Fórum - Zobrazit téma - Vlastníci TREA nebo CENTRA spojte se... (s dovolením okopír - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vlastníci TREA nebo CENTRA spojte se... (s dovolením okopír
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 1:58    Předmět: Vlastníci TREA nebo CENTRA spojte se... (s dovolením okopír Citovat

Zajmalo by kolik se najde jeste spokojenych"treistu" .schvalne kolik nas jeste je...Radostný
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...


Naposledy upravil DanteMC dne ne 21. únor, 2010 3:00, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 2:17    Předmět: Citovat

No do názvu tématu by bylo dobré doplnit i Centro, protože právě s Centrem jsem natolik spokojen, že si zatím neumím představit jeho náhradu čímkoliv jiným.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 2:52    Předmět: Citovat

nevim kazdy si jiste haji to svoje...mam dotaz je to zmena oproti treu?tim myslim uzivatelske prostredi atd...take sem jiz o centru premyslel I kdyz pre vypada pekne
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 2:55    Předmět: Citovat

z neznameho duvodu se mi na 650ce libi jeji šířka mam rad pomerne vetsi masivni telefony.ale kazdy je jiny
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 3:03    Předmět: Citovat

Palm os umírající válečný hrdina....je ho skoda moc na Web os neverim
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lukas666
plavčík
plavčík


Registrace: 20.3. 2005
Příspěvky: 103

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 8:16    Předmět: Citovat

dantemc napsal:
z neznameho duvodu se mi na 650ce libi jeji &#65533;řka mam rad pomerne vetsi masivni telefony.ale kazdy je jiny


tak ten duvod asi nebude uplne neznamy, kdyz mas rad "pomerne vetsi masivni telefony", ne? Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomkuklik
nováček
nováček


Registrace: 15.5. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 10:09    Předmět: Citovat

Zrovna přemýšlím čím nahradím ošoupané a popraskané Treo680. Jsem s ním spokojen, ale pokud budu investovat do něčeho nového, chtěl bych zase QWERTY klávesnici a WIFI. (ideální by byla 680ka s wifi:).)Neví někdo kdy bude u nás PIXI nebo PRE? Nechce se mi přecházet na nějaký Android nebo Symbian.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
McOwn
nováček
nováček


Registrace: 25.12. 2006
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 11:02    Předmět: Citovat

S téšestsetpadesátkou jsem stále maximálně spokojený, už jsem ji už i utopil, cca dvacetkrát spadla na zem, ale stále je to držák. Občas mrkám po bazarech a na aukru za kolik jsou trea k mání, až mi odejde, zasejc šáhnu po nějaký starším kousku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomkuklik
nováček
nováček


Registrace: 15.5. 2007
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 12:14    Předmět: Citovat

Na ebay je taky spostu T680. Ale ta wifi by se mě hodila. A GPS. Nemusel bych Treo propojovat přes bluetooth s GPS modulem. Používám to v autě místo navigace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 15:16    Předmět: Citovat

dantemc napsal:
nevim kazdy si jiste haji to svoje...mam dotaz je to zmena oproti treu?tim myslim uzivatelske prostredi atd...take sem jiz o centru premyslel I kdyz pre vypada pekne


Změna prakticky žádná, je to Treo v menším vydání. Doporučuji pročíst recenzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanBlack
nováček
nováček


Registrace: 12.3. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 15:25    Předmět: Citovat

Já sem udělal kolečko T650 Šipka SE P1i Šipka T680 Machr
Do SonyEricssonu jsem šel kvuli WiFi, ale žádná hitparáda, rychlost srovnatelná s EDGE a datový tarif mi přijde mnohem pružnější (hlavně je dostupný všude)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 15:38    Předmět: Citovat

zajimava detailni recenze ale krome designu a ram +zmena slotu na microSD velke zmeny nevidim ...takze stale treo 650 zustava
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Walhalla
nováček
nováček


Registrace: 20.1. 2010
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 16:32    Předmět: Citovat

dantemc napsal:
zajimava detailni recenze ale krome designu a ram +zmena slotu na microSD velke zmeny nevidim ...takze stale treo 650 zustava

? 680 nema microslot... a aspon v mem pripade byla mnohem stabilnejsi nez 650
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fockewulfik
kormidelník
kormidelník


