Fórum - Zobrazit téma - HP PRE3 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HP PRE3

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: út 16. srpen, 2011 16:07    Předmět: HP PRE3 Citovat

To by nebyla špatná cena což?

http://h20386.www2.hp.com/GermanyStore/Product.aspx?pdetail=P183841&
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 16. srpen, 2011 17:32    Předmět: Citovat

To by věru nebyla, kdyby se to tu konečně prodávalo. Ale v HP ještě nepochopili, že kdo pozdě chodí...
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: út 16. srpen, 2011 20:54    Předmět: Citovat

https://eurostore.palm.com/epages/Store.sf/secfVPIATqln7E/?ObjectPath=/Shops/PalmStore/Products/HP-FB437AA-ABU

Availability: In stock, usually ships in 1 - 2 full business days.

Tak že by? Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 17. srpen, 2011 14:33    Předmět: Citovat

Zippich napsal:
https://eurostore.palm.com/epages/Store.sf/secfVPIATqln7E/?ObjectPath=/Shops/PalmStore/Products/HP-FB437AA-ABU

Availability: In stock, usually ships in 1 - 2 full business days.

Tak že by? Radostný


Na palmim eurostoru tohle (dodani za 1-2 dny) visi uz mesic. Nekdo ho zapomel vypnout Radostný

Mnohem verohodnej zni 1-2 tydny na HP Nemecko, tam se to objevilo tenhle tyden.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: st 17. srpen, 2011 21:25    Předmět: Citovat

na českym Expansysu už upravili cenu na přijatelných 350eur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Stepi_007
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2009
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: po 24. říjen, 2011 21:07    Předmět: Citovat

Tak jsem konecne taky presedlal na pre. Ale prvotni nadseni naslo zklamani v nemoznosti posilani dat pres bluetooth, ktere jsem docela casto pouzival. Koukal jsem se na fora jestli to je nejak vyreseny, ale nic jsem nenasel, tak jsem se chtel zeptat jestli nekdo z vas s tim ma zkusenosti. Jinak asi vytahnu zpet 680
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: st 26. říjen, 2011 8:04    Předmět: Citovat

Stepi_007 napsal:
Tak jsem konecne taky presedlal na pre. Ale prvotni nadseni naslo zklamani v nemoznosti posilani dat pres bluetooth, ktere jsem docela casto pouzival. Koukal jsem se na fora jestli to je nejak vyreseny, ale nic jsem nenasel, tak jsem se chtel zeptat jestli nekdo z vas s tim ma zkusenosti. Jinak asi vytahnu zpet 680


To asi budes muset. To ze Pre a zadnej webOS pristroj neumi posilat soubory pres BT je znamo od zacatku, a na tomhle foru to hodne lidi nemohlo zkousnout. u webOS jde zkratka vsechno pres cloud.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412