Fórum - Zobrazit téma - Hluché Treo - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hluché Treo

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 9:16    Předmět: Hluché Treo Citovat

Zdravím,

mám problém s hluchotou mého Trea. Vždy fungovalo vše v pořádku, ale asi před měsícem jsem začal používat sluchátka na hudbu skrz 2,5 mm jacka ve spodní části. Poté treo ohluchlo. Nefunguje ani při úplném resetu, (čisté treo) a ani s BT headsetem. Bohužel si s tím nevím rady.

V ceníku servisních služeb s emoc nevyznám, nedokáži posoudit, kdo by eventuelně opravu porváděl, ale 5k se mi za opravu opravdu dávat nechce.

Jak můžu postupovat?

Díky za info

Honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 14:30    Předmět: Citovat

Ja myslel ze tohle uz sme v jednom threadu resili
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1431&highlight=
Ale jestli sou tady 2 jpliskove tak sorac Otázka Kazdopadne, jaks dopadl s tema sluhatkama?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 15:36    Předmět: Citovat

Jo, to jsme řešili, ale já to napsal schálně do tohoto threadu, abych se doptal přímo servisu. Neob je nutno jim volat na tu drahou linku?
Bohužel jsem problém nevyřešil. Drátěnou HF nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 17. červen, 2009 18:19    Předmět: Citovat

Cenu za ti takhle rozhodně nikdo neřekne. Je nutno to poslat k nám na diagnostiku a následně obdržíš cenový návrh.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412