Fórum - Zobrazit téma - Frodo emulator C64 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Frodo emulator C64
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Hry a volný čas
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kosomak
nováček
nováček


Registrace: 17.3. 2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne 17. březen, 2013 12:43    Předmět: Citovat

Zdravim, nedavno jsem si stahnul emulator Frodo C64 a pokousel jsem se rozchodit hru Montezuma's Revenge, ale jaksi se mi to zatim nepodarilo. V menu dam normalne "Load Disk", tam najdu "Montezuma's Revenge" a kdyz to spustim, tak po chvili nacitani mi jen na chvili zfialova obrazovka a pak jen cerno. Nekde jsem cetl neco ze se to ma nejak zpoustet prez reset, ale to holt nevim co znamena. Byla to jedna s mych nejoblibenejsich her co jsem na c64 hral, tak bych byl velice vdecny za jakoukoliv pomoc. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Hry a volný čas Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412