Fórum - Zobrazit téma - Tungsten T3 a připojení k internetu přes K750i(O2) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tungsten T3 a připojení k internetu přes K750i(O2)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: čt 04. březen, 2010 18:07    Předmět: Tungsten T3 a připojení k internetu přes K750i(O2) Citovat

Zdravím, pokouším se nastavit na své TT3 připojení k internetu přes bluetooth se sony ericssonem k750i, postupoval jsem podle návodů zde na fóru a v tipy a triky, ale pokaždý, když se přes webpro pokusím připojit, po chvíli načítání se objeví hláška: DNS lookup timed out. Please check coverage, and try again [Comm.8] Vůbec už si s tím nevím rady, poradí někdo? Jinak operátor je O2 a zkoušel jsem i Mohi speed a taky připojení nešlo. Děkuji všem za rady
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: pá 05. březen, 2010 7:49    Předmět: Citovat

Tohle bude spíš problém, že nefunguje přidělená (předpokládám že IP a DNS bereš z DHCP = automatic) DNSka. Zkus třeba DNS UPC (213.46.172.36 a 213.46.172.37).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: pá 05. březen, 2010 16:38    Předmět: Citovat

Zkusil jsem to DNS UPC a stejný a DNS jsem měl nastavený ručně klasicky O2 160.218.160.218 a 160.218.160.218
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 08. březen, 2010 7:49    Předmět: Citovat

Ještě jedna dost důležitá věc.
Jseš si jist, že ti Tungsten montuje správný APN, a ne třeba WAPový nebo MMSkový? Nevím teď z hlavy kde to konkrétně na 750ce ověříš, ale bude to někde v Nastavení - Připojení - Datové profily.
Případně můžeš zkusit v initstringu pozměnit znění (AT+CGDCONT= zůstane) na:
2,"IP","internet"
3,"IP","internet" atd. a pokaždé se zkusit připojit jestli se to neprobere. Ono totiž pořadí APN může být různé. Moje K750ka od Vodafonu měla APN internet na 1čce, bráchova K770 na 3ce, a C510ka na 5ce.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Burys
nováček
nováček


Registrace: 5.12. 2007
Příspěvky: 44

PříspěvekZaslal: po 08. březen, 2010 16:05    Předmět: Citovat

Děkuji za rady, ale stala se mi nehoda a K750i už není mezi námi Smutný takže objednávám T-mobile G1 s Androidem. Škoda že to nebude Palm pre... Ale třeba si ho ještě někdy koupím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412