Fórum - Zobrazit téma - ApplePalm neboli Palm Pentro - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

ApplePalm neboli Palm Pentro

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 4:06    Předmět: ApplePalm neboli Palm Pentro Citovat

co si myslíte o "guláši" Apple a Palm?Mohla by to být výhoda a Palm by nezemřel...i když příznivcem Iphonu zrovna nejsem.
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 6:53    Předmět: Citovat

Myslím si, že ještě během dnešního dopoledne vzlétnou vrtulníky Palmu a Apple a vyšlou salvu raket na sídla ostatních výrobců mobilních telefonů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 12:46    Předmět: Re: ApplePalm neboli Palm Pentro Citovat

dantemc napsal:
co si myslíte o "guláši" Apple a Palm?Mohla by to být výhoda a Palm by nezemřel...i když příznivcem Iphonu zrovna nejsem.


četl jsem to kolem druhé ranní, tak jsem si přepočítával čas, jestli v USA je už prvního, jestli tam není apríl Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 14:03    Předmět: Citovat

tak je to chytak nebo ne? takove pentro by se mi libilo...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 14:53    Předmět: Citovat

dantemc napsal:
tak je to chytak nebo ne? takove pentro by se mi libilo...


...mi by se taky líbilo, ale nebyl tam žádnej odkaz, takže jsem to přijal jako velice smutný apríl z české strany...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Skorpi
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 24.3. 2005
Příspěvky: 497
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 15:06    Předmět: Citovat

Mrknete sem na obrazky a hned je to jasne, ale redakce Palmhelpu to krasne udelala (misto iPodu palmy, logo palmu v pozadi atp), hlavne napad byl dobrej a co je nejzaludnejsi, vlastne hodne uveritelnej Radostný

http://www.melamorsicata.it/mela/wp-content/uploads/2008/12/bono-vox-e-steve-jobs.jpg

http://macmagazine.uol.com.br/wp-content/uploads/2008/12/28-bonovox_stevejobs.jpg

no a tady mockup Radostný

http://www.unwiredview.com/wp-content/uploads/2009/01/palm-centro-2-mockup.jpg
_________________
HP Pre3, Vodafone
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 01. duben, 2010 15:13    Předmět: Citovat

To se pleteš, před chvílí jsme mluvil s Bonem a potvrdil mi, že fakt volá z Pentra Dentista
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412