtu zde o různých potížích se zasekáváním navigace, s pamětí a podobně. Týká se to i Trea 680? Jak mám tedy postupovat když vybalím nové Treo 680 z krabice, aby byla zajištěna spolehlivá funkce navigace. Se jaké update nainstalovat?

Omlouvám se za sloh a moc děkuji.


Koupíš tohle a nainstaluješ tohle. To je vše. Potíže se zasekáváním nejsou zásadního charakteru a potíže s pamětí se dají řešit buď utilitkou nebo jednoduchým soft resetem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jsrk
nováček
nováček


Registrace: 19.3. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne 30. březen, 2008 7:53    Předmět: Citovat

Stručné, jasné, jednoduché - Děkuji. Kterou freewarovou utilitku na paměť můžete doporučit? Nebo je lepší jít do nějaké placené?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 30. březen, 2008 12:23    Předmět: Citovat

Zdarma je FlushIt!, placený UDMH by byl lepší, ale neni to nutný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 12:35    Předmět: Citovat

Tak mě ještě napadlo k TT6... v nabídce eshopu Limal na iKupu se objevily BT přijímače GPS od Navigonu kombinované s TMC přijímačem (model Triceiver), tzn. RDS-TMC datagramy předávající spolu s NMEA datagramy po BT sériáku jako součást komunikace. Umí to TT6 využít? Na SunnySoftu na to nedokázali odpovědět, protože to neměli možnost vyzkoušet (Navigon Triceiver nemají v nabídce) a centrála TT mi ještě neodpověděla.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mareka
plavčík
plavčík


Registrace: 27.10. 2005
Příspěvky: 149

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 20:30    Předmět: Re: Jak tedy na Treo 680 s libovolným GPS modulem a TT6? Citovat

Badel napsal:
Koupíš tohle a nainstaluješ tohle. To je vše. Potíže se zasekáváním nejsou zásadního charakteru a potíže s pamětí se dají řešit buď utilitkou nebo jednoduchým soft resetem.


A neni neco takoveho i pro LD? Vim ze nekomu TT6 s UDMH beha i na LD ale u mne jde jen nacist mapu a pri pokusu o vypocet trasy vzdy skoncim Smutný (i po vycisteni pameti) Myslel jsem ze pomuze vymena MD za LF ale nee....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 31. březen, 2008 21:26    Předmět: Citovat

To slyším poprvé, že by TomTom neběhal na LD, ale zkoušel jsi SmartMaps?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412