Fórum - Zobrazit téma - problém s lokalizací (a ROM) staronové Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

problém s lokalizací (a ROM) staronové Treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 22. květen, 2011 12:55    Předmět: problém s lokalizací (a ROM) staronové Treo 680 Citovat

Drazí spříznění palmisté, rozšířil jsem si sbírku zásob o další (ojeté) Treo 680 a nastal v tomto případě pro mne neočekávaný problém a prosím o radu.
Vše sic funguje v pořádku (telefon, SMS MMS, doručenky..), ale když jsem nainstaloval Hawkovu lokalizaci (po hard resetu) nastal problém. Zdůrazňuji, že problém nezpůsobuje Hawkova lokalizace (zkusil jsem všechny verze a nic), ale mé Treo! To jen na okraj.
Zjistil jsem guglením, že moje další Treo je sice unlock pro všechny operátory, ale stále brandované, vůbec jsem netušil, že je toto možné.Cca 7-8 mega je stále nepřístupné. Snažil jsem se nahrát jinou ROM, vyzkoušel jsem všechny možné instalovat z karty či kabelem a vždy to dopadlo následujícím způsobem:
- vše probíhalo korektně updater se rozběhl (ať již z PC nebo z karty)
- když update došel do této fáze
ROM Updater:
/PALM/Device Customizer/Treo680.ROW/low-palmos.zip...ok!
Updateing the Low Part...
Turning off Phone ...Done!
Turnng off Bluetooth...Done!
Turning off IR...Done!
ERROR:CAN'T CHANGE PARTITION SIZE WHEN RUNNING FROM DEVICE.
Error(0x0008):Invalid partition.
Press any key to continue exit back to DC!

Nastal (přes any key)
- při updatu z karty konec a zpět do resetu
- při updatu kabelem, konec a zpět do resetu, ač na PC doběhl (po resetu Trea updater až do konce - teploměr doběhl přes completing update
Tento problém (při updatu) nastává při všech možných dostupných oficiálních i neoficiálních ROM, vyzkoušel jsem jich více než dost (možná existují další, ale nevím).
Dle Phone Info - Software na Treu se změnil, ale výše zmíněný problém s lokalizací a nepřístupné paměti (7-8 mega) to nevyřešilo.
Otázka prosím zní:
-je možno problém s lokalizací vyřešit nahráním nějaké ROM (ale jak když každá intalace končí hláškou CAN'T CHANGE PARTITION SIZE WHEN RUNNING FROM DEVICE Error(0x0008):Invalid partition), s tím, že bude stále nepřístupných několik mega paměti, ale šla by lokalizace;
- nebo je možno tento problém řešit celkově a získat další plně funkční Treo;
- nebo je tato situace neřešitelná
Díky za každou radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Lokalizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412