Fórum - Zobrazit téma - Němé Treo650-HELP!!! - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Němé Treo650-HELP!!!

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nio59
nováček
nováček


Registrace: 5.1. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 18:28    Předmět: Němé Treo650-HELP!!! Citovat

Ahoj všem.Od pátku mám němé Treo.Odpoledne jsem měl telfon-vše v pořádku.Navečer se mi objevilo nové logo O2 a Treo oněmělo(baterka nehorázně topila-USB-PC).Nejdou žádné zvuky z repro. a do sluchátek jdou jen zvuky z přehrávače,ale systémové zvuky nejdou vůbec.Udělal jsem HR,ale stále nic.PORADÍ NĚKDO???Jo a logo už je zase Eurotel.Zkusil jsem novu ROM-1.20 ENA,ale foun nadále hlásí ROM-1.13ROW.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 22:21    Předmět: Citovat

To s tou verzí firmware je nějaky divoký. Pokud to nejde updatovat, tak to vypadá na reklamaci přístroje. Máš to ještě v záruce?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nio59
nováček
nováček


Registrace: 5.1. 2006
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne 03. září, 2006 8:37    Předmět: Citovat

Už není,ale do pořádku by to měl dát Eurotel,když ne,tak budu muset najít servis,chtěl jsem tam dát původní firmware,ale nemám kabel s tlačítkem na HS.Tak nevím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 10:42    Předmět: Citovat

Tyhle problemy s prechodem founu na O2 mely v posledni dobe nektere Nokie (resi to nainstalovanim novejsiho firmwaru v servisech).

Eurotel pochybuju ze ti pomuze. Udelej poradny hardreset a ohlidej si at se ti z pocitace zase nenakopiruji zpatky nejake spatnosti (doporucoval bych ti uplne vymazani uctu). Udelej si zalohu adres, smsek atd ... ale programy vsechny smaz.

To ze se ti ukazuje spatna verze po ROM updatu bude zrejme tim ze mozna neco delas spatne...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jacktalking
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.8. 2005
Příspěvky: 719

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 0:15    Předmět: Citovat

Pokud se jedná o chybu firmware, opravu by měla hradit Nokia. Záleží na domluvě operátora a Nokia, ale myslím že moc diskutovat nebudou.
Samozřejmě nepopírám že jak to O2 udělal je dost na ho*no, protože mi nikdo nenamluví že u Oskar>Vodafone nebyl ani jeden majitel Nokie s tímto firmwarem Mrkající

chaoos napsal:
Udelej poradny hardreset a ohlidej si at se ti z pocitace zase nenakopiruji zpatky nejake spatnosti (doporucoval bych ti uplne vymazani uctu). Udelej si zalohu adres, smsek atd ... ale programy vsechny smaz.

Není důvod mazat celý účet. Stačí si nastavit správně hotsync, nebo pro ty co to neumí jenom stačí odmazat vše ve složce profilu, kromě Datebook, TODO,.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412