Fórum - Zobrazit téma - Obnova dat na SD kartě - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Obnova dat na SD kartě

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út 02. červen, 2009 10:19    Předmět: Obnova dat na SD kartě Citovat

Nějak se mi podařilo odpojit kartu ve čtečce a teď vidím v PALMu i ve čtečce jen oblogátní 2 soubory (PALM, DCIM) a pak ještě 2 řádky nesmyslů.
Otázka je zřejmá: stalo se vám tněkomu a pokud jo, jak jste to vyřešili? Ne že bych měl na kartě věci, které nedovedu nahradit, ale minimálně by bylo docela na dlouho vš znovu poznahrávat a možná by to znamenalo i Hardreset a to se mi zatím nelíbí Smutný
Dík
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Doc
nováček
nováček


Registrace: 13.7. 2005
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: út 02. červen, 2009 10:34    Předmět: Citovat

Existuje několik programů na obnovu dat ze souborového systému FAT, zkus pogooglit, kdysi jsem takto obnovoval fotky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út 02. červen, 2009 10:43    Předmět: Citovat

Doc napsal:
Existuje několik programů na obnovu dat ze souborového systému FAT, zkus pogooglit, kdysi jsem takto obnovoval fotky.


Dík za reakci, ale tolik toho vím taky, SW je spousta. Hledám pokud možno zkušenost a název ověřeného softu, co dovede obnovit data nejlépe komplet včetně adresářové struktury, od někoho kdo obnovu dělal.

Nechci zkoušet jeden softík za ruhým a zjišťovat namátkou, kterému se to povede. Ještě jednou dík.
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata


Naposledy upravil tomt dne út 02. červen, 2009 14:16, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út 02. červen, 2009 14:08    Předmět: data k nepřečtení na SD kartě Citovat

v palmu mi stačilo toto řešení:
1. karta je ve slotu, stačilo bodnout do zad palma
2. v zlauncheru stačil soft reset

a pak jsem měl a viděl zase strukturu adresářů i soubory, ale to mi funguje jen v palmu, ve čtečce nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hugo0695
nováček
nováček


Registrace: 24.6. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 14. srpen, 2009 18:03    Předmět: Rozsypany caj na karte SD Citovat

Mam 1 G kartu a pracuje, zda se normalne. Podivam-li se ale na kartu pomoci serioveho portu, nektere adresare a soubory maji nesmyslna oznaceni a nejde mj. do techto adresaru nic nahravat. Pro pristup pouzivam TC. Co s tim? Kartu jsem formatoval z Palmu standardne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gamebler01
nováček
nováček


Registrace: 3.1. 2008
Příspěvky: 41
Bydliště: Drnholec

PříspěvekZaslal: pá 14. srpen, 2009 20:58    Předmět: Citovat

Žádná obnova dat není stoprocentní, hlavně u audio a video souborů, ale dobrou zkušenost mám s programem EasyRecovery
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tomt
plavčík
plavčík


Registrace: 31.10. 2005
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: pá 14. srpen, 2009 21:21    Předmět: Re: Rozsypany caj na karte SD Citovat

hugo0695 napsal:
Mam 1 G kartu a pracuje, zda se normalne. Podivam-li se ale na kartu pomoci serioveho portu, nektere adresare a soubory maji nesmyslna oznaceni a nejde mj. do techto adresaru nic nahravat. Pro pristup pouzivam TC. Co s tim? Kartu jsem formatoval z Palmu standardne.


Doporučuji provést zálohu karty, dokud to jde. do PC. Pokud nemůžeš některé adresáře, resp. soubory na kartě přečíst v PC a potřebuješ je zálohovat, nakopíruj si je do vnitřní paměti PALMu a pak je přetáhni do PC třeba přes jinou SD kartu. Až budeš mít z karty vše potřebné stažené, doporučuji ji naformátovat pomocí SD Formatter 2.0. K dispozici je na webu Panasonicu.
Možná bude potřeba formátovat i vícekrát.
Pokud se bude situace opakovat, je to na výměnu karty u dodavatele. Holt ne všechny karty si s PALMem rozumí Smutný
_________________
Postupně: P IIIe, TRG pro, T / W nyní TREO 650+GPS BT Navibe GB 735+ SDHC 16GB Adata
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hugo0695
nováček
nováček


Registrace: 24.6. 2007
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 15. srpen, 2009 11:44    Předmět: Re: Rozsypany caj na karte SD Citovat

tomt napsal:
doporučuji ji naformátovat pomocí SD Formatter 2.0. K dispozici je na webu Panasonicu. Možná bude potřeba formátovat i vícekrát.
Diky za tipy, vyzkousim reformatovani karty (sdfv2003.exe).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Příslušenství Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412