Fórum - Zobrazit téma - Nova Opera Mini - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nova Opera Mini

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: ne 03. duben, 2011 12:47    Předmět: Nova Opera Mini Citovat

Vysla nova verze opery mini (4.3) pro Palm OS. Co jsem si vsiml, je predelana grafika, opera je v cestine. Stahujte na m.opera.com.

Edit: primy link: http://www.opera.com/mobile/download/palm/tx/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 03. duben, 2011 17:10    Předmět: Citovat

Na mých stránkách visí už deset dnů verze 4.3 upravená pro spouštění z karty (viz http://killinghawk.wz.cz).

Jinak je, s výjimkou jiné grafiky, stejná, jako všechny předchozí verze. Jediná Opera Mini, která nezpůsobuje zamrzání, je Opera Mini 4.1 beta (dostupná na mých stránkách - viz odkaz výše).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: ne 03. duben, 2011 17:10    Předmět: Odpoved Citovat

Vyzkouseno na TX, krome zmeny zakladni barvy jsem zadny rozdil na prvni pohled nenasel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: pá 15. duben, 2011 10:49    Předmět: Citovat

Chci se zeptat, zda-li někomu z vás běží některá verze Opery Mini skutečně stabilně (Palm TX)? Co mám zkušenosti se současnou verzí a předminulou (4.2), Opera po cca 10 - 20 minutách nepřetržitého surfování se většinou zasekla (bodnutí do zad nutné) nebo došlo k samovolnému soft resetu. Hraní si s nastavením Javy nepřináší užitek, spíše to malinko pozměňuje ten čas surfování (+-). Na Symbianovém telefonu (Nokia E71) problém s Operou Mini vůbec nemám a můžu surfovat jak dlouho chci bez jakéhokoliv výpadku. Díky za reakce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: pá 15. duben, 2011 12:25    Předmět: Citovat

Operu provozuji pravidelně a zamrzání se občas stane. Nicméně lze ho omezit na minimum za splnění těchto předpokladů:

1. Je nutné vypnout obrázky.
2. Paměť v nastavení Javy musí být 6 MB nebo méně. Jinak dochází k restartům.
3. Všechny verze Opery Mini 4.x kromě Opery Mini 4.1 beta zamrzají naprosto nekontrolovaně i za splnění bodů 1 a 2.
4. Operu Mini 4.1 beta stahujte z mých stránek (viz http://killinghawk.wz.cz).
5. Zvýšení paměťového limitu v Javě na 6 MB lze provést jen v hex editoru. Samotná Java nic takového neumožňuje (umožňuje jen volby 1, 2, 4, 8, 16, 32 MB). Jedná se o soubor "J9%20Midp%20Options%3A%20.prc" resp. "J9 Midp Options: ". Je nunto změnit řetězec -Xmx2m na -Xmx6m.
6. U Opery Mini bez mého launcheru dochází k restartům při zadávání dat. Neexistuje jiné řešení, než použít můj Opera Launcher ke spouštění Opery Mini (viz odkaz v bodě 4).

Vše testováno na LifeDrive, Treu 650, 680 a Palm Centro. Na všech palmech se Opera Mini chová stejně.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 16. duben, 2011 20:33    Předmět: Citovat

Já Operu používal vždy jen jako nouzovku a krátkodobě, ale problémy se stabilitou jsem čas od času i tak zaznamenal. Nyní už používám webový prohlížeč jen na Palm Pre, zatímco Palm TX na PIM data, v čemž je asi nepřekonatelný.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
joeklu
nováček
nováček


Registrace: 19.4. 2008
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: so 14. květen, 2011 12:22    Předmět: Citovat

Novú Operu Mini 4.3 testujem na Palm TX asi mesiac a ani raz mi nepadla, kým predošlá verzia to robila veľmi často. Novú verziu je možné stiahnuť v SK alebo CZ priamo do Palmu, po reštarte zostanú zachované všetky nastavenia a fičí bez problémov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: po 16. květen, 2011 9:20    Předmět: Zkušenosti z Centra Citovat

Na Centru mám novou Operu 14 dní a během jejího používání mi zatím vytuhlo 5x-6x. Někdy je to v pohodě - projdu 10 webů a noc - a někdy to chcípne hned u prvního. Neřekl bych že je nějak výrazně stabilnější, než předchozí verze.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412