Fórum - Zobrazit téma - Nefunkční HP App Catalog - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nefunkční HP App Catalog

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: ne 02. únor, 2014 12:33    Předmět: Nefunkční HP App Catalog Citovat

Koupil jsem si HP Touchpad a mám následující problém. HP App Catalog funguje a ukazuje aplikace, ale jakmile se pokusím cokoliv stáhnout, ukáže se chybová hláška "Download Failed". Dokonce není možné aplikace ani updatovat.
Problém je, že mám expirovaný certifikát App Catalogu, ale kvůli výše uvedenému problému není možné update stáhnout. Nepomohla ani změna času na období před expirací. Nefunguje instalace updatu App Catalogu přes Preware. Nepomohla registrace zařízení přes App Tuckerbox. Nepomohl hard reset tabletu (zkoušeno 3x). Nepomohlo přeinstalování ROM přes webOSDoctor (zkoušena verze 3.0.4. a následní OTA update na 3.0.5). Nepomohlo ani přeinstalování Luny ani celého systému přes Preware. Vše zkoušeno přes dva různé Palm profily.
Nefunguje zkrátka absolutně žádná pomoc, kterou jsem na všemožných fórech našel.
Nemáte někdo podobnou zkušenost? Touchpad jsem koupil jako použitý a vůbec nechápu, co s ním předchozí majitel mohl udělat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 04. únor, 2014 7:47    Předmět: Citovat

To je smutné. Když se tenhle problém dostal na svět, někde psali že není cesty jak to dát dohromady když to prošvihneš. Vzhledem k výčtu věcí co jsi dělal jsi asi udělal maximum...
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Daemon
nováček
nováček


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 31

PříspěvekZaslal: út 04. únor, 2014 22:35    Předmět: Citovat

Na HP Veer jsem to dělal na podzim a byla to otázka pár minut. Na Touchpadu to bylo horší. Tři dny jsem prováděl stále identický postup a najednou pak vše začalo fungovat. Holt elektronika žije vlastním životem... Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412