Fórum - Zobrazit téma - Samovolný reset Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Samovolný reset Treo 680
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 10. říjen, 2010 20:57    Předmět: Samovolný reset Treo 680 Citovat

Stále častěji cca při každém 10tém přijatém hovoru dochází po několika málo sekundách /hovoru/ k samovolnému resetu /po lupnutí ve sluchátku/. Reset Doctor, Zaznáménávání pádu hlásí - No error, user initiated. Přitom Já /user/ jsem žádný reset neinicioval. Poraďte prosím, kde je chyba /HW či SW/. Baterie 24000Ah téměř nová v pořádku, Treo680 cca 3 roky v bezchybném provozu. Dík za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 10. říjen, 2010 22:10    Předmět: Citovat

Hardwarová nejspíš nebude, bude se jednat spíš o SW...zálohoval bych pomocí NVBackup a pak po Hard resetu zkusil hovor.Pokud půjde tak je HW v pořádku a navrátil bych zálohu zpět a hledal příčiny.Pokud máš zálohu preferencí v Reset Doctoru zkusil bych navrátit,další věcí je nainstalované SkinUI. Pokud ho máš zkontroluj zda máš vypnuté "Big buttons".Nejspíš se bude jednat o problém s hlubokým spánkem což řeší aplikace TreoSpot.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 10. říjen, 2010 22:32    Předmět: Citovat

SkinUI nemám naistalovaný, TreoSpot /respektive Centroid/ mám aktivní.Zkusím 1/návrat preferencí nepomůže-li zkusím, 2/ hardreset. Co zkusit nejprve povypínat vše/?/ v CleanStartu? Jinak dík /DanteMCu/ za radu a za dobré CZ verze programů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 10. říjen, 2010 22:42    Předmět: Citovat

Podobný problém se zde již řešil. Podle informací zde ve fóru na to stačí aplikace Centroid (viz Problém s Centrem - palmhelp).
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po 11. říjen, 2010 0:02    Předmět: Citovat

Milý killinghawku, děkuji Ti za skvělou lokalizaci, nicméně vše, co je doporučeno v Tebou doporučeném odkaze, jsem již předem bezvýsledně vyzkoušel.Proto jsem se obrátil na fórum o další pomoc.Centroid mám instalován a aktivní přesto nepomáhá /viz můj první dotaz/.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 12:54    Předmět: Samovolný reset Treo 680 Citovat

Tak problém stále přetrvává.Specifikoval bych ho blíže. Zjistil jsem, že k resetu dochází při příjmu hovoru pouze je-li spuštěna nějaká javovská aplikace. Vlastím dvě - Operu mini a MobileRAR. V případě, že běží /tyto programy/ a přijmu hovor dojde k resetu. JVM mám nastavenu přesně dle návodu, nicméně zkoušel jsem všechny možné verze i nastavení JVM.Přesto bezvýsledně.Dík za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 15:25    Předmět: Citovat

Docela být tebou bych si pořidil aplikaci TealScan.
Umožňuje uzamknout libovolný počet aplikací něco jako Resco Locker ale ten to umí do 4mb....(kvuli stabilitě aplikací na pozadí)
Ten samý program umí nastavit stack size kdyby se aplikace rušily navzájem....
Pro zlepšení doporučuju sehnat Phone Technician...
Umí např funkci Stay Put která umožňuje přijmout hovor a stávající aplikace se neukončí ale umí i mnoho dalšího....S pozdravem Dantemc:-)
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 16:04    Předmět: Citovat

Díky, díky Velký Guru, Phone Technician se zapnutým Stay Put pomohl...; klobouk dolů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 18:00    Předmět: Citovat

Není zač,je to maličkost...Radostný
Dokonce si myslím že díky Stay Put je lepší volat a přitom něco dělat...
např psát si poznámky.,prohlížet si fotky,pracovat v Agendu nebo Datebku:-)
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 19:10    Předmět: Citovat

hupnatyc napsal:
Díky, díky Velký Guru, Phone Technician se zapnutým Stay Put pomohl...; klobouk dolů.

Ať už existuje či neexistuje, děkuji Dantemu a celému tomuto serveru za soustavné matení všech, kteří sem nějakým omylem zavítají.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 20:58    Předmět: Citovat

No já už sem si na tvoje lamentování již zvykl a držím se v hranicích slušnosti.
Uveď příklad kdy já nebo tento server někoho mate...
Nemohu mluvit za jiné ale za sebe mohu.
Tento program pomohl a nevím proč by neměl....Prosím hupnatyc aby se vyjádřil!!
Jistě si ohromným přínosem pro tento server,ale pokud ti to zde nevyhovuje tak můžeš mít svůj server mrzutých Palmistů...S pozdravem Dantemc
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hupnatyc
nováček
nováček


Registrace: 19.6. 2007
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 21:16    Předmět: Citovat

