Fórum - Zobrazit téma - plucker - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

plucker

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cesilko
nováček
nováček


Registrace: 27.2. 2005
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so 23. květen, 2009 13:53    Předmět: plucker Citovat

Bohužel se mi nedaří stáhnout www stránky, vyhazuje mi to hlášku (viz pod dotazem), nejde mi ani iSilo Pochybující, mám visty(už z nich Zlostný), navolil jsem kompatibilitu s XP a spouštět jako správce a nic. Nastavení stahování jsem si prošel xkrát a nakonec i podle návodu. Už si nevím rady


Initializing Plucker spidering engine...
-----------------------------------------------------------
Updating channel: iDnes...
-----------------------------------------------------------
Pluckerdir is 'C:\Program Files\Plucker'...
Using proxy '' with authentication for user ''...
---- 0 collected, 1 to do ----
Processing http://wap.idnes.cz/
Retrieval failed: 404 -- [Errno socket error] (10060, 'Operation timed out').
Error: Fetching the home document failed. Aborting all!
---- all 0 pages retrieved and parsed ----
Error: Fatal error while processing. Nothing written.
Installing channel output to destinations...
Setting new due date...
Tasks completed for all channels. Pochybující
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
-pm-
>> redaktor <<
>> redaktor <<


Registrace: 11.9. 2007
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: st 27. květen, 2009 18:21    Předmět: Plucker Citovat

Zkus místo wap verze plnou verzi www.idnes.cz jestli ti to bude dělat taky.

Jinak místo originál Plucker spideru radši zkus pro stahování stránek na desktopu Sunrise.

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=226&ttitle=Sunrise

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownloaddetails&lid=1080
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
thehobbit
nováček
nováček


Registrace: 11.3. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá 10. červenec, 2009 11:50    Předmět: Citovat

mám podobný problém - z plucker desktop ani ze sunrise se mi nic neodešle do Palma (TX). Tuší nekdo jak přimět HotSync ke spolupráci?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 12. červenec, 2009 12:55    Předmět: Citovat

Máš v PluckerDesktop na záložce Destinations správně nastavené zařízení? Možná se ti snaží nacpat do device memory místo na kartu a nevejde se, nebo to něco zablokuje.
Alternativně můžeš použít Destination Folder, a v Preferences nastavit po aktualizaci Execute Command a dát tam dávku, která ti vyrobená PDBčka zkopíruje do adresáře pro synchronizaci na kartu (ProgFiles\Palm\HotsyncID\CartInst\Slot-SD).

Jo a některé stránky nejdou stáhnout, protože poznají že se jedná o robota a nedodají data. Zkus nastavit v parametrech kanálu na záložce Spidering v sekci Referrers and browser ID něco jiného než Plucker. Předdefinováno je AvantGo, ale to některé servery taky skopávají, tak tam zkus hodit ID z hlavičky svého browseru, např. Mozilla Compatible, nebo jak to přesně je.
A u některých webů je nutno ještě správně nastavit konverzi kódování; např. iDnes mi Plucker vždycky vygeneruje se zprasenou češtinou, přitom Lidovky jsou v pořádku.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: ne 12. červenec, 2009 12:58    Předmět: Citovat

Máš v PluckerDesktop na záložce Destinations správně nastavené zařízení? Možná se ti snaží nacpat do device memory místo na kartu a nevejde se, nebo to něco zablokuje.
Alternativně můžeš použít Destination Folder, a v Preferences nastavit po aktualizaci Execute Command a dát tam dávku, která ti vyrobená PDBčka zkopíruje do adresáře pro synchronizaci na kartu (ProgFiles\Palm\HotsyncID\CartInst\Slot-SD).

Jo a některé stránky nejdou stáhnout, protože poznají že se jedná o robota a nedodají data. Zkus nastavit v parametrech kanálu na záložce Spidering v sekci Referrers and browser ID něco jiného než Plucker. Předdefinováno je AvantGo, ale to některé servery taky skopávají, tak tam zkus hodit ID z hlavičky svého browseru, např. Mozilla Compatible, nebo jak to přesně je.
A u některých webů je nutno ještě správně nastavit konverzi kódování; např. iDnes mi Plucker vždycky vygeneruje se zprasenou češtinou, přitom Lidovky jsou v pořádku.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Ostatní software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412