Fórum - Zobrazit téma - Jak zastavit dotazy na spuštění BT v TREO 650 po odpojení HF - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jak zastavit dotazy na spuštění BT v TREO 650 po odpojení HF

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá 21. leden, 2011 11:45    Předmět: Jak zastavit dotazy na spuštění BT v TREO 650 po odpojení HF Citovat

Na TREU 650 používám na cestách BT HadsFree iTec (nechci se připravit o bodíky od hluchavek). Pracuje jak má, nemám výhrad.
ALE! Když sluchátko odpojím a vypnu BT v TREU, opakovaně se mě aspoň následující 3 dny (nevím přesně kolik dní to tvá, ale je to min. 3 dny) telefon při každém odchozím i příchozím hovoru ptá, zda chci zapnout BT. Jako by TREU trvalo několik dní, než zjistí, že mu HF nepřipojím.
Což o dotaz, ten je protivný a odklepu ho, ale hlavně TREO nezazvoní a na displeji je jen dialog "chceš zapnout BT". Hovor se dokud dialog neodklepnu nespojí. Když foun někde leží a já TREO zapnu třeba za hodinu, tak teprve tehdy vidím, že mi někdo volá. Odklepnu hlášku a přijmu hovor. Jenže to mi volal někdo třeba před onou hodinou. Navíc čas nepřijatého hovoru ukáže jako okamžik kdy jsem odklepl hlášku, nikoli tehdy kdy někdo skutečně volal.
Stalo se vám to taky někomu? Co s tím.
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 24. leden, 2011 12:11    Předmět: Citovat

Začal bych zálohou na kartu a hardresetem, protože tohle se mi nikdy nedělo. A to jsem BT HF používal celé 3,5 roku existence mojí 680ky a měl jsem v nastavení povoleno "vždy směrovat hovor na BTHF".
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412