Fórum - Zobrazit téma - Prodám HP Touchpad 32GB - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prodám HP Touchpad 32GB

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne 09. únor, 2014 9:51    Předmět: Prodám HP Touchpad 32GB Citovat

Zakoupil jsem HP Touchpad, kde se mi nedařilo zprovoznit App Catalog, tak jsem ukvapeně objednal z USA ještě jeden kus. Než mi dorazil, měl jsem u prvního tabletu problém vyřešený a nyní tento další kus nevyužiji a nabízím jej k prodeji.
Nainstalována poslední oficiální werze webOS 3.0.5. Bezvadná funkčnost a vynikající stav (na displeji ani zadním krytu nejsou žádné škrábance). Jediný problém jsou pro Touchpad typické praskliny na zadním krytu u reproduktorů (viz. foto).
Nabídku mám na Aukru a cena 3200 Kč:
http://aukro.cz/hp-touchpad-32gb-webos-3-0-5-perfektni-stav-wifi-i3952930568.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
emmapacino
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2022
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út 29. březen, 2022 11:54    Předmět: hp.com/go/wirelessprinting - Solutions.brother.com/windows Citovat

Download and install your printer driver software. Install your HP printer by visiting www.hp.com/go/wirelessprinting. Make connections to the network.

vh1.com/activate | Tcm.com/activate | vh1.com/activate | mcafee activate 25 digit code | vh1.com/activate | Www.nfl.com/activate | | Roadrunner Email Login | Nighthawk Router Login | Nighthawk Router Login | Comcast email login | solutions.brother.com/windows |solutions.brother.com/windows | garmin.com/express | Spectrum Webmail | Roadrunner Email Login | Www.nfl.com/activate | Www.nfl.com/activate | Www.nfl.com/activate | Tcm.com/activate | Roblox.com/redeem | Roblox.com/redeem | Fyi.tv/activate | Fyi.tv/activate | Fyi.tv/activate | Amc.com/activate | itv.com/hub/pair | www.itv.com/hub/pair | Canon.com/ijsetup | Canon.com/ijsetup | Canon.com/ijsetup | Canon.com/ijsetup | Canon.com/ijsetup | Canon.com/ijsetup | Canon.com/ijsetup | hbomax.com/tvsignin | Cricut.com/setup | Amc.com/activate | Turbotax.ca/download | Tcm.com/activate | Axs.tv/activate | www.hp.com/go/wirelessprinting | 123.hp.com/laserjet | 123.hp.com/laserjet | ij.start.canon ts3122 | ij.start.canon | solutions.brother.com/windows | mywifiext setup | garmin.com/express | cox webmail login | microsoft365.com/setup/family | microsoft365.com/setup/personal | Microsoft365.com/setup/business | hp officejet pro 8600 driver | pbs.org/activate
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412