Fórum - Zobrazit téma - Treo 650 problém s telefonem-nejde zapnout - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 650 problém s telefonem-nejde zapnout
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
nabla
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne 28. listopad, 2010 22:02    Předmět: Citovat

Ahoj,
omlouvam se za offtopic, ale nechce se mi zakladat nove vlakno.
Mam tu jednu zdechlou 650ku, ktere nejede display. Jinak asi nabootuje, podle toho jak sviti tlacitka, pak zacne blikat ledka, takze se chytne i telefon.
Jen display je cernej. Tak jsem koupil na ebay jinej ale je to to samy.

Nenapada nekoho cim by to mohlo byt? Sice ten konektor neni nejbytelnejsi, ale zkousel jsem to dostkrat na to abych konstatoval ze blbym kontaktem to neni. Spis mi to prijde ze do toho LCD vubec nejde stava, nebezi ani backlight.

Nemate nekdo volny funkcni motherboard na prodej? Pokud ne, nechce nekdo fungl novy LCD, lehce ojety housing, vetsi baterku, funkcni GSM? Ale radsi bych to opravil a nechal si to...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 28. listopad, 2010 22:54    Předmět: Citovat

Mohu doporučit jednu ze dvou možností:

1) Poslat na servis.
2) prodat na protiúčet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
LucniKonik
nováček
nováček


Registrace: 13.6. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 2:16    Předmět: Citovat

zkoušel jsi to Treo rozebrat ? tohle se mi stalo po jednom pádu na zem v kanclu (naštěstí na koberec) - u mě stačilo rozházet a složit Radostný
_________________
Moje Palmy minulé a současné:
IBM Workpad c3 (Vx) -> m515 -> TT1 + LD + 3x Treo 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nabla
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 8:56    Předmět: Citovat

Co se tyka servisu, ceny jsou na stare treo pomerne vysoke, naopak vykupni jsou zase celkem nizke Radostný Tuhle moznost zatim odkladam, ale diky za info.

Rozebrane to mam na prvocinitele, pod digitizer stareho lcd bylo nalito trochu nejake vody, nicmene dolu na board se to zda se asi nedostalo.

Vykoupal jsem to cele v isopropylalkoholu ale jak rikam, ani novy display tomu nepomohl. Asi neco chciplo na tom hlavnim boardu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 9:00    Předmět: Citovat

A co takhle koupit za necelých 5 stovek obouchanou 650ku s dobrým boardem?
http://cgi.ebay.com/Palm-Treo-650-Verizon-PDA-QWERTY-Good-Condition-/220696519773?pt=Cell_Phones&hash=item336289a45d
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 10:37    Předmět: Citovat

tenhle připad se mi na Treu občas také stával...
Takže naběhne+dioda(oranžová) následuje reset?
Asi je deska opravdu mrtvá,já mám sice plno dílů na Trea ale desky bohužel nemám...Smutný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 14:55    Předmět: Citovat

lukee napsal:
A co takhle koupit za necelých 5 stovek obouchanou 650ku s dobrým boardem?
http://cgi.ebay.com/Palm-Treo-650-Verizon-PDA-QWERTY-Good-Condition-/220696519773?pt=Cell_Phones&hash=item336289a45d


To bych nedoporučoval, jedná se o CDMA verzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 14:56    Předmět: Citovat

nabla napsal:
Co se tyka servisu, ceny jsou na stare treo pomerne vysoke, naopak vykupni jsou zase celkem nizke Radostný Tuhle moznost zatim odkladam, ale diky za info.


Ceny nemůžeš posoudit, dokud se neudělá diagnostika. Zatím nevíš, kolik by to stálo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 22:12    Předmět: Citovat

Aha, ja mel dojem ze jsem tam zahledl nejakou pevnou cenu >5000, coz je vic nez za "nove"... Tak ja o tom popremyslim.

Badel napsal:
nabla napsal:
Co se tyka servisu, ceny jsou na stare treo pomerne vysoke, naopak vykupni jsou zase celkem nizke Radostný Tuhle moznost zatim odkladam, ale diky za info.


Ceny nemůžeš posoudit, dokud se neudělá diagnostika. Zatím nevíš, kolik by to stálo.



Co se tyka koupeni desky, tak bych do toho i sel, ale na ebay pusto prazdno, nebo jsem spatne hledal. Jen CDMA nebo kupa mrtvych desek za $75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: po 29. listopad, 2010 22:36    Předmět: Citovat

Myslím, že špatně hledáš (viz http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=gsm+treo+650&_sacat=See-All-Categories).

Jsou jich tam mraky. Všechny jsou GSM a kompatibilní s našimi operátory.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
nabla
nováček
nováček


Registrace: 17.2. 2006
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: út 30. listopad, 2010 9:11    Předmět: Citovat

No, ja jsem hledal jen motherboard... Pravda ze bych mohl koupit cely treo, ale prislo mi to tak nejak zbytecny, kdyz vsechno krome boardu mam ok... Ja svoje treo nastesti funkcni mam, z tohoto poskozeneho jsem chtel udelat funkcni zalohu... Radostný

killinghawk napsal:
Myslím, že špatně hledáš (viz http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=gsm+treo+650&_sacat=See-All-Categories).

Jsou jich tam mraky. Všechny jsou GSM a kompatibilní s našimi operátory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
killinghawk
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 15.5. 2006
Příspěvky: 758

PříspěvekZaslal: út 30. listopad, 2010 9:18    Předmět: Citovat

Samotný motherboard ti nikdo neprodá. A za těch 25 dolarů, co stojí ta ojetá Trea, ho stejně neseženeš, i kdyby ho někdo prodával.
_________________
dlapa.cz
killinghawk.cz
Více zde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412