Fórum - Zobrazit téma - Záznam hovorů pro webOS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Záznam hovorů pro webOS

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 28. únor, 2011 16:30    Předmět: Záznam hovorů pro webOS Citovat

Nenašel jste někdo obdobu RecorderX pro Palm Pre? Prostě nějakou aplikaci, která by dokázala automaticky nahrávat uskutečněné hovory. Bez ní je Centro stále nenaraditelné Smutný
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 28. únor, 2011 23:36    Předmět: Citovat

Tak na tuhle aplikaci čekám taky, zatím všechny recordery pro PRE umí nahrávat jen zvuk z mikrofonu! Ovšem náhradit CENTRO za PRE je stejně zatím nemožné, takže jsem v klidu Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 01. březen, 2011 10:55    Předmět: Citovat

No jak se to vezme. Z hlediska použití na internet a maily, je to rozhodně lepší volba než Centro. Z jiného hlediska je to zase horší. Takže pro mě je ideální kombinace Palm TX + Palm Pre Plus. Ovšem nikoliv bez toho recorderu.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 01. březen, 2011 10:59    Předmět: Citovat

Badel napsal:
No jak se to vezme. Z hlediska použití na internet a maily, je to rozhodně lepší volba než Centro. Z jiného hlediska je to zase horší. Takže pro mě je ideální kombinace Palm TX + Palm Pre Plus. Ovšem nikoliv bez toho recorderu.

Jasně na internet a maily používám PRE, na telefonování a práci CENTRO a na zábavu a cestování mám IPod :-p
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 01. březen, 2011 11:53    Předmět: Citovat

To je ale dost zoufalý, tahat s sebou tři mašiny naráz Radostný A to ještě přibude HP TouchPad. Rozpačitý
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 02. březen, 2011 10:52    Předmět: Citovat

Já teď používám kombinaci Palm T|X a Nokie E71 a jsem s tímto duem naprosto spokojen. I když je E71 dobrý telefon (jak hardwarově tak softwarově), mé přesvědčení o tom, že PalmOS je (a byl) nejlepší operační systém do kapsy, to nezmění. Kdyby mi teď T|X "umřelo", koupil bych si PDA od Palma ihned znovu, nejspíš ale Tungsten T5. WiFi na něm zas tak moc nevyužívám a raději ocením větší vnitřní paměť...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 02. březen, 2011 15:48    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Jak to myslis tu vetsi pamet u T5 oproti TX? TX ma 128MB, T5 ma sice fyzicky 256MB, ovsem cast z toho vezme integrovana karta a na programy zustane 64 MB.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 02. březen, 2011 16:01    Předmět: Citovat

JJ, mam na mysli tech integrovanych 160 MB jako flash disk. To ocenuju radsi, nez onu WiFi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 02. březen, 2011 18:28    Předmět: Odpoved Citovat

lukee: Ja osobne radsi vrazim do palmu 2GB kartu, ale proti gustu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: čt 03. březen, 2011 8:46    Předmět: Citovat

No v současné době používám v Palmu 3x 2GB karty (jedna je vždy v Palmu, dvě zasunuté v Krusell pouzdře). Na jedné mám dokumenty + Opii Linux + pár aplikací a her, na druhé mám fotky z dovolených a jiných akcí a na třetí je TomTom 6 + pár aplikací. Už se mi několikrát stalo, že jsem potřeboval data z jiné karty a nemohl jsem vytáhnout aktuální kartu, z důvodu spuštěné aplikace. Takže jsem to musel vypnout, data si natáhnout dočasně do vnitřní paměti a celou proceduru zopakovat. Naopak WiFi jsem nevyužil už ani nepamatuju, spíše častěji používám telefon jako modem přes bluetooth, protože mám k hlasovému tarifu neomezené data. Proto bych si nyní pořídil T5 místo T|X.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 15. březen, 2011 20:53    Předmět: Citovat

Badel napsal:
To je ale dost zoufalý, tahat s sebou tři mašiny naráz Radostný A to ještě přibude HP TouchPad. Rozpačitý

No spíš mi asi přibude iPad 2 Šokovaný
Budu muset počet mašin zredukovat, ale nevychází to pro HP PALM moc dobře. Asi to bude sestava PALM CENTRO + iPhone + iPad 2.
Ten zoufalý nedostatek kvalitních aplikací pro WebOS mě už nebaví a Touchstone, vysouvací klávesnice, výborný messaging a skvělý mail klient už to nepřebijí.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 15. březen, 2011 21:35    Předmět: Citovat

Vidim to přesně tak. Skvělá platforma, která leží ladem, protože bez aplikací je nepoužitelná. Rozpačitý Na druhou stranu by mi stačilo jen pár poměrně základních aplikací, po statisících aplikací jako na iPhonu ani nějak moc netoužím.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 16. březen, 2011 8:15    Předmět: Citovat

Neznám současné vývojářské poměry WebOS, ale nemůže za nedostatek aplikací spíše absence kvalitního a jednoduchého SDK?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 16. březen, 2011 10:56    Předmět: Citovat

Já myslím, že jediným důvodem nedostatku aplikací je malý objem prodaných jednotek. Až to HP začne skutečně cpát do každé žehličky a toustovače, bude aplikací dostatek.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: st 16. březen, 2011 12:30    Předmět: Citovat

Badel napsal:
do každé žehličky a toustovače


http://technet.idnes.cz/windows-mizi-z-pocitacu-hp-firma-chce-prosadit-vlastni-system-webos-1gf-/software.asp?c=A110310_121824_software_nyv

Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412