Fórum - Zobrazit téma - Přechod z Centra na PIxi/Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Přechod z Centra na PIxi/Pre

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: ne 10. říjen, 2010 11:10    Předmět: Přechod z Centra na PIxi/Pre Citovat

Zdravim, chtel jsem si udelat na Vanoce radost a koupit buď Pre Plus ci Pixi Plus. Vcera jsem byl v O2 prodejně v Německu, kde meli Pixi Plus vystavenou a zapnutou, a tedy jsem si s timto telefonem trosku pohral. Vzhledem k tomu, že Centro vyuzivám hlavně k práci (telefon, sms, kalendář, poznámky) byl jsem celkem zklamany ovládánim Pixi (chybi hardwarova tlacitka, kdy na Centru vse co potrebuji umi jedno z nich behem chvilky). Prechazel nekdo z Vas z Trea ci Centa na tyto nove telefony? Chtel jsem Centro vymenit, ale nakonec to vypada,ze s nim pojedu i pristi rok. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 10. říjen, 2010 15:59    Předmět: Citovat

Sice jsem nepřešel,ale zůstal bych na Centru...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: út 12. říjen, 2010 9:29    Předmět: Citovat

ja som presiel z Trea 680 na Pre Plus a nelutujem.
Hardverove smerove tlacidla mi tiez chybaju, najma pri editovani textu - prstom malokedy trafim presnu poziciu a ani posun kurzoru so stlacenym tlacidlom Option nie je velmi presne. Takisto kalendar je sklamanim, o poznamkovom bloku a ulohach ani nehovorim...
Ale vyhody prevazuju nad nevyhodami - multitasking, plnohodnotny internetovy prehliadac, synchronizacia s gmailom (kontakty, maily, kalendar), konecne pouzitelny fotoaparat, mnozstvo free/homebrew aplikacii, ktore doplnaju chybajuce funkcie, a aj platene aplikacie nestoja vela. Celkovo prostredie a ovladanie telefonu je vymyslene vynikajuco (gesta na dotykovej ploche pod displejom), len si treba zvyknut. To vidim na reakciach ludi, ktori ho chytili do ruky - vacsinou vyzerali dost zmatene, nevedeli coho sa mozu dotknut, kam polozit prst... Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nneedd
nováček
nováček


Registrace: 15.8. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: st 13. říjen, 2010 16:19    Předmět: Citovat

ojesko napsal:
ja som presiel z Trea 680 na Pre Plus a nelutujem.
Hardverove smerove tlacidla mi tiez chybaju, najma pri editovani textu - prstom malokedy trafim presnu poziciu a ani posun kurzoru so stlacenym tlacidlom Option nie je velmi presne. Takisto kalendar je sklamanim, o poznamkovom bloku a ulohach ani nehovorim...
Ale vyhody prevazuju nad nevyhodami - multitasking, plnohodnotny internetovy prehliadac, synchronizacia s gmailom (kontakty, maily, kalendar), konecne pouzitelny fotoaparat, mnozstvo free/homebrew aplikacii, ktore doplnaju chybajuce funkcie, a aj platene aplikacie nestoja vela. Celkovo prostredie a ovladanie telefonu je vymyslene vynikajuco (gesta na dotykovej ploche pod displejom), len si treba zvyknut. To vidim na reakciach ludi, ktori ho chytili do ruky - vacsinou vyzerali dost zmatene, nevedeli coho sa mozu dotknut, kam polozit prst... Radostný


Dekuji za info. Prave kalendar je hlavni aplikace, kterou pouzivam a bez ni bych byl dost mimo. Co se tyce ostatniho (prohlizec, fotak...), to jsou pro mne druhorade funkce. Dekuji za cennou zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Davy
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: st 20. říjen, 2010 16:46    Předmět: Citovat

Také jsem přešel z 680 na Palm Pre. Nelituju. I pro mě je kalendář a úkoly dost zásadní. Používal jsem DateBk místo základní verze od palmu, ale při troše hledání se dá i základní kalendář Pre doladit - především Agenda - nahrazuje Today obrazovku a patch ubercalendar, který přináší řadu vylepšení pro základní kalendář. Nejvíc mě štve nemožnost kupovat aplikace z app store bez zahraniční karty. Člověk by našel hezké i levné aplikace, ale (zatím) je nestáhne. Ale jak jsem psal, změny nelituju, plusy rozhodně převažují
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412