Fórum - Zobrazit téma - Hluché treo - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Hluché treo
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 30. květen, 2009 11:00    Předmět: Hluché treo Citovat

Zdravím,
ohluchlo mi Treo 680. Respektive ve sluchátku není slyšet žádný zvuk. Treo normálně vyzvání, což jde přes zadní repráček, ale ve slucháítku není žádný zvuk.
Nevím, jestli to způsobil konektor sluchátek, protože se tento problém objevil teprve po tom, co jsem začal Treo používat jako MP3 přehrávač. Normální sluchátka s redukcí.
Nevíte co s tím? Jak ho zase přivést k nehluchotě? Je to na servis? Co vyjde taková oprava?
děkuju za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sokrates
nováček
nováček


Registrace: 29.5. 2006
Příspěvky: 69

PříspěvekZaslal: so 30. květen, 2009 20:44    Předmět: Citovat

mne se to stalo taky, pomohlo nekolikrat zasunout a vyndat jack od sluchatek, proste to prostouchnout a zvuk byl zpatky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lfhelp
nováček
nováček


Registrace: 13.5. 2005
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: so 30. květen, 2009 21:38    Předmět: Citovat

Měl jsem podobný problém. Po určité době používání Trea650 jako mp3 přehrávače jsem při telefonování neslyšel protistranu. Příznak byl ten, že na displeji nebyla ikonka hlasitého poslechu. Treo prostě hrálo do konektoru. Příčinou byly unavené kontakty v jacku. Někdy pomůže povrtat se v jacku kancelářskou sponkou, otázka ale je za jak dlouho se problém projeví znovu. Trvalé řešení je pak přemostit kontakty. Našel jsem tento tento web:
Kód:
http://treotricks.blogspot.com/2006/01/treo-650-audio-jack-fix-part-1.html
, kde je oprava podrobně popsaná. Přemostění pomohlo, ale chce to mikropájku a silnou lupu. Snad Vám to pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: so 30. květen, 2009 23:10    Předmět: Citovat

Díky za tipy. Zkusím to prošťouchnout. Snad to bude fungovat. Nerad bych se s ním loučil. Musí vydržet do PRE Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 05. červen, 2009 13:47    Předmět: Citovat

Tak bohužel mi vůbec nic nepomohlo. Chtěl bych se zeptat místích servisáků. Je možná oprava? Jak to provést? Díky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 05. červen, 2009 13:49    Předmět: Citovat

I když ještě jedna věc. Nefunguje mi ani BT hands free sluchátko. Může se to týkat toho samého problému?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 05. červen, 2009 14:13    Předmět: Citovat

A normalni sluchatka, resp. kabelovy headset, fungujou nebo taky nefachci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 05. červen, 2009 15:09    Předmět: Citovat

Bohužel nemůžu vyzkoušet, kabelové HF nevlastním. Audio sluchátka do 2,5mm jacku ještě vyzkouším.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
D0th
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 18:27    Předmět: Centro Citovat

Psal jsem to v topicu nahoře , ale mám úplně ten samý problém s konektorem u Centra . Zkoušel jsem to "prošťouchnout" sponkou , zkoušel jsem sprej na kontakty WD 40 , zkoušel jsem tam strkat konektor tolikrát , že mi málem upadla ruka , a pořád nic. Ale jak je to uvedené v tom anglickém návodu , je tu možnost to přeswitchovat softwarově a hardwarově . Na hardwarovej preswitch nemám , ale chtěl bych zkusit softwarověj overswitch , ale neznám vhodnej program a nevim jestli mi na to budou stačit USB wiry . Jestli máte někdo tip co s tím , sem s ním Pobavený V nejhorším případě je tu možnost úplné výměny zdířky , ale mám strach , že je tam zdířka zatavená . Jinak by to byla vcelku jednoduchá práce s micropájkou a 2-3 drátama ;)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 22:11    Předmět: Citovat

No, dneska jsem to odeslal do servisu, tak uvidim, na kolik vyjde oprava. To žádnýho HW zásahu bych se sám rozhodně nepouštěl.
Ale díky za tipy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
D0th
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt 18. červen, 2009 23:31    Předmět: ;))) Citovat

Tak mi prosimtě potom postni do tohohle topicu , na kolik tě to vyšlo . Myslím že cena za servis u Centra bude podobná ;) Nerad bych ho nahrazoval ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá 19. červen, 2009 11:36    Předmět: Citovat

Doufám, že nejdřív provedou diagnostiku a cenu mi navrhnou. Nemíním dávat za opravu tolik, co by stál novej telefon. To si raši počkám na Pre a budu holt používat Nokii.
Ale info o průběhu a ceně sem dám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
D0th
nováček
nováček


Registrace: 16.6. 2009
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá 19. červen, 2009 16:39    Předmět: Nokia Citovat

Jó no , taky přemýšlím , že během servisu opráším svou starou nokii Vysmátý
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 12:20    Předmět: Citovat

Cau, tak jaks dopad? Moje Centro ma ted stejnej problem, tak premejslim, na kolik by me vysla oprava...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 14:16    Předmět: Citovat

Zdar,

servis mi oznámil, že jej dnes posílají opravený zpět. Celá ta sranda přišla na 449 Kč včetně poštovného. Jeslti bude vše OK, tak je to dobrá cena a budu spokojen.

Honzzza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 14:27    Předmět: Citovat

Tak to je fajn, asi to udelam podobne... Ale ta doba kterou budu bez nej me desi Nešťastný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jplisek
nováček
nováček


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 15:11    Předmět: Citovat

bylo to celkem rychlý. nějaké tři neděle +-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 15:16    Předmět: Citovat

Knihomol94 napsal:
Tak to je fajn, asi to udelam podobne... Ale ta doba kterou budu bez nej me desi Nešťastný
_________________
Vzali iKram, udelali z nej slider, neco pridali, neco ubrali, neco zmenili, neco zprasili a co vzniklo? Pre
2x Centro - 1 do zasoby ;-)


Tak zatím používej to zásobní Centro. Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 16:13    Předmět: Citovat

No to je ten problem, ze zasobni uz "z ekonomickych duvodu" nemam... Chtel sem zmenit podpis ale vzdycky mi to vyhodi chybu Otázka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 02. červenec, 2009 16:39    Předmět: Citovat

Ten podpis jsem ti upravil já a šlo to hladce. Radostný Je to tak OK?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412