Fórum - Zobrazit téma - synchronizace hesel - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

synchronizace hesel

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm a Linux
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá 06. březen, 2009 9:08    Předmět: synchronizace hesel Citovat

Tak bych měl dotaz na uživatele linuxu. Je nějaký způsob jak synchronizovat soubor s hesly, piny atd. Kdysi jsem používal v práci na xp splashid. Tak by mě zajímalo zda podobná aplikace není i pro linux. používam v ubuntu revelation password manager, ale klidně vezmu cokoliv jiného.

díky honza
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: pá 06. březen, 2009 14:36    Předmět: Citovat

Zkousels to SplashID emulovat pres Wine? Sice trochu krkolomny, ale reseni by to bylo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hrabuvka
nováček
nováček


Registrace: 11.11. 2005
Příspěvