Fórum - Zobrazit téma - Vlastnici Palm PRE spojte se :-) - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vlastnici Palm PRE spojte se :-)
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 9:45    Předmět: Citovat

Zippich napsal:
Ok, otázka Radostný Pořád mám pocit, že je Pre3 skvělé zařízení. O jakou funkčnost člověk přijde, když HP vypne všechny servery související s funkčností Pre? Zálohy, profily atd.? Budeme muset čekat na upravené romky jako majitelé starých WM? Radostný


Souhlas, Pre3 je super, otazka je jestli HP zachova aspon minimalni podporu, t.j. opravi evidentni chyby, nebo webOS uplne pohrbi. Podle nekterych sprav konci jenom s HW, system chteji udrzovat dal.
Jelikoz uz mam TouchPad, asi Pre3 objednam, zadnej jinej telefon nebude s TP spolupracovat tak jak Pre3...

Co se servru tyka, pokud je vypnou tak tim odstrihnou vsechny uzivatele od zaloch vsech aplikaci z AppCatalogu, i tech PLACENYCH.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 9:53    Předmět: Citovat

Zippich napsal:
Ok, otázka Radostný Pořád mám pocit, že je Pre3 skvělé zařízení. O jakou funkčnost člověk přijde, když HP vypne všechny servery související s funkčností Pre? Zálohy, profily atd.? Budeme muset čekat na upravené romky jako majitelé starých WM? Radostný


Taky si myslím že je Pre3 skvělé zařízení. jen se obávám tý podpory, že nikdo nebude vyvíjet aplikace, bude nedostupnej katalog a tak.

Koupil jsem manželce nejlevnější android Vodafone 858. překvapilo mne jak to za par kaček pěkně funguje. Display je ovšem strašný. Pak sem si v prodejně hrál s Samsung GALAXY S II. a to se chovalo stejně akorát to mělo lepší display. To mne zase trochu zklamalo Radostný Mám pocit že ten Android prostě nechci.
Mám Pre - doktornutý na 2.1.0 , jediný co Androidu závidím co bych potřeboval je aplikace CT24 -živé vysílání.

Asi to risknu a pudu dop.. Do Pre3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 9:59    Předmět: Citovat

jkf napsal:
Do ... ! moje Pre uz 3 tydny blbne stale casteji, na Pre3 cekam jako na vysvobozeni. Vcera jsem ho chtel objednat ale nemel jsem cas. Co ted?

Jak to asi bude vypadat s aktualizacema, a co QuickOffice, bude/nebude editace?


Taky mi Pre - blblo , zatuhávalo, hroutilo se a pod. Doktornul jsem ho , obnovil, a jede se dál bez problémů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jbem
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 10:27    Předmět: Citovat

Dost mě mrzí, že to HP pohnojilo. Používal jsem Android, BlackBerry, kdysi Symbian, Windows Mobile, Windows Phone a webOS a zkrátka Palm Pre mi vyhovoval nejvíc... teď jsem čekal na Pre3 a ono to jde do kopru :-/

btw o jakým doktorování je řeč? Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 10:50    Předmět: Citovat

jbem napsal:

btw o jakým doktorování je řeč? Radostný


Když se Pre úplně zblázní a je nepoužitelné , je možno z této stránky: http://ws.hpwebos.com/webosdoctor/sorry.htm stáhnout aplikaci která kompletně přeflashuje přístroj. Pro stažení nutno zadat Seriové číslo. Ta aplikace se nazývá WebosDoctor. Pre komunita vyvinula z této aplikace ješte MetaDoctor který má dalsí možnosti jako jeactivation bypass, a instalace Webos 2.0.1 na stará zařízení a pod.


Kuriozní je že moje serial number nefiguruje v žádné databázi. Když sem se s tím obrátil na podporu, pokoušeli se mi několikrát lhát, až nakonec jsem z nich vydoloval informaci, že mám jeden z prvních přístrojů daných na trh , u kterých není možno provádět doctoring. - další lež. Nicméně věřím že mám nějaku předprodejní verzi, bůhví kde to dodejce vyhrabal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 11:27    Předmět: Citovat

medvitek napsal:
Taky mi Pre - blblo , zatuhávalo, hroutilo se a pod. Doktornul jsem ho , obnovil, a jede se dál bez problémů.


Mne blbne dotykovej displej, bud neraguje, nebo se dotyka sam. kdyz zapomenu vypnout displej, je to nebezpecny: Pre samo volalo na nahodny cisla ze seznamu, nebo samo nainstalovalo 2 aplikace.

Doktorovat jsem chtel az budu mit Pre3, nechtel jsem riskovat ze se odporouci uplne. Pokud doktor nepomuze, zbyva posledni nadeje - reklamace, Pre je jeste 2 mesice v zaruce.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jbem
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 11:30    Předmět: Citovat

medvitek: díky

jkf: mám právě stejnej problém, ale doktor píše, ať připojím telefon usb kabelem k počítači i když ho už připojenej mám :-/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 11:37    Předmět: Citovat

jbem napsal:
medvitek: díky

jkf: mám právě stejnej problém, ale doktor píše, ať připojím telefon usb kabelem k počítači i když ho už připojenej mám :-/



Vypnout telefon vyndat baterku, pripojit prez kabel k nabijece. stisknout volume up vlozit bateku. uvolnit volume up. musi se objevit velky symbol USB. pak vyndat z nabijecky pichnout do usb pocitace a mel by ho rozeznat. doporucuji XP, na W7 jsem mel problemy s driverem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 11:45    Předmět: Citovat

"Touch Itself Syndrome" je ale údajně způsoben vlhkostí. Někde tvrdí že je to HW závada a že mu ho vyměnili. Takže na to doktor asi nepomůže.

doporučovali vyndat baterku a na týden vložit do pytlíku s rýží Vysmátý Vysmátý Vysmátý


Podrobnosti zde: http://forums.precentral.net/palm-pre-pre-plus/252309-palm-pre-touching-itself-9.html Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jbem
nováček
nováček


Registrace: 1.5. 2010
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 12:42    Předmět: Citovat

medvitek: návod na připojení pomohl, díky Radostný doctoring už ovšem tolik asi ne, sice jsem nečekal, než se self touching znovu projeví, ale levá spodní strana displeje nereaguje stále, tím pádem nepoužitelný... kdysi jsem o tom četl asi 20 stran někde na US fóru a psali právě, že je to HW chyba a že to bez potíží vyreklamujou, což u mě, bez záruky, nehrozí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 12:54    Předmět: Citovat

Pak jedině servis.palm.cz.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 13:44    Předmět: Citovat

Z Twitteru webosinternals:

Citace:
Preware and the open homebew ecosystem is designed to be independent of HP's infrastructure, and it operates today as it did yesterday.

Every webOS device can be easily patched by the end user to no longer need HP profile servers if it comes to that.

Regardless of the HP app catalog future, webOS devs can still get their apps to users via Preware and their user


Tak pokud se Pre3 ukáže jako vhodný hardware, klidně bych do něj šel Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 14:11    Předmět: Citovat

Zippich napsal:
Z Twitteru webosinternals:

Citace:
Preware and the open homebew ecosystem is designed to be independent of HP's infrastructure, and it operates today as it did yesterday.

Every webOS device can be easily patched by the end user to no longer need HP profile servers if it comes to that.

Regardless of the HP app catalog future, webOS devs can still get their apps to users via Preware and their user


Tak pokud se Pre3 ukáže jako vhodný hardware, klidně bych do něj šel Radostný


krásné a povzbuzjící . stejně mám vše z Preware, z catalogu skoro nic
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 20:23    Předmět: Citovat

když už jsme u toho vypínání serverů - nám vlastníkům Pre minus s WebOS 2.1.0 servery už vypli.
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 21:18    Předmět: HP Citovat

HP se minulo povolanim, meli delat do pohrebnictvi. iPaq taky pohrbili.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 21:32    Předmět: Citovat

eLzyx napsal:
když už jsme u toho vypínání serverů - nám vlastníkům Pre minus s WebOS 2.1.0 servery už vypli.


Mne to teda furt backupuje na servery, mohu se zalogovat na svuj ucet u HP a na dalku smazat . V catalogu vidim free aplikace bez georestriction.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 22:00    Předmět: Citovat

Ha!!!
na Expansysu se změnil status . Z " naskladnění za dva dny ,a toto zboží vám můžeme doručit do 7-mi dnů při objednání do dnes 16h- " na nespecifické "Dostupnost : pre-order nyní"

Asi se něco zvrtlo ještě více . Možná se potopila loď plná touch-padů
a Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
medvitek
nováček
nováček


Registrace: 27.6. 2005
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá 19. srpen, 2011 23:06    Předmět: Citovat

Dopis dodavatelům:

"This device launch has been completely cancelled. Please cancel all bulk orders and stop all work on packing for XXX SKU(XXX) "

Je to proto, že HP končí s podporou pro veškerý webOS hardware.


Tak a máme po žížalkách. Dilema vyřešeno..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zippich
nováček
nováček


Registrace: 16.9. 2006
Příspěvky: 65

PříspěvekZaslal: so 20. srpen, 2011 7:36    Předmět: Citovat

Hm, nejlevnější touchpad zlevňuje na 99$. Jak moc zbytečné zařízení to je? Radostný Na záchod, kam si myslím, že tablety patří, by se mi asi jeden hodil Pobavený
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
eLzyx
plavčík
plavčík


Registrace: 5.4. 2005
Příspěvky: 80
Bydliště: Bílina

PříspěvekZaslal: so 20. srpen, 2011 12:24    Předmět: Citovat

to mě štve, že jsem nechtil ani jedno Pre. Byly za 50USD Smutný
_________________
Palm Pre Minus WebOS 2.1
bylo:
TREO 650 + 1GB SD + Bluetooth gps
Palm Tungsten T3 + wifi karta + 256MB SD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> webOS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412