Fórum - Zobrazit téma - Doporučte klávesnici pro E2 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doporučte klávesnici pro E2
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: so 16. září, 2006 14:38    Předmět: Doporučte klávesnici pro E2 Citovat

Mohl by mi někdo doporučit klávesnici pro PALM, která funguje i s E2? Pro mě jako studenta rozhoduje cena, takže nějaká bezdrátová udělátka za 1500Kč pro mě nejsou na programu dne... Mrkající Cena tak do 500Kč je přijatelná, víc ne.

Snad nejsem snílek Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 16. září, 2006 22:19    Předmět: Citovat

Obávám se, že jsi dost velký snílek. To, že se klávesnice pro Universal konektor prodávají pod 200,- Kč je jen proto, že se jedná o definitivní výprodej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Avenger21
nováček
nováček


Registrace: 13.10. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 16. září, 2006 23:59    Předmět: Citovat

Ja jsem si poridil palm universal wireless keyboard pres bazar za 700 a jsem s ni hodne spokojenej, investice se vyplatila, jestli pises vsemi deseti a jestli navic mas zkusenosti s psanim na laptopu tak zadny rozdil snad ani nepoznas. Jediny co bych uvital je podpora od locale abych si mohl udelat vlastni mapu znaku Radostný docela mi chybi ť Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 18. září, 2006 13:17    Předmět: Pres bazar Citovat

Jedine pres bazar.. ja sehnal wireless keyboard od Palmu za 600, se zarukou
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 11:11    Předmět: Citovat

Dík všem POZOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá 22. září, 2006 11:23    Předmět: Na PDASoftu ji nekdo prodava za 600 Citovat

Mrkni na PDASoft do fora, nekdo tam nabizi UWK za 600,-
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 25. září, 2006 14:12    Předmět: Citovat

Fungovala by tato klávesnice?
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Dic_0300
nebo toto
http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=BBS_Pal_0311
??
Nějak si nejsem jist těmi konektory... Mám prostě E2 Vysmátý
A klávesnice by se hodila, jelikož poslední dobou je to o rychlém zadávání větších textů a ne jen "kup mlíko a 8 rohliků" Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 25. září, 2006 16:10    Předmět: Citovat

Ani jedna z nich nemá konektor kompatibilní s TE2.

Naposledy upravil Badel dne po 25. září, 2006 16:42, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 25. září, 2006 16:13    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Ano jedna z nich nemá konektor kompatibilní s TE2.

Aha, takže už tomu začínám rozumět.. Takže co má E2 za konektor když ne ten Universal? A mohl bys mi prosím napsat jaké klávesnice pro E2 jsou určené (+ případně odkaz)? Chci si udělat pouze obrázek, takže cena mi zatím nerozhoduje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 25. září, 2006 16:44    Předmět: Citovat

TE2 má tzv. "Multiconnector" a klávesnice použitelná na TE2 je tato: http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=3169WW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: po 25. září, 2006 18:56    Předmět: Citovat

Badel napsal:
TE2 má tzv. "Multiconnector" a klávesnice použitelná na TE2 je tato: http://shop.palmhelp.cz/detail.php?kod=3169WW

Fajne, takže rozbiju prasátko a nebo napíšu ježíškovi. Díky moc!
Akorát jsem zvědav kolikrát se dá složit a rozložit, než se rozpadne Rozpačitý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 25. září, 2006 19:22    Předmět: Citovat

Těch klávesnic se prodává opravdu hodně velké množství a zatím jsme měli jen jednu reklamaci. POZOR!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 26. září, 2006 18:06    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Těch klávesnic se prodává opravdu hodně velké množství a zatím jsme měli jen jednu reklamaci. POZOR!

Jj, rozhazuju sítě. Na PDASoft je další člověk co prodává tuto klávesnici okolo 600Kč. Ale rozmyslím to, peníze zatím šly na něco jiného a tiskárnu na peníze momentálně nemám v provozu Mrkající Jsem akorát zvědav jak dlouho v akci vydrží palm, když budu psát třeba 2 hodiny v kuse (jelikož to je IrDA)..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 28. září, 2006 21:23    Předmět: Citovat

Prasátko jsem rozbil Pobavený a klávesnici objednal Machr . Někdo si tu namastí kapsu Posměváček Vysmátý Teď jsem akorát zvědav jak dlouho vydrží baterie když to je IrDA Rozpačitý Mno ale potřebuju jí, tak co Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 28. září, 2006 21:44    Předmět: Citovat

S tim maštěním kapsy to nebude tak horký - přál bych ti vidět ty směšný marže na originálním příslušenství. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: čt 28. září, 2006 21:49    Předmět: Citovat

Badel napsal:
S tim maštěním kapsy to nebude tak horký - přál bych ti vidět ty směšný marže na originálním příslušenství. Smutný

Je mi to jasný, než jsem to koupil v palmhelpu, hledal jsem po netu a porovnával ceny. Cenová hladina v ČR je tak 1250-1360Kč. Originální stují kolem 18USD (díval jsem se na palm.com ale číslo zapoměl). Takže si dokážu představit, jakej "vejvar" z toho máte Rozpačitý
Čím níž natlačíte cenu, tím více zákazníků bude, ale prachů z teho moc nebude..

Mno zpět - jak dlouho asi vydrží baterie u té klávesnice, když budu psát tak 5 hodin denně? Jde mi o to, abych si s sebou nemusel tahat každej den náhradní baterie, aby to přežilo těch 5 hodin. A výdrž PALMu se sníží o moc? Kdyby to bylo BT, PALM by vydržel chvilku, to vím Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Morbid
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 4.2. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt 28. září, 2006 22:02    Předmět: Baterie Citovat

Ja jsem psal poměrně hodně a za půl roku mi to zobrazovalo 75% kapacity baterie Radostný Myslím, že se nemáš čeho obávat. Docela mně překvapilo jak to málo žere, když to má jen dvě AAA baterie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomas_11
nováček
nováček


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 16. říjen, 2007 19:11    Předmět: Citovat

mate niekto skusenot s kalvesnicou belkin (IRDA) http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Product_Id=144042

da sa pouzit s palmTX?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 17. říjen, 2007 15:24    Předmět: Citovat

jacktalking napsal:

Je mi to jasný, než jsem to koupil v palmhelpu, hledal jsem po netu a porovnával ceny. Cenová hladina v ČR je tak 1250-1360Kč. Originální stují kolem 18USD (díval jsem se na palm.com ale číslo zapoměl). Takže si dokážu představit, jakej "vejvar" z toho máte Rozpačitý


Připočti clo, DPH a dopravu a možná se nebudeš stačit divit.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: st 17. říjen, 2007 17:20    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:

Připočti clo, DPH a dopravu a možná se nebudeš stačit divit.

Clo se dá "odpočíst". Stačí požádat odesilatele, aby k celnímu prohlášení připsal tučně "GIFT/DAREK" a je to. Toto mi poradil otec (pracuje u MV), jehož kolegovi jsem si stěžoval. Onehdy jsem si nechal poslat jednu učebnici (tady za ní ti hajzli v prodejně chtěli !!!!5400Kč!!!, na amazon.com vyšla na cca 1200Kč). Za 14 dní koukám a že mi to zadrželi v Praze a ať zaplatím. To mě dostalo, protože oni si clo vybírají podle toho, kdo tam zrovna sedí. Za učebnici bych na clu zaplatil cca 600Kč.

A ze zahraničí to posílat sem moc drahé není. Z e-shopu v Americe do ČR chtěli asi dolar na poštovném. Byla to baterie do notebooku LG.
_________________
Sony Ericsson
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412