Fórum - Zobrazit téma - Rozprodání sbírky - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Rozprodání sbírky
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne 07. srpen, 2016 23:17    Předmět: Rozprodání sbírky Citovat

Zdravím,

doufám, že to tu ještě není úplně mrtvé. Rozhodl jsem se rozprodat větší část mé sbírky PDA s Palm OS (i jiné). Seznam je následující:

Palm:
Tungsten C (2x)
Zire 71
Tungsten T3 (spíš na náhradní díly)
m505

Sony Clie:
PEG-N770C
PEG-NX70V

Ostatní:
Handspring Treo 270 (bez baterky, spíš nefunkční)
HP Jornada 720 (Windows CE)

Více informací a fotky pošlu případným zájemcům (pokud se nějací najdou). Snad ke každému zařízení je kolíbka s nabíječkou, některá PDA mají i ochranný kryt atd. Ceny dohodou. :^)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 09. srpen, 2016 15:08    Předmět: Palm Citovat

Nejake orientacni ceny by nebyly?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: st 10. srpen, 2016 0:44    Předmět: Citovat

Ceny nedokáži odhadnout, ale jelikož se jedná o funkční historii, navíc firmy, která už neexistuje, tak počítám s cenami přes 1000,- (vyjma T3 a Handspringu, které jsou na ND). Ideální by byl prodej člověku - sběrateli pro doplnění sbírky. Pokud byste měl o nějaký zájem, tak napište. Já jsem je ještě ani pořádně netestoval (vyjma nabití a drobného testu na výdrž baterie), takže konkrétní cenu bych uvedl až po větším otestování daného stroje. :^)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: čt 11. srpen, 2016 15:19    Předmět: Palm Citovat

Coz o to, PEG-NX70V bych si zatracene rad nekdy tak na mesic vyzkousel, zvlast kdyz vidim, jaky nechutny odpad se dneska prodava, ale sberatel nejsem a realne by asi byl problem ho dneska pouzivat, protoze bude problem s nabijeckou, kartou, nahradnim akumulatorem, atd. A dat za to nekolik tisic, aby to lezelo ve skrini taky neni zrovna idealni.
Jen doufam, ze to nezkonci nakonec nekde v popelnici, kam by mela jit vetsina v soucasne dobe prodavane kapesni elektroniky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: čt 11. srpen, 2016 20:22    Předmět: Citovat

No, zrovna ten NX70V by byl nejdražší. :^D
Je k němu asi komplet výbava (kolíbka s nabíječkou, CD se SW, káblík pro ovládání mp3 přehrávače, nějaké manuály), "nová baterie" (byla kupována cca 2 roky nazpět, ale pak bylo Sony užíváno asi jen půl roku, od té doby leželo), pouzdro s let. hliníku a dvě karty - 1GB a 64MB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 12. srpen, 2016 15:07    Předmět: Palm Citovat

No vsak je to taky asi nejlepsi kapesni zarizeni, co kdy bylo a bude vyrobeno. Snad jedine Sharp Zaurus by mohl konkurovat. Jestli ten akumulator nekde 1,5 roku lezel bez nabiti, tam muze taky uz byt po nem, zvlast, kdyz neni vyndavaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá 12. srpen, 2016 20:14    Předmět: Citovat

No, sony jsem nabil cca 10 dní nazpět, pouštěl na něm budbu cca 2h a baterie spadla možná někam na polovinu, ale nechci kecat, už si to přesně nepamatuju. Každopádně teď už je to 5 dní po posledním vytažení z kolíbky a nějakém drobném testování s mp3 a aplikací a baterie je cca na 25%. Myslím, že kdyby se párkrát vybila a nabila, že bude zas relativně ok. To bych ještě sám otestoval.
Mimochodem, baterie se dá měnit, i když se značnou dávkou trpělivosti, přes boční 'dvířka'. Takže není potřeba rozdělávat celý stroj tak, jak tomu je u většiny palmů. :^]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá 12. srpen, 2016 20:20    Předmět: Citovat

Mimochodem, když už jste nakousl ty Zaurusy, nevlastníte nějaký? Já mám SL5500, která je celkem dobrá, ale začínají mi špatně fungovat hlavní tlačítka. Tak jsem se díval a třeba C1000 by nebyla na škodu, ale zajímala by mě použitelnost v dnešní době. Články, co jsem o ní četl, byly z roku 2007/2008, a tehdy ta použitelnost mohla být přece trochu lepší než dnes. :^'
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: so 13. srpen, 2016 16:13    Předmět: Palm Citovat

Bohuzel, Zaurus je take jedna z veci, co bych rad nekdy videl.
Pouzitelnost bude podle me takova, ze offline veci budou ok, ale dnesni humusace webove stranky uz to nezvladne. Stejne jako u palmu.
Jste stastny clovek, ze jste mel moznost takove spickove kousky drzet v ruce, ja se nedostal dal nez za TX. Nehcete zalozit muzeum? Kdyby byla moznost si to zapnute i osahat, byl bych prvni navstevnik. Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne 14. srpen, 2016 20:45    Předmět: Citovat

Já právě myslel, že ty Palmy a Sony prodám člověku, který jich má doma kupu a že by on pak založil muzeum. A nebo by se mohlo složit více lidí odtud. :^D
Ještě bych chtěl někdy zkusit Sony Clie UX50. To zařízení mě hodně zaujalo. Sice OS dnes "nepoužitelný", ale konstrukčně hodně zajímavý kousek. Ale kdybych pak měl vybírat mezi Zaurusem C1000 a Sony UX50, raději bych vzal ten Zaurus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 14. srpen, 2016 20:54    Předmět: Palm Citovat

Tak par lidi v CR snad jeste sbirku palmu ma, ale je otazka, zda to tu ctou. To spis zkusit nejake srazy uzivatelu starych pocitacu a podobne. Ale bude to soukroma sbirka, muzeum nikdo delat nebude, nebot vetsina populace o palmech nikdy neslysela, takze tezko pujdou do muzea.
UX50 byl taky zajimavy kousek. Sony dovedlo ukazat, co vsechno je s PalmOS mozne, zatimco Palm se zbabele drzel stale toho sameho (ale dobreho). Skoda, ze dneska nikdo nic podobneho nevyrobi, dneska se vyrabi jen odpad. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
HXPRO
nováček
nováček


Registrace: 20.9. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 28. září, 2016 15:32    Předmět: Citovat

Mám doma funkční Palm T|X, když by měl někdo zájem ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 07. říjen, 2016 9:59    Předmět: Citovat

Nemáte někdo archiv fotek ze starých Palm srazů v Brně (PaJDA.cz atd)??
Jinak stále platí, že bych měl eventuélně na prodej sbírku svých Palmů (viz. podpis) - všechny ve stavu nových kusů, s hromadou příslušenství, plně funkční baterie atd. T5 má dokonce skleněný digitizér.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 07. říjen, 2016 14:58    Předmět: BF Citovat

lukee: Nebudes s nima na ByteFestu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: so 08. říjen, 2016 10:16    Předmět: Citovat

Bytefest mám trošku z ruky, takže nebudu. Máme podobné akce i u nás na Moravě, takže pokud se to nějak rozumně neprodá, na jaře to na nějakou takovou akci tady povezu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: so 08. říjen, 2016 22:28    Předmět: re: Citovat

Bohužel už je to jen historie. Vývoj šel uplně jiným směrem. Nicméně jsem rád že to tu "nějak žije". Pořádný přístroj stejně aby člověk pohledal v dnešní době.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st 19. říjen, 2016 20:15    Předmět: Citovat

Je to tu docela živé, tak se zeptám tu - neměl by někdo T|X, ze kterého bych mohl vypreparovat flex kabel od tlačítek?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2016 14:01    Předmět: Citovat

Tak v pondělí jsem prodal všechny své Palmy a příslušenství a uzavřel tak mých 9 let s Palmem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ronoath
plavčík
plavčík


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2016 14:35    Předmět: Citovat

Pokud se nepletu, už jsem to jednou od tebe slyšel Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 20. říjen, 2016 16:39    Předmět: Citovat

Ano, stroje označené jako "nedávná minulost" jsem nakoupil po tom, co jsem ti prodal TX - řekl jsem si, že ještě jeden nějaký Palm si koupím aspoň na památku (tuším, že to byla ta T3), pak ale přišlo pomatení a nákupy na eBay jely jeden za druhým Mrkající Teď už jsem to ale nadobro rozsekl a nezůstalo doma nic. Šla pryč i WiFi SD karta, kterou jsem si do té doby chránil Radostný Co u tebe, používáš ještě něco? Já jsem chvíli koketoval s myšlenkou nahradit chytrý telefon tlačítkovou klasikou, dostávajíc zpět odolnost a výdrž baterky a opět to zkombinovat s PDA, jenže člověk je už moc rozmlsaný na to, aby se k tomuhle řešení vracel - na PalmOS chybí dobrý emailový klient, který k mé práci potřebuju, nefotí to a když jo (Treo), výstup je na dnešní dobu hodně špatný, nedostanu se s tím třeba ke svým fotkám na Flickru atd, atd. PIM už taky nic moc, protože všechno synchronizuju online. Takže jsem to definitivně zabalil a kapitolu PalmOS nadobro uzavřel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412