Fórum - Zobrazit téma - Programovani v C - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Programovani v C

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 12:00    Předmět: Programovani v C Citovat

Zdravím. V poslední době se snažím do Palmu nacpat software pro programovani v C, ale neustále narážím na problémy. textových editorů atd. je dost, ale mám problémy najít nějaký, pro mě "normální", překladač. Vyzkoušel jsem PocketC, ale je to jen trial a plnou nebo cracknutou verzi jsem nescháněl. Tak jsem šel dál a narazil na OnBoardC. Zde mám však problém s headery. Neustále to píše, že je hledá, ale i po 10 minutách stále jen píše, že hledá headery. Zas tak moc se v tom nevyznám, ale dají se nějak nahrát přímo do RAM Palmu, popř. měl bych je dát do nějaké spec. složky na kartě.

Doufám, že s tím někdo máte zkušenosti. Díky předem. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá 18. listopad, 2011 12:34    Předmět: Citovat

Cau,
musis do pameti nahrat OnBoardHeader.h
Ale zalezi na OS jaky mas - je to popsano v readme.txt v adresari OnBoardC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: so 19. listopad, 2011 11:40    Předmět: Citovat

No..., tak daný soubor jsem nikde nenašel. Kde ho mám vzít?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: ne 20. listopad, 2011 20:26    Předmět: Citovat

http://sourceforge.net/projects/onboardc/files/onboardc-PRE-RELEASE/2.3/OnBSuite230.zip/download
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne 20. listopad, 2011 21:05    Předmět: Citovat

Díky moc. Já jsem stáhl nějakou verzi 2.6 a tam jsou akorát 2 soubory typu .prc a to bylo vše. Takže ještě jednou - Díky moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: po 21. listopad, 2011 9:01    Předmět: Citovat

Na PocketC bacha. Na Centru v něm nejdou některé věci (třeba přístup na paměťovku nefunguje jak má) a autoři to nejsou ochotní řešit, protože i když software stále prodávají, je pro ně PalmOS uzavřená věc a nikdo tam nechce zjišťovat, co je na Centru jinak než v starších Palmech.
Před dvěma lety jsem si plnou verzi koupil a tohle zjistil po prvním odpoledni.

Osobně za nejlepší považuju klasické desktopové SDK od Accessu. Programování se dělá v Eclipse, kompiluje to gcc (na čudlík, netřeba dělat věci v příkazovém řádku), vypadne přímo PRC a díky poslední verzi SDK je plně podporováno i těch pár novinek v Centru.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412