Fórum - Zobrazit téma - GARMIN - originální český hlas (voice) funkční v Palm - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GARMIN - originální český hlas (voice) funkční v Palm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne 17. květen, 2009 22:01    Předmět: GARMIN - originální český hlas (voice) funkční v Palm Citovat

Jak jste si jiste vsimli, tak v Garminu jdou na Palmu snad vsechny jazyky krome ceskeho, aneb hlaska "nekompatibilni audioverze". Nicmene ty originalni hlasky se daji ze souboru Cesky__.vpm vykuchat a prekopat na slovenstinu. Dal jsem si tu praci a provedl to. Ac jsem se docetl v jakem formatu mam poupravene hlasky ukladat (IMA ADPCM 8-bit U-LAW/A-LAW MONO) aby soubor moc nenarostl, tak mi to zlobilo - proste ty hlasky Centro vynechavalo, takze jsem to ulozil jako bezny wav. Soubor s cestinou ma sice misto 1MB temer 4MB, ale funguje.

Jeste dodam, ze je treba z Palmu vymazat (pokud ho tam mate) originalni soubor Slovencina__.vpm.

http://www.edisk.cz/stahni/18584/Slovencina__xtreo.zip_3.32MB.html
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro


Naposledy upravil xtreo dne ne 01. listopad, 2009 0:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xtreo
plavčík
plavčík


Registrace: 12.2. 2009
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: ne 17. květen, 2009 22:09    Předmět: Citovat

Nasel jsem ke stazeni (asi veskere - 86 ks) hlasky od Lisky z navigace Dynavix, horko tezko by to slo asi napasovat i na Garmina, ale vyuziti v tom moc nevidim, jednou by se clovek pobavil a vyhodil to a za to mi nestoji se s tim delat. Radostný

Dynavix ma zrejme tu zajimavost, ze jedna hlaska muze byt namluvena ve vice variantach a navigace pak vybere nahodnou podobu, coz u Garmina asi nejde. Takze se ten Liska pak asi hned neoposloucha, viz http://www.edisk.cz/stahni/46066/dynavix-liska.zip_1.88MB.html.
_________________
m515 -> Treo 270 -> Palm Centro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Ghostem
nováček
nováček


Registrace: 20.11. 2013
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 20. listopad, 2013 22:51    Předmět: Prosím Citovat

Ahoj, vím, psal jsi, že by se ti to nechtělo na Garmin překopávat, ale nemohl bys to udělat pro nás běžné smrtelníky, kteří nemáme ani ánunk jak to udělat? Byl bych ti moc vděčný. Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Navigace a mapy Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412