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 274
Bydliště: Ostrava

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 16:44    Předmět: Citovat

U Trea jsem zakotvil až u Trea Pro... Tak snad nebude vadit, když se taky přidám... Radostný
_________________
Visor Platinum--->Palm m515--->Tungsten T--->LifeDrive(Hitachi has died in action...)--->LF(SanDisk CF 4GB Extreme III 200x) ----> Palm m500 Smutný---> Treo Pro--->HTC HD2--->BlackBerry 9790
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 16:48    Předmět: Citovat

komentoval jsem CENTRO ne 680ku
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
DanteMC
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 12.12. 2009
Příspěvky: 604
Bydliště: Česká lípa

PříspěvekZaslal: ne 21. únor, 2010 16:51    Předmět: Citovat

slysel ste nekdo o aplikaci multitasker 1.0c? mozna by treistum pomoct mohla ...
_________________
Pár palmů-Windows Mobile - Web OS -Iphone 2G - G1- Htc Hero- S2 - Htc Evo 3D - Nexus s Android Kitkatem 4.4

Skutečně svoboda v uživání...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 8:39    Předmět: Citovat

S Treem jsem maximálně spokojen - mám 750ku a 680ku. 750ka se mi zdá, co se týče ovládání, o něco lepší než 680, na 680 mám zase nakoupených kupu skvělých aplikací které mi na 750 chybí, 680 má taky lepší display. 750ka má lepší dílenské zpracování a ty pogumované kryty jsou taky fantasitcké. Momentálně používám primárně 750ku v kombinaci s Palmem T|X - na 750ce se mi líbí ta synchronizace, v Outlooku uložím kontakt nebo schůzcku a za cca 2 vteřiny je událost/kontakt v telefonu, nic nemusím manuálně spouštět. 680ka zatím leží v šuplíku a čeká na omlazení v podobě krytů, klávesnice atd. - momentálně čekám na ověření mé adresy na ebay Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 9:30    Předmět: Citovat

tomkuklik: K té GPS ... nemysli si, když máš lepší modul, je oddělená GPSka výhodou. Speciálně já používám Qstarze s trackerem a nejsem díky tomu závislý na konkrétním telefonu. V poslední době mi 680ka zlobila, bude ještě potřeba rozhodit, vyčistit, hardresetnout a přeinstalovat už z toho důvodu, že se v záloze objevují nakopnuté soubory s nesmyslnými názvy, a kdyby lehla, o GPSku bych přišel.

Taky patřím mezi "spokojence", a kdybych měl popsat ideální telefon, byl by to launcher PalmOSu, multitasking jako ve WM6.1 nebo vyšších, displej jako 680ka, klávesnice 680ky (o třídu lepší než 750ka), wifi, 3G, a stačila by mi dvoudenní výdrž baterky při pracovním nasazení a s miniUSB konektorem pro data a 2,5mm jackem pro sluchátka s mikrofonem (dá se jich koupit hodně, pro poslouchání muziky stejně používám redukci na 3,5mm a hifi sluchátka). A samozřejmě s paletou softu jako má PalmOS a stejně samozřejmě podpora SDHC karet, ale radši fullsize SDček než mikro.

lukee: 750ka má ovládání pěkně na prd. Psaní diakritiky je doslova na palici (věčná sláva budiž hawkovi!) a rychlospouštění aplikací přes obouruční dvojhmat je humus. Palmos+Butler na hrad!
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 9:43    Předmět: Citovat

No mi se 750ka ovládá líp (po aplikacích pohyb pětismerem, 2x kontexty + OK), diakritiku nepoužívám - zatím jsem ani nepřišel na to, jak jsi psát Radostný Ale na Hawka nic nemá, jak na T|X tak na 680ce. Osobně nechápu, jak si ještě někdo může pořizovat komerční lokalizace Piloc a Locale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. únor, 2010 10:45    Předmět: Citovat

Českou musíš doinstalovat Mobilnauta, a píše se "stejně" jako na PalmOSovém Treu Altem. Až na to, že naprosto debilně zmáčkneš Alt, pak písmeno nad kterým chceš akcent, pak musíš nalistovat správné písmeno, a středem d-padu potvrdit. Ten co to "vymyslel", si asi vystřelil mozek BFGčkem, nebo ho platili od úhozu vynuceného na uživateli.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Offtopic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412