Rada DanteMCa /Phone Technician se zapnutým Stay Put/ mi opravdu pomohla a vyřešila moje dlouhoměsíční strádání s Treem. A v případě, že mne v budoucnu bude DanteMC zase mást /v uvozovkách/, tak věřím že mi jeho rada jako už nejednou pomůže. Tvoje rada /killinghawku/ s Centroidem byla k ničemu, viz výše. Přesto, abych byl objektivní, děkuji Ti /opět/ za stabilní lokalizaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 21:54    Předmět: Citovat

DanteMC napsal:
No já už sem si na tvoje lamentování již zvykl a držím se v hranicích slušnosti.
Uveď příklad kdy já nebo tento server někoho mate...
Nemohu mluvit za jiné ale za sebe mohu.
Tento program pomohl a nevím proč by neměl....Prosím hupnatyc aby se vyjádřil!!
Jistě si ohromným přínosem pro tento server,ale pokud ti to zde nevyhovuje tak můžeš mít svůj server mrzutých Palmistů...S pozdravem Dantemc

Příklady uvádět nemusím. Ale za všechny bych mohl uvést například tvoji námitku, že ti v mojí lokalizaci pro Centro nechodí alternativní znaky (viz Palmhelp - Nové lokalizace zdarma!).

Statisticky bych to vyčíslil na 90 až 99 % tvých příspěvků.

Samozřejmě, že mě nikdo nenutí, abych na tento server přispíval, ale vadí mi, když mě někdo veřejně poškozuje a šíří nepravdy ať už mně, mojí lokalizaci nebo o celé platformě Palm OS. To je přesně to, co se zde děje už delší dobu. A to budu vždy znovu a znovu komentovat.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 22:41    Předmět: Citovat

Nikdo tě nepoškozuje,nemám proč !!!
Žádný software není bez chyby...
To že jsem neudělal screenshot je moje chyba...Smutný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: ne 21. listopad, 2010 23:45    Předmět: Citovat

Nejde o to, že jsi neudělal nějaký screenshot. Jde o to, že systematicky poškozuješ mě i celou platformu Palm OS. Bohužel totéž platí i o tomto fóru během poslední doby.

O tvých pohnutkách, jakož i o tom, zda opravdu existuješ, nebo jsi jenom nějaká vymyšlená postavička, kterou někdo používá proti mně, nevím nic. Ale taky vím, že není kouře bez ohně. A taky si nemohu nevšimnout, co všechno se zde děje během poslední doby.

Přeber si to, jak chceš, ať už jsi kdokoli.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 1:58    Předmět: Citovat

Šmarjá, co to tu řešíte? To je snad nějaký sci-fi...? Nesouhlas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 2:39    Předmět: Citovat

On totiž Hawk,jak nemá pravdu nebo někdo řeší něco jinak tak za tím vidí špionáž od Applu nebo Microsoftu...Tady nejsme v politické straně...
Ani tady nejsou žádní útočníci...
Konec paranoidních představ:-)
Bože,tak za radu člověka ukamenují...Radostný
Dohadovat se dál nehodlám, nýbrž doporučuju mu návštěvu specializovaného odděleníRadostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 8:58    Předmět: Citovat

Badel napsal:
Šmarjá, co to tu řešíte? To je snad nějaký sci-fi...? Nesouhlas

Bohužel je to realita.

DanteMC napsal:
On totiž Hawk,jak nemá pravdu nebo někdo řeší něco jinak tak za tím vidí špionáž od Applu nebo Microsoftu...Tady nejsme v politické straně...
Ani tady nejsou žádní útočníci...
Konec paranoidních představ:-)
Bože,tak za radu člověka ukamenují...Radostný
Dohadovat se dál nehodlám, nýbrž doporučuju mu návštěvu specializovaného odděleníRadostný

Nikoli za radu, ale za šíření nesmyslů a hovadin. Jinými slovy, za poškozování jiných lidí a jejich práce.

Tvůj poslední příspěvek jen potvrzuje, že se bohužel nemýlím.

EDIT: Všimněte si časové souslednosti příspěvků Badela a Danteho. Nevidíte v tom nějakou logiku? Myslím, že názor na objektivitu tohoto fóra si každý informovaný a logicky uvažující člověk udělá sám.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 14:27    Předmět: Citovat

Každý informovaný a logicky uvažující člověk nebude řešit blbiny...
Tou časovou sousledností chceš vyjádřit co?
Že jsme jedna a ta samá osoba?
Trochu tě nechápu.Radostný
S pozdravem Dantemc
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 22. listopad, 2010 15:01    Předmět: Citovat

Časovou sousledností myslím to, že jste nějak propojeni. Je mi úplně jedno, zda jste či nejste jedna a táž osoba. Na principu to nic nemění.

Jste prostě zaujatí a neobjektivní a tlačíte nahoru jen sami sebe bez ohledu na to, kdo má jaké zásluhy, nebo zda se mýlí nebo má pravdu.

I kdybych se stokrát mýlil, nenapsal bych do tohoto fóra tolik hovadin jako ty. To, že máš jednou za uherský rok v něčem pravdu, na tom nic nemění.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412