Fórum - Zobrazit téma - Problém s Palm treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Problém s Palm treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: út 19. leden, 2010 19:48    Předmět: Problém s Palm treo 680 Citovat

Ahoj lidi, mám zvláštní problém se svým Treem. Neustále se mi restartuje a hlásí že "The free data storage on the device is low. Some data could not be saved." Což dle mě značí že mám málo místa v interní paměti. Ale to je blbost, za poslední 2 dny jsem jej 8x vrátil do továrního nastavení, zkoušel do něj naskládat postupně všecky appky které běžně využívám (zlauncher, call block, butler...) Ale pořád skáče tatáž hláška.. A zlauncher hlásí že mám většinu vnitřní paměti prázdnou.. Nějaké nápady, howto fix nebo tak? Stačí mi něco čeho se chytit.. Doufám že to není něco hardwarového..Smutný

Edit: Právě jsem byl nucen provést Hard reset a zahlásilo mi to tutéž chybu u obrazovky "Palm OS powered by ACCESS" a to že 2x po sobě. Obávám se nejhoršího.Smutný Můj miláček odchází do křemíkového nebe:(

Edit2: Nyní neháže tyto chyby ale nelze provést hard reset znova. Při pokusu o hard reset neskočí kalibrace a když se na něj pokusím nahrát zálohu přes hotsync, jde do resetu. Budu vděčen za každou radu. Může to být poškozený FS v ramce? Pomohlo by zkusit tam nahrát znova aktualizaci která tam je? Je tam poslední romka ze support stránek palmu (Treo680-1.12-ROW).. potřebuji vědět zda je mrtvý nebo zda se s tím dá něco dělat.. Bez telefonu jsem jak bez půlky hlavy..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 21. leden, 2010 15:03    Předmět: Citovat

Tohle takhle od stolu vypadá na vadnou NVFS paměť = nová základní deska Smutný
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ZoZo
nováček
nováček


Registrace: 12.6. 2005
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt 21. leden, 2010 15:25    Předmět: Citovat

Bohuzel, mam stejny nazor. Nicmene update muzes zkusit. Je tu riziko ale ze to zhavaruje pri flashovani a pak bude uplny konec.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: čt 21. leden, 2010 17:50    Předmět: Citovat

Dobrá tedy.. Děkuji za odpovědi. Taky sem si to myslel že to bude něco HW nebo na nejspodnější vrstvě SW.. I velmi špatná jistota je lepší než nejistota.. Takže vzhůru za repasovaným Treem..

Nebo víte o něčem jiném co by mělo HW klávesnici kvalitativně srovnatelnou s Treo 680, bezproblémový sync s linuxem a nebyl by to slider?Radostný Za každou radu předem díky:)

Edit: PIM aplikačky jsou nutností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 22. leden, 2010 16:44    Předmět: Citovat

Co třeba Centro? Menší, lehčí, odladěnější, klávesnice hodně podobná 680ce...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: so 23. leden, 2010 17:46    Předmět: Citovat

dík za tip.. jsem zjistil že moje treo je ještě v záruce tak uvidím co se bude dít.. Pokud ho vyreklamuju, bude to super, pokud ne, tak si koupím buď repas 680ku nebo centro.. Rozhodně ale dík moc za tip.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 25. leden, 2010 9:06    Předmět: Citovat

Můžu jen souhlasit, i když při volbě Treo/Centro hodně záleží na ruce a očích. Mě třeba víc vyhovuje Treo, i když se na něm jednou rukou píše hůř a má starší aplikace.
A co se týče klávesnice ... mám teď k 680ce i 750ku, která je sice papírově a cílovou skupinou o kategorii výš, ale klávesnice je výrazně horší. A zdá se mi že oranžová je lepší než původně dodaný "grafit".
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Chytrex
nováček
nováček


Registrace: 24.8. 2008
Příspěvky: 48
Bydliště: Bohumín

PříspěvekZaslal: čt 25. březen, 2010 17:08    Předmět: Citovat

Takže prozatímní vývoj je takový, že mám pocit že si ze mne oficiální servis dělá legraci.

Palm přišel "opravený" s tím že byl obnoven základní systém (ve verzi 1.04) vyměněna klávesnice a mikrofon (o poslední 2 věci sem v reklamaci nežádal).. Ok vše se zdálo ok do doby než jsem se pokusil upgradovat ROM na aktuální 1.12. Tato se neprovedla (zamrzla hned po prvním resetu provedeném instalátore) avšak Palm zůstal funkční. Následovala další reklamace s upřesněním chyby.. Palm přišel zpátky s vyměněným displayem a předním krytem.. Teď byl odeslán potřetí a uvidíme co s tím vymyslí.. Pochybující

Máte někdo nějakou radu, postřeh jak to řešit?

Zvažuju možnost nechat si vrátit prachy a koupit tady repas, nebo možná spíše nechat si ho a poslat ho palmhelpu na výměnu desky.. (druhá možnost je pro mě finančně nevýhodná)

Mám jinou možnost? Uvítám každou radu (krom "kup si něco jiného než palm")
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm OS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412