Fórum - Zobrazit téma - Potíž s velkou baterkou pro Treo 680 - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Potíž s velkou baterkou pro Treo 680

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt 04. červen, 2009 17:16    Předmět: Potíž s velkou baterkou pro Treo 680 Citovat

Ahoj. Původní 1200mAh baterka v mém Treu 680 je už asi špatná, při sundání z nabíječky mi indikuje 90% a během jediného dne spadne na 50 až 30% při provozu, který by ji tak moc namáhat neměl. Ale o tom nic.
Zakoupil jsem novou baterii CS 2400mAh. Při prvním zapojení Treo zobrazilo pouze první obrazovku startovacího procesu, processbar došel na konec a pak displej zčernal. To je vpořádku, dál se má displej rozsvítit a přístroj pokračovat ve spouštění. Jenže se nedělo nic, displej zůstal zhasnutý. Řekl jsem si, že je to malou úrovní nabití baterie, tak jsem to napíchl na nabíječku... a pořád stejně. Ani po 24 hodinách nepřetržitého nabíjení se situace nezměnila, pořád jen první startovací obrazovka a dál nic.
Baterku jsem reklamoval a pohlídal si, že druhá baterka je opravdu jiná než ta první. Při prvním zapojení se nedělo pro jistotu vůbec nic, po asi 4 hodinách nabíjení proběhla první obrazovka a dál nic, po celkem 24 hodinách nabíjení pořád to samé.
Mám opravdu tak velkou smůlu na dvě špatné baterky bezprostředně po sobě? Nebo tento typ baterky prostě "nesedí" mému Treu 680? Nebo je chyba snad ještě jinde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 04. červen, 2009 17:52    Předmět: Citovat

Na tyhle otázky ti těžko někdo odpoví, aniž by měl k dispozici ty baterky ne proměření, popř. přístroj na provedení diagnostiky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MadAndy
nováček
nováček


Registrace: 16.1. 2007
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so 06. červen, 2009 20:08    Předmět: Citovat

Mno dobrá... Doufal jsem, že by třeba aspon obecně šlo něco odhadnout.
Co ted ale dál? Mám zkusit třetí baterku? Nebo se raději poohlédnout po orig Palm baterce - pro jistotu 1200mAh?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: so 06. červen, 2009 22:19    Předmět: Citovat

Nejjistější by bylo vše sbalit a poslat to na diagnostiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412