Fórum - Zobrazit téma - Vykoupíme nefunkční Palm Pre nebo Palm Pixi - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vykoupíme nefunkční Palm Pre nebo Palm Pixi

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 12. leden, 2011 3:22    Předmět: Vykoupíme nefunkční Palm Pre nebo Palm Pixi Citovat

Máte-li někdo vraky těchto přístrojů, můžeme nabídnout jejich vykoupení. Nejprve je nutno je ale zaslat k nám na diagnostiku pro určení výkupní ceny. Jakýkoliv stupeň nefunkčnosti v podstatě není na překážku.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
votjasks
nováček
nováček


Registrace: 18.5. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2011 23:15    Předmět: Re: Vykoupíme nefunkční Palm Pre nebo Palm Pixi Citovat

Badel napsal:
Máte-li někdo vraky těchto přístrojů, můžeme nabídnout jejich vykoupení. Nejprve je nutno je ale zaslat k nám na diagnostiku pro určení výkupní ceny. Jakýkoliv stupeň nefunkčnosti v podstatě není na překážku.


Dobrý den,
můžete mi orientačně sdělit, kolik bych cca. dostal za Pre Plus s nefunkčním mikrofon a ošoupaným displejem? Nebo popřípadě, kolik by, opět stačí hrubý odhad, např. nad tisíc, od tisíc, stála oprava tohoto mikrofonu?

Děkuji
Vojtěch Tranta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2011 23:23    Předmět: Citovat

Výkupní cenu nelze sdělit bez diagnostiky, ale odhadoval bych to tak na 1000,- až 1400,- Kč. Jinak oprava mikrofonu může stát buď několik set korun a nebo také několik tisíc korun. Záleží na tom, jestli je chyba opravdu jen v mikrofonu a nebo na desce.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
votjasks
nováček
nováček


Registrace: 18.5. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 18. květen, 2011 23:28    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Výkupní cenu nelze sdělit bez diagnostiky, ale odhadoval bych to tak na 1000,- až 1400,- Kč. Jinak oprava mikrofonu může stát buď několik set korun a nebo také několik tisíc korun. Záleží na tom, jestli je chyba opravdu jen v mikrofonu a nebo na desce.



Ješišmarjá, já Vám hrozně děkuji za tak bleskovou odpověď, to jste rychlejší než Apple.Radostný

Jednoznačně je chyba v mikrofonu, protože jsem měl v něm nečistoty a chtěl jsem ho "prošťouchnout" a pak už jsem neslyšel nic.

Takže se ještě rozhodnu, doufám, že byste mi případě pod diagnostice napsali mail, kde byste mi řekli další postup a též čekali na můj souhlas.

Ještě jednou Vám děkuji za bleskovou pomoc.
Vojtěch Tranta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 19. květen, 2011 0:14    Předmět: Citovat

Ano, souhlas s cenou vyzadujeme vzdy. Jinak bych si ale nebyl tak 100% jisty, ze jde jen o vadu mikrofonu. Mohlo dojit ke ztratu, ktery se mohl dostat i dal... Dalsi konzultace prosim mailem, toto forum by melo slouzit spise k reseni obecnejsich problemu.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412