Fórum - Zobrazit téma - Problém s Lifedrive - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s Lifedrive

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: po 01. srpen, 2011 11:46    Předmět: Problém s Lifedrive Citovat

Před časem se mi pokazil Lifedrive, resp. nejspíše odešel na věčnost harddisk v tomto přístroji. Nejprve se začal zasekávat palm při provádění některých operací a po následném restartu se palm sám ještě 1-2 zrestartoval. Výsledkem bylo, že nemohl načíst některá základní systémová nastavení (např. čas, nastavení či kalibraci digitizéru atd.). No a po jednom restartu se stalo, že se již nedokázal načíst vůbec, neustále se jen restartoval.

Určitě to bude chtít výměnu HDD. Na ebay atd. jsem ale viděl, že lze HDD vyměnit zcela bez problému za CF kartu. Ale mám problém - potřeboval bych na ni nahrát nejspíše i systém Lifedrivu. Má s tím někdo zkušenosti a byl by schopen něco takového udělat? =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: po 01. srpen, 2011 15:49    Předmět: Odpoved Citovat

Snad nebudu vyhozen za link na konkurenci, ale resilo se to zde.

http://www.pdasoft.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3959&highlight=lifedrive

Nekde v textu tohoto nebo podobneho vlakna byla i minimalne 1 nabidka, ze to nekdo udela a doda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
dovi
nováček
nováček


Registrace: 25.1. 2006
Příspěvky: 40

PříspěvekZaslal: so 06. srpen, 2011 20:04    Předmět: Citovat

Řešil jsem stejný problém a výměna zase tak snadná není. Pomoc mi nabídnul tady na foru Knihomol94 a dopadlo to katastrofálně... Pokud bys měl zájem, zustala mi nová baterka, kterou jsem planoval při té příležitosti vyměnit, kožené pouzdro, a nefunkční lifedrive, který má vylomený vypínač a cosi zkratovaného. Všechno přenechám velmi levně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CARDI
nováček
nováček


Registrace: 28.2. 2009
Příspěvky: 43

PříspěvekZaslal: ne 07. srpen, 2011 12:22    Předmět: Citovat

No, mě poradil Fockewulfik a dopadlo to velmi dobře. S kámošem jsme tam hodili CF kartu a Palm funguje téměř tak jak má. =)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412