Fórum - Zobrazit téma - HiRes problém? - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HiRes problém?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: čt 11. únor, 2010 11:35    Předmět: HiRes problém? Citovat

Zdravím,

mám Palm Centro a mám drobný problém, zřejmě bude souviset s HiRes.

Mám nainstalovaný SmallBasic a zjistil jsem, že grafické příkazy kreslí divně. Na první pohled to vypadá, že je obraz dvakrát vedle sebe a s poloviční výškou, jak jsem zjistil je to trochu jinak: obrazovka je rozdělena na dvě poloviny, přičemž vlevo se nahoře nakreslí první řádek grafického výstupu, a další místo aby se kreslil pod něj, kreslí se na druhou půlku prvního řádku. Teprve další jde pod první, následující vedle něj atd.

Počítám, že HiRes na Centru funguje jinak než na jiných Palmech, protože všude po netu čtu, že SmallBasic má HiRes umět.

Moje první otázka zní - provozuje tu někdo SmallBasic na podobném nebo stejném stroji?

Moje druhá otázka - lze nějakou utilitou vypnout pro konkrétní aplikaci HiRes tak, aby kreslila jen 160x160?

Díky.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gamebler01
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Drnholec

PříspěvekZaslal: čt 11. únor, 2010 18:05    Předmět: Citovat

Problém nebude v HiRes, ale spiš v nekompatibilitě s Centrem. Myslím, že kdyby si to vyskoušel na nečem starším, tak ti to pojede.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
logout
plavčík
plavčík


Registrace: 30.10. 2008
Příspěvky: 113
Bydliště: Praha - Kbely

PříspěvekZaslal: pá 12. únor, 2010 11:21    Předmět: Citovat

Tak jsem to vyřešil. Našel jsem v menu "For graphics use OS 3.5"
Sice teď nemám HiRes, ale alespoň to funguje.
_________________
Centro, T|X, Tungsten T3, Tungsten T, m105+PalmPix, IIIe
můj blog, můj Twitter
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412