Fórum - Zobrazit téma - vyhledavaci script pro PALM PRE 1.4.0 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

vyhledavaci script pro PALM PRE 1.4.0

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2010 23:50    Předmět: vyhledavaci script pro PALM PRE 1.4.0 Citovat

novej update vyrusil vlastni upravy webos, vcetne jedne pomerne jednoduche a to zmeny nabidky vyhledavacu pri zadani libovolneho textu. Zakladni mi uplne nevyhovovali, Google a Google Maps vyhovuji, Wikipedia a Twitter nikoli, vymenil jsem tyto dva za pro mne uzitecnejsi YouTube a Seznam. musel jsem je tedy udelat znovu.

pokud nekdo mate o takovouto upravu take zajem a navite jak na to, zde je postup:

Upozornuji ze je potreba mit WebOS verze 1.4.0 !!!

1. budete potrebovalt aplikaci WebOS Quick Install a zapnuty developersky mod v Palmu Pre (pokud jiz zde nevite o co jde, radeji nepokracujte Radostný ), dale pres konzoli treba v programu WebOS Quick Install jeste povolte zapisovaci rezim timto prikazem "mount -o remount,rw /".

2. stahnete a rozbalte potrebne soubory http://www.tg.cz/volna/global-search-assistant.zip

3. spuste WebOS Quick Install, vhornim menu Tools > Send File. Jako File vyberte soubor "global-search-assistant.js", ktery jste pred chvili stahnuli. Jako Destination folder zadejte cestu "/usr/lib/luna/system/luna-applauncher/app/controllers/" a kliknete na Send To Device.

4. podobnym zpusobem postupne preneste do zarizeni i soubory "search-youtube.png" a "search-seznam.png" avsak jako Destination Folder zadejte u obou souboru "/usr/lib/luna/system/luna-applauncher/images"

5. Palm restartujte a melo by vse fungovat.

Takhle vypada vysledek:


S nejvetsi pravdepodobnosti po dalsim vetsim patchi bude potreba soubor "global-search-assistant.js" prekopirovat novym, pokud to pujde rad ho nabidnu zase co nejdriv ke stazeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412