Fórum - Zobrazit téma - HP Touchpad - webOS CE (Community Edition) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP Touchpad - webOS CE (Community Edition)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá 31. leden, 2014 9:48    Předmět: HP Touchpad - webOS CE (Community Edition) Citovat

PDA a telefony s PalmOS a webOS používám celý život, ale teď jsem si konečně koupil HP Touchpad a mám několik hloupých dotazů.

1. v přístroji jse poslední oficiální webOS 3.0.5. Jak nainstaluji modifikovanou verzi webOS Community Edition?
Stačí nainstalovat jen Lunu 4.9.5 CE nebo jde nějaký komplexní balík? Jde toto nainstalovat přes Preware nebo je třeba PC s Linuxem či MacOS? Mám přístroj pár hodin, zběžně jsem koukal na nějaká fóra, ale jelikož mám PC s Windows 7, tak nevím, jak to provéct.

2. je nějak vyřešeno používání jednoho Palm profilu ve dvou webOS zařízeních? Mám totiž HP Veer a je otázka, jestli se se stejným účtem mohu bez obav přihlásit i do Touchpadu. Kdysi se řešilo, že to není možné, ale jaká je situace nyní?

3. jaká je poslední verze CyanogenModu pro Touchpad? Existuje už Android 4.4? Aktuálně mám nainstalovaný dual mód a s Androidem 4.0.

4. na přístroji špatně reaguje cca 1/5 digitizeru. Nemáte někdo nějaký na prodej? Případně objednám přes eBay, viděl jsem je za tuším 33 USD.

Předem díky za reakce a odpovědi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: pá 31. leden, 2014 19:38    Předmět: Citovat

Tak jsem si během dne odpověděl sám:

1. http://forums.webosnation.com/webos-internals/317427-lunace-4-x.html

2. lze používat s jedním Palm Profilem více zařízení a data si bude každé zařízení zálohovat svoje. To je tvrzení někoho z HP, kdo dysi odpovídal na identickou otázku. Nicméně po přihlášení Touchpadu na můj účet se mi nečetli data z Veeru, což se vůbec stát nemělo, takže to trošku nechápu...

3. http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2321397

4. digitizer lze objednat z Číny dokonce ještě laciněji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412