Fórum - Zobrazit téma - DataViz Document To GO 11 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DataViz Document To GO 11

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vjezek
nováček
nováček


Registrace: 7.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: ne 28. březen, 2010 12:06    Předmět: DataViz Document To GO 11 Citovat

zdravím vás pánové...mám velkou prosbu. Přešel jsem na Win7 a s tím mě potkala i kompletní přeinstalace SW. bohužel mi s mým Palmem Tungsten T5 nefungovalo nic jiného než Doc To Go 11...ale hlásí se mi jen jako TRIAL...nemáte někdo čísilko? předem děkuji MNOHO... Vlasta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 28. březen, 2010 15:23    Předmět: Citovat

ten nekdo za ten program platil ...takze kdyz uz tak bych zkusil warez fora a nebo to hod do googlu...napr doctogo 11 gsm forum
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 28. březen, 2010 16:33    Předmět: Re: DataViz Document To GO 11 Citovat

vjezek napsal:
zdravím vás pánové...mám velkou prosbu. Přešel jsem na Win7 a s tím mě potkala i kompletní přeinstalace SW. bohužel mi s mým Palmem Tungsten T5 nefungovalo nic jiného než Doc To Go 11...ale hlásí se mi jen jako TRIAL...nemáte někdo čísilko? předem děkuji MNOHO... Vlasta


To myslíš vážně, že tu poptáváš warez?! Nebezpečí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Georg
nováček
nováček


Registrace: 7.3. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: po 29. březen, 2010 9:15    Předmět: Documents to go po vygumování v TX Citovat

Slovutný a nejjasnější divane Palmistů zářivých: asi omylem jsem si vygumoval z TX Documents to go... Což by mi nevadilo (nefungovala čeština), ale když ukládám přes PC textový soubor do Palm Quick Install, vtahne se text kamsi v Arrangeru právě do (zbytku?) Documents, které se mi tam asi skryly, načež počítač při pokusu vytáhnout odtud text zhasne...
Možná je to tím, že jsem hodil Documents to go tehdy do koše?
Obávám se, že jako laik jsem nebyl explicitně srozumitelný, ale jak se dostat ke kompletnímu Documents, když v TX kus je?
Hm, slunéčka zářivá, Otázka Georg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 29. březen, 2010 12:01    Předmět: Citovat

Mám dojem že DTG bylo s TX bundlováno? Pak by měl stačit hardreset a měly by se znovu objevit. Na T5 se mi povedlo DTG taky smazat a hardreset to vyřešil. Zkus ale napřed v desktopové části skočit do menu Tools a zvolit "Reinstall handheld applications" a po hotsyncu by se měly znovu objevit. V horším případě znovu nainstalovat z CDčka nebo stáhnout trial a znovu aktivovat s původním číslem.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vjezek
nováček
nováček


Registrace: 7.11. 2005
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po 29. březen, 2010 17:36    Předmět: uživateli DAMTENC Citovat

myslím že tím pojmenovaným jsi sám ty.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 29. březen, 2010 19:57    Předmět: Citovat

Á, zatmění mozku Radostný Občas se mi to stává. Ale jsme na tom úplně stejně - jak už jsem výše napsal, instalačku máš na CDčku, případně si ji z dataviz.com stáhni jako trial a aktivuj se svým registračním číslem.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Georg
nováček
nováček


Registrace: 7.3. 2009
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 15. duben, 2010 11:03    Předmět: Povýšení admirála CZ! Citovat

Velevážený churale, slunéčko nejjasnější, divane divanů, démante noci! Tvůj MASOX CZ v hodnosti admirál by měl být povýšen, a to před nastoupenou jednotkou, přinejmenším na admirála admirálů! Jeho rada ad Documents to go skrzevá Tools a pak "reinstall", atd., jak tušil funguje! Sláva. Jen je škoda, že Documents nevsakují ceskou diakritiku, musí Cech tedy, když chce tisknout, napsat nejprve cesky text do psMEMO tedy s hacky a carky, ten prekopirovat do Documents a az pak skrzeva desktop tisknout na papir.

Ale i tak, plamenné pozdravy vsem palmistum!
Georg to go
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 19. duben, 2010 10:36    Předmět: Citovat

masoxCZ napsal:
Mám dojem že DTG bylo s TX bundlováno? Pak by měl stačit hardreset a měly by se znovu objevit. Na T5 se mi povedlo DTG taky smazat a hardreset to vyřešil. Zkus ale napřed v desktopové části skočit do menu Tools a zvolit "Reinstall handheld applications" a po hotsyncu by se měly znovu objevit. V horším případě znovu nainstalovat z CDčka nebo stáhnout trial a znovu aktivovat s původním číslem.


Jj, DTG byly bundlovány ale alespoň v mém případě jsem nemohl provést registraci (a následnou koupi DTG v11 za výhodnější peníz), protože mi T|X odmítá vypsat číslo, které chcou chlapci z DataViz vložit do objednacího formuláře :-/ Takže to je takový bundle/nebundle.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 22. duben, 2010 16:57    Předmět: Citovat

Ona je tam malá lumpárna s registračními čísly. Pokud si to správně pamatuju, tak handheldová část vrací Customer Code (což je kód zákazníka), v některých verzích registrační číslo aplikace zkrácené o poslední sekci. Ani s jední z těchto čísel to aktivovat nejde, protože k tomu potřebuješ Activation Code, který máš dostupný po přihlášení pod svým účtem na stránkách DataVizu. Ovšem k tomu se musíš napřed zaregistrovat; pokud jsi registrován nebyl, máš docela problém.
Je možné že už to mezitím (konečně po cca 6ti letech) změnili, ale tenhle příšerný systém měli v době kdy jsem loni na jaře stahoval instalačku Passwords Plus, poté co jsem přišel o zálohu.

BTW pokud je potřeba na Palmu něco skutečně spolehlivě archivovat, jsou to registrační kódy koupených aplikací a loginy na servery jejich prodejců. Ke všemu ostatnímu se dá při troše snahy za pomoci strejdy Gůgla dostat, ale jak přijdeš o číslo nebo v některých případech o login, aplikaci si kupuješ znova.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Office Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412