Fórum - Zobrazit téma - pre a problem s pripojenim do app catalogu - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

pre a problem s pripojenim do app catalogu

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xavier911
nováček
nováček


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po 20. prosinec, 2010 19:05    Předmět: pre a problem s pripojenim do app catalogu Citovat

zdravim, som novym majitelom noveho pre a mam s nim jeden problem, nedokazem sa pripojit do app catalogu, po kliknuti na ikonku mi to sice zobrazi uvodnu stranku katalogu, ale po chvili to vypise "the action could not be completed. Try again later". skusam to uz 3 dni a stale to iste. pristroj je z nemeckeho o2, operator CZ tmobile.

pls o radu, co s tym, uz prechadzam x for a nikde som zatial nenasiel riesenie.

diky m.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: po 20. prosinec, 2010 23:10    Předmět: Re: pre a problem s pripojenim do app catalogu Citovat

xavier911 napsal:
zdravim, som novym majitelom noveho pre a mam s nim jeden problem, nedokazem sa pripojit do app catalogu, po kliknuti na ikonku mi to sice zobrazi uvodnu stranku katalogu, ale po chvili to vypise "the action could not be completed. Try again later". skusam to uz 3 dni a stale to iste. pristroj je z nemeckeho o2, operator CZ tmobile.

pls o radu, co s tym, uz prechadzam x for a nikde som zatial nenasiel riesenie.

diky m.


Jake mas datove pripojeni? App Catalog mi tohle delava kdyz chytnu jenom GPRS. zkousel jsi to pres Wi-Fi?
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
xavier911
nováček
nováček


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 21. prosinec, 2010 14:41    Předmět: Citovat

no mam datovy tarif a prepina mi to automaticky na 2G a 3G, wifi zkusim, dik za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xavier911
nováček
nováček


Registrace: 5.2. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt 23. prosinec, 2010 17:39    Předmět: Citovat

no tak jsem zkousel to wifi, je to trochu lepsi, obcas se mi neco i podari stahnout, ale z 98% pokusu to nefunguje vubec a kdyz to funguje, tak musim klikal hodne rychle, jinak mi to vyhodi hlasku "the action could not be completed. try again later" a tim to skonci...pekne me to se..e Smutný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: ne 02. leden, 2011 19:28    Předmět: Citovat

Pokud jde o T-Mobile a jejich datové tarify, tak spousta věcí přes ně nefunguje. Nevím přesně co s těmi HTTP požadavky dělá, ale prý je to docela hrůza (řešil jsem to s autorem aplikace Geocaching for webOS).
Já se přes wi-fi k app catalogu dostanu skoro vždycky, ale přes 3G mívám také problémy.
_________________
Palm m130 [X] -> Palm Zire 72 [X] -> [Palm T|X] + [Palm Treo 680] -> [Palm Pre] -> Palm Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412