Fórum - Zobrazit téma - Warcraft pro Palm OS - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Warcraft pro Palm OS
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Hry a volný čas
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 9:39    Předmět: Warcraft pro Palm OS Citovat

Co říkáte na Warcraft pro Palm OS? Jsem zvědavej, jestli si toho všimnou hoši z Blizzardu, poněvadž to určitě neni licencovaný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 10:43    Předmět: Citovat

Ze doufam ze nez si toho vsimnou, tak ten autor predela tu rychlost, prida nejaky mise a dodela to na hires+ Radostný Potom tomu dam soukrome pet hvezdicek Radostný Stahnu si to a potom at si s tim strasi Blizzardi jak chteji Překvapený)

Ale jinak jo, asi na to licenci mit nebude Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 13:05    Předmět: Re: Warcraft pro Palm OS Citovat

Badel napsal:
........ poněvadž to určitě neni licencovaný...


Což je škoda. Klidně by firmy ještě mohly slušně vydělat portacemi starých fláků na PDA. Takovej Warcraft II (moje nejoblíbenější hra vůbec) nebo Ages Of Empires I na PDA, to by byl mazec.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
UsiReV
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 30.6. 2006
Příspěvky: 90
Bydliště: DC

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 14:44    Předmět: Citovat

za 8-10 let se doufam bude portovat oblivion Vysmátý
a cela warcraft serie uz na desktopu stoji kazdopadne za.... kazdy si doplnte podle uvazeni, at tu neni flame, ale ja si stojim za svym Radostný
_________________
Dude, that hot chick was so totally a Goa'uld!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nexus6
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 2.3. 2005
Příspěvky: 124

PříspěvekZaslal: pá 01. září, 2006 22:52    Předmět: Citovat

Blizzardi s tim neudelaji vubec nic, puvodni Warcraft jiz davno patri mezi tzv. abandonware, hru si klidne muzete zadarmo stahnout... Mohli by sice rvat, ze zasahuje do puvodniho kodu, coz by asi ani u abandonwaru nemel, ale dost silne o tom pochybuju, ze neco takoveho budou delat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 02. září, 2006 22:32    Předmět: Citovat

No my jsme před pár lety chtěli vydat velmi pěkný emulátor osmibiťáku Sharp mz-800 pro Windows a k tomu přibalovat pár desítek starých "spectráckých" her. Tak jsme se dotázali autorů a z těch co odpověděli, nám to všichni zakázali. Tak šel celej projekt ke dnu Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 9:13    Předmět: Citovat

Mám velice hloupy dotaz k hraní Warcraftu. Kdysi jsem při hře používal nějaký způsob, kdy jsem si spojil čtyři figurky a pak je společně poslal proti nepříteli. Bohužel jsem už zapomněl, jak jsem to dělal. Připomněl by mi to někdo? A jde to udělat i v této verzi pro palm?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 9:34    Předmět: Citovat

Zrejme mas na mysli hromadne oznacovani jednotek, ze kdyz jsi udelal kolem nich ctverec, oznacili se ti vsichni. Kdyz jsi dvakrat poklikal na tu kterou jednotku, tak se oznacili jen vsechny jednotky stejneho typu.

Ne, na to jsem zatim neprisel. V tehle verzi to nefunguje. Pohybuju s nimi jednu po druhe. Doufam, ze v te finalni verzi opravi i tohle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: po 04. září, 2006 14:09    Předmět: Citovat

cubra napsal:
Mám velice hloupy dotaz k hraní Warcraftu. Kdysi jsem při hře používal nějaký způsob, kdy jsem si spojil čtyři figurky a pak je společně poslal proti nepříteli. Bohužel jsem už zapomněl, jak jsem to dělal. Připomněl by mi to někdo? A jde to udělat i v této verzi pro palm?


...jo a to je další důvod, proč si počkat na finální. V originálu šly nejen tyhle skupiny a Shift+klik do skupiny přidalo.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 8:22    Předmět: Citovat

"Hello!
To do Hires+convert(landscape?) I need a device with 320x480 resolution.
I borrowed a lifedrive for two days to do 320x480 portrait for Azeroth.
Now it works. I have no possibility to borrow again and I have no money
to buy such device just now. I have Tungsten C only with 320x320.
So, excuse me, I have no plan to upgrade them to landscape. MAybe in future.
Just now I want to do additional easy level at Azeroth because many people write
that it's too hard to complete."

S tím rozlišením 480x320 to vypadá bledě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 11:58    Předmět: Citovat

tak se mi vcera podarilo na Zodiacu rozjet HIRES+ !!!! :DDD V tom demicku Radostný chce to dat palma na vysku a schovat virtual grafiti, potom zapnout Options hry a zase ho vypnout ... odtedka to mate pres cely displej ! VysmátýD

Naposledy upravil chaoos dne út 05. září, 2006 13:10, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 13:04    Předmět: Citovat

Extra šokovaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 13:13    Předmět: Citovat

nekecam Radostný) vam to vyfotim jestli neverite Radostný)) ale fakt mi to funguje Radostný) heeeeec Radostný)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 14:18    Předmět: Citovat

nevěřím - vyfoť! Machr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 14:41    Předmět: Citovat



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nosferatu135
plavčík
plavčík


Registrace: 1.5. 2006
Příspěvky: 171
Bydliště: Odolena Voda

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 16:15    Předmět: Citovat

No jasně. Ale zkus to otočit.
_________________
De Mortuis Nil Nisi Bene

Tungsten T3 + RS MMC 1GB + SD 2GB
Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 16:28    Předmět: Citovat

Možná by bylo dobré, aby autor věděl, že mu hires+ "skoro funguje", aby to už dotáhl k dokonalosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chaoos
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 6.12. 2004
Příspěvky: 206

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 16:40    Předmět: Citovat

nosferatu135 napsal:
No jasně. Ale zkus to otočit.


Proc bych to otacel ? hraju to normalka na vysku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 19:13    Předmět: Re: Warcraft pro Palm OS Citovat

Badel napsal:
Co říkáte na Warcraft pro Palm OS? Jsem zvědavej, jestli si toho všimnou hoši z Blizzardu, poněvadž to určitě neni licencovaný...


Chran panbuh vsechny tady jim o tom rict. Uz takhle stopli projekt freecraft, coz byl open source warcraft. Pritom si myslim ze tahle palmi hra by jim treba o trochu zvedlo prodej World of Warcraft, nebo jak se to jmenuje.

Jinak me mrzi ze mi to na TT1 nejede - misto hraci plochy mam jen zlutou barvu Smutný .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cubra
nováček
nováček


Registrace: 22.2. 2006
Příspěvky: 77
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út 05. září, 2006 22:29    Předmět: Citovat

Na mé T5 se mi zatím nedaří HIRES+. Ztroskotal jsem už na "schovat virtual grafiti".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Hry a volný čas Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412