Fórum - Zobrazit téma - Šílené Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Šílené Pre

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: st 28. březen, 2012 21:04    Předmět: Šílené Pre Citovat

Zdravím všechny,
jsem celkem čerstvým majitelem Pre (2. ruka, dovoz GER, webOS 1.4.5). Teď řeším jeden problém-občas se mi stane, že mi Pre začne úplně blbnout, což se projevuje tím, že se mi otevřené karty samy od sebe začnou lítat sem a tam, zvětšovat se nebo zmenšovat, při prohlížení webu se stránka sama od sebe zmenší nebo zvětší a když si ji chci posunout, tak se pohybuje trhaně a občas to skončí tím, že se otevře karta volání a samo od sebe se začne vytáčet nějaký nesmyslný číslo.
Neví někdo, čím by to mohlo být? Setkal se s tím už někdo? Dík za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 29. březen, 2012 9:38    Předmět: Citovat

Možná máš v háji touchscreen... systém nevím, zda by tohle dělal. Nebo jestli ho nezahltíš příkazy když zrovna laguje?
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: čt 29. březen, 2012 12:18    Předmět: Re: Šílené Pre Citovat

Ticon napsal:
Zdravím všechny,
jsem celkem čerstvým majitelem Pre (2. ruka, dovoz GER, webOS 1.4.5). Teď řeším jeden problém-občas se mi stane, že mi Pre začne úplně blbnout, což se projevuje tím, že se mi otevřené karty samy od sebe začnou lítat sem a tam, zvětšovat se nebo zmenšovat, při prohlížení webu se stránka sama od sebe zmenší nebo zvětší a když si ji chci posunout, tak se pohybuje trhaně a občas to skončí tím, že se otevře karta volání a samo od sebe se začne vytáčet nějaký nesmyslný číslo.
Neví někdo, čím by to mohlo být? Setkal se s tím už někdo? Dík za odpovědi.


To vypada na 'touch itself syndrome'. Nekdo tvrdi ze to spravi Doctor, nekdo ze to je HW problem. Mne se to stalo asi 2 mesice pred koncem zaruky, o2.de reklamaci uznalo a vymenili mi komplet displej. (viz. bazar)
Otestuj si Touchscreen jestli reaguje na cele plose, u mne se to objevilo spolecne se stratou citlivosti. Testy najdes v aplikaci Device Info, menu Tests > Interactive Tests
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 30. březen, 2012 11:30    Předmět: Citovat

Nedělá ti to náhodou na nabíječce? Přesně tohle dělají neoriginální nabíječky.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: so 31. březen, 2012 15:09    Předmět: Citovat

me to dela nejcasteji zapatlany display a musim ho vycistit, pak to zmizi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 02. duben, 2012 13:29    Předmět: Citovat

4 Scorpi:
Taky mě to napadlo, ale dělalo mi to, i když už jsem se na něj radši ani nedíval, natož abych na něj tapnul... Vysmátý

4 jkf:
Tak jsem si ho otestoval a je v pořádku, teda myslím touchscreen. Ale na Quick Testu mně to řeklo, že některé komponenty nemůže správně zkontrolovat a chybu vyhodilo na modem. WebOS Doctor je rozdílnej pro každou verzi webOS? Na netu jsem nasel jen pro verzi 2.1.0

4 Badel:
Nn, mám nabíječku origo přímo k Pre...

4 milanroubal
Taky jsem si říkal, jestli to nemůže být tím, ale vyšudlal jsem ho a stejně mi to udělalo Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: út 03. duben, 2012 9:12    Předmět: Citovat

Ticon napsal:
WebOS Doctor je rozdílnej pro každou verzi webOS? Na netu jsem nasel jen pro verzi 2.1.0


spravnou verzi webOS Doctora si muzes stahnout po prihlaseni primo z Palm Profilu (Device Options):

https://ps.palmws.com/palmcsext/console/pages/LoginPage.iface
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne 15. duben, 2012 2:11    Předmět: Citovat

Myslím, že scorpi a jkf se do toho asi trefili přesně, i když po testu touchscreenu se zda být všechno v pořádku...ale není, po levé straně touchscreenu lítá samo o sobě halo, jak kdyby na to někdo pořád klepal, otevíraj se všechny možný karty, lítá to jak na kolotoči a ještě ke všemu se nemůžu samozřejmě připojit na webOS doktora a na ten, co ho mám instalovanýho v komplu se Pre nechce vůbec připijit.... Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 15. duben, 2012 15:32    Předmět: Citovat

No tak to je asi na výměnu touchscreenu. Vzhledem k tomu, že je lepený dohromady s displejem, mění se celá horní část a vyjde to na nekřesťanský prachy. Smutný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 16. duben, 2012 3:00    Předmět: Citovat

Jojo,tak nejak jsem s tim pocital a rozhodne to nebuduresit touto cestou.Tak to vypada, ze platformu webOS opustim jeste driv, nez jsem se s ni stacil poradne seznamit,ale nechat Pre vytacet my znamy o pul druhy rano je fakt o nervy Rozpačitý jenze...tohle pisu primo z Pre a najednou nic, vsechno funguje, jak ma. Asi zacnu verit na duchy. Nevite, jak se dostat na webOS doctor? Ani z telefonu ani z komplu mi nereaguje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 17. duben, 2012 11:52    Předmět: Citovat

http://ws.hpwebos.com/webosdoctor/sorry.htm
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po 11. únor, 2013 18:53    Předmět: Citovat

Takže díky za všechny odpovědi a zvlášť Našel to trefil...displej byl prostě v háji.Zkusil jsem nasadit doktůrka,chvíli byl klid a pak to začalo dělat zase a když jsem léčil podruhé,tak to ani nepomohlo,displej byl v dolní části prostě mrtvej.Ale teď řeším jiný problém: když jsem psal,že byl,tak jsem to myslel doslova,telefon mi totiž vypad a jeho setkání s šutrem středověkýho hradu byla pro displej smrtelná záležitost.Takže je na něm obrpavouk a já nemůžu z telefonu vytáhnout data neb po připojení k PC jsem musel tapnout na screen,zda chci nabíjet nebo připojit ke komplu.Což teď není možný.Displej se po připojení rozsvítí,ale samozřejmě nereaguje.Dá se s tím něco dělat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 11. únor, 2013 19:01    Předmět: Citovat

Obnovit data do jiného (nového) palmu.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ticon
nováček
nováček


Registrace: 6.12. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: út 12. únor, 2013 11:59    Předmět: Citovat

No jo, ale já potřebuju z toho vylovit hlavně fotky a videa, které jsem tam vložil těsně předtím než se mi telefon poroučel k matičce zemi...To jsem právě že žádný zálohy neprováděl. Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 12. únor, 2013 13:09    Předmět: Citovat

Tak jedině poslat na servis (na výměnu displeje).
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: pá 15. únor, 2013 14:06    Předmět: Citovat

to je jednoduchý - připoj kabel, stiskni oranžádu + Sym + U, Palm se připojí jako USB mass storage (samozřejmě pokud je nabitý, pokud ne, tak mu dej aspoň půlhoďku)
S kontakty by to bylo horší - tam je zapotřebí, aby fungovala doteková vrstva, aspoň na chvíli.
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412