Fórum - Zobrazit téma - Universal Wireless Keyboard a Palm m500 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Universal Wireless Keyboard a Palm m500

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomdo
nováček
nováček


Registrace: 27.1. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so 20. červen, 2009 9:19    Předmět: Universal Wireless Keyboard a Palm m500 Citovat

Zdravím, pořídil jsem si tuto klávesnici, mám ale problém. Drivery z CD i internetu fungují jen na Palm 5.0. A také nemám ponětí, jak s klávesnicí zacházet. Pomůžete někdo, prosím? Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 22. červen, 2009 9:37    Předmět: Citovat

Obávám se že s m500 ti UWK chodit nebude, není pro ni ovladač do PalmOS 4.1.
Jakmile budeš mít POS 5.x zařízení, nainstaluješ ovladač a zařízení se resetne. V System/Prefs/Power vypneš Beam Receive a spustíš z Launcheru ovladač. Zapneš příjem, nastavíš parametry, zařízení do držáčku a píšeš.
Kombinace pro psaní národních znaků se liší podle kombinace zařízení a nainstalované lokalizace.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: po 22. červen, 2009 10:53    Předmět: Re: Universal Wireless Keyboard a Palm m500 Citovat

tomdo napsal:
A také nemám ponětí, jak s klávesnicí zacházet.


Já také ne Zlomyslný
Ale z neznalosti jsem si pořídil Palm Wireless Keyboard, která funguje s m500 a já mám Centro, s kterým zase nefunguje. Rád vyměním.

http://kb.palm.com/wps/portal/kb/na/keyboards/palmwirelesskeyboardp10946u/unlocked/solutions/article/49200_en.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomdo
nováček
nováček


Registrace: 27.1. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po 22. červen, 2009 19:52    Předmět: Citovat

Nevím, fungovat by měla, ovladač se nainstalovat dal, nešel ale spustit. Je uvedena v seznamu kompatibilních modelů. Pokusím se ji ještě rozjet, takže pokud má někdo nějaký návrh, ocením ho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412