Fórum - Zobrazit téma - Export dat z kalendare PalmDesktop do Outlooku - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Export dat z kalendare PalmDesktop do Outlooku

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kolda
nováček
nováček


Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 21:44    Předmět: Export dat z kalendare PalmDesktop do Outlooku Citovat

Nevite nekdo,jak tohle udelat?PalmDesktop mi data bohuzel vyexportuje pouze do souboru *.dba a to outlook 2003 bohuzel neumi naimportovat.Pomohl by treba novejsi outlook?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 22:13    Předmět: Citovat

Proč prostě nepřepneš synchronizaci s Palm Desktopem na Outlook?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolda
nováček
nováček


Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 22:22    Předmět: Citovat

A kde se to prepina?Koukal jsem do hotsync jak na pocitaci tak v palmu a nemuzu nikde najit kde by se to prepinalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 22:26    Předmět: Citovat

http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&&myfaq=yes&id_cat=5#11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolda
nováček
nováček


Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 23:03    Předmět: Citovat

Tak jsem to nainstaloval,ale problem to nevyresilo.V palmu se vytvori "kalendar" keyDates,kterej se pak synchronizuje s outlookem,ale to mi do palmu nahraje ty veci,co uz mam v outlooku.A ja bych potreboval naopak,ze staryho "calendar" co je na palmu dostat data do outlooku a nasledne pak do novyho PDA s WM 6.1.Nebo je nejaka snazsi cesta?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 23:14    Předmět: Citovat

Tak proč si prostě nenastavíš, že palm má mít přednost před Outlookem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolda
nováček
nováček


Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 23:18    Předmět: Citovat

Protoze z palmu se mi synchronizujou data jen z a do toho "keyDates" co se tam nainstalovalo tim softwarem (je to kalendar s rozsirenejma funkcema aby se to co nejvic podobalo outlooku) - a to je mi k nicemu,kdyz v keydates nemam data,ktery mam v puvodnim kalendari "calendar" popr v palmdesktopu..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 23:26    Předmět: Citovat

Zkus trochu experimentovat, tohle má určitě snadný řešení - začal bych odinstalací toho bazmeku nahrazujícího Outlook...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolda
nováček
nováček


Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út 10. březen, 2009 23:38    Předmět: Citovat

Ted sem nekde narazil na clanek,ze nova verze HotSync ma primou synchornizaci s outlookem,tak si s tim zkusim trochu vyhrat.Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolda
nováček
nováček


Registrace: 16.2. 2009
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st 11. březen, 2009 0:04    Předmět: Citovat

Tak problem vyresen,fakt stacil ten novej HotSync a nahraje se to primo do outlooku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
woola
nováček
nováček


Registrace: 25.5. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 14. květen, 2009 12:56    Předmět: synchronizace T3 s Outookem Citovat

Mám možná dotaz, který je banální. Ale mě se to nedaří. Chci nastavit veškerou sychronizaci s Oulookem. Mám T3 a když instaluji PDesktop, tak mi to sice nabízí jestli chci synchronizovat s Outlukem, ale nikdy se to neudělá. PDesktop mám 4.něco a Outlook 2007, ale zkoušel jsem to i s 2003 problém je stejný. Je nějaké snadné řešení?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 14. květen, 2009 12:59    Předmět: Citovat

A co to teda udělá, "když se to nikdy neudělá"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
woola
nováček
nováček


Registrace: 25.5. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: čt 14. květen, 2009 13:13    Předmět: Citovat

provedu instalaci s tím, že chci synchronizovat s Outlookem, ale vždy synchronizuje pouze s PDesktopem. Nikde se ani po instalaci neobjeví žádná zmíňka o tom že by to šlo sychronizovat. ZKoušel jsem i nějaké doplnky ohledně Outlooku 2007, ale to nabídne pouze syncronizaci přes bluetooth, ale to se taky neprovede. Jde vůbec sychronizovat T3 s Outlookem 2007?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: čt 14. květen, 2009 13:58    Předmět: Citovat

Samozřejmě, že lze:
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&&myfaq=yes&id_cat=5#11
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
woola
nováček
nováček


Registrace: 25.5. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá 26. červen, 2009 8:18    Předmět: Citovat

Tak mi to už pri synchronizaci nabídne jestli chci přes Outlook, ale tím to končí. Dál se nic neprovede. Dočetl jsem se že ten doplněk pro Outlook 2007 nefunguje u procesoru s imitací dvoujádrého. Takže to jsem asi v háji. Ještě to vyzkouším v práci na 2003.
Je nějaké ještě řešení jak to dostat na 2007? Nemám třeba použít jinou verzy PDesktopu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 26. červen, 2009 9:15    Předmět: Citovat

Pak ještě existuje několik placených řešení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
woola
nováček
nováček


Registrace: 25.5. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá 26. červen, 2009 11:52    Předmět: Citovat

Nač placené řešení, když maám oficiální verzy, kterou jsem si zakoupil spolu se zařízením? Takže mi to na 2007 nepůjde když mám imitaci dvoujadrového procesoru? A na 2003 to půjde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
woola
nováček
nováček


Registrace: 25.5. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: pá 26. červen, 2009 12:44    Předmět: Citovat

respektive při synchronizaci u 2007 se to vždy zasekne u Diktafonu a dále to nejde. Může to běžet několik hodin, ale nepostoupí to dále
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 26. červen, 2009 15:42    Předmět: Citovat

A proč si teda nevypneš synchronizaci toho diktafonu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: po 29. červen, 2009 0:39    Předmět: Citovat

Jo, tím bych začal taky. Kdyžtak můžeš zkusit ve Správci úloh procesu Hotsync.exe nastavit přiřazení jen na jedno jádro, ale to ti bude fungovat (pokud vůbec) jen do prvního restartu. U některých aplikací to zabírá.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412