Fórum - Zobrazit téma - nefunkční odesílání SMS na Centru - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nefunkční odesílání SMS na Centru

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
no_gold
nováček
nováček


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 04. únor, 2010 9:31    Předmět: nefunkční odesílání SMS na Centru Citovat

Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Na Centru ( s Vodafonem) mně den ze dne přestalo fungovat odesílání SMS. V okamžiku, kdy chci odeslat zprávu se objeví hláška:" An error occured ( 256) when sending this message. Please check the phone number or email adress and try again. "
Začalo to den ze dne, nebyla prováděná žádná změna. Jediné co jsem nezkoušel je hard reset. příchozí SMS normálně fungují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
IJK
nováček
nováček


Registrace: 6.3. 2007
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: čt 04. únor, 2010 16:41    Předmět: Re: nefunkční odesílání SMS na Centru Citovat

no_gold napsal:
Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Na Centru ( s Vodafonem) mně den ze dne přestalo fungovat odesílání SMS. V okamžiku, kdy chci odeslat zprávu se objeví hláška:" An error occured ( 256) when sending this message. Please check the phone number or email adress and try again. "
Začalo to den ze dne, nebyla prováděná žádná změna. Jediné co jsem nezkoušel je hard reset. příchozí SMS normálně fungují.

Před časem se nám stalo totéž, akorát to hlásilo jinou chybu tuším 102. Pomohlo vymazání souboru zpráv (vytvoří se prázdný znovu).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: st 10. únor, 2010 9:15    Předmět: Citovat

Tohle se mi u vodafonu stává poslední cca měsíc naprosto běžně. Při opakovaném pokusu o odeslání to projde. Mám podezření že "rudoši" něco updatovali tak důkladně, až to občas nefunguje.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
no_gold
nováček
nováček


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st 10. únor, 2010 9:22    Předmět: Citovat

Díky zaobě odpovědi... promazání vyzkouším. Opakované odeslání se mně zatím nepodařilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
no_gold
nováček
nováček


Registrace: 3.10. 2006
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: ne 14. únor, 2010 14:31    Předmět: Citovat

Takže závada byla jinde. Ještě jednou jsem pořádně projel nastavení a zjistil jsem , že v automatickém nastavení vypadnulo číslo operátora pro odesílání zpráv. Takže jsem to obšlehnul z mého Trea a kupodivu to jede. Díky všem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vhatp
nováček
nováček


Registrace: 6.5. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 25. únor, 2010 0:49    Předmět: Citovat

Obdobný problém mě navštěvuje vcelku běžně. Zatím jsem si vždycky vystačil s vypnutím a zapnutím telefonu (telefonní části - Phone).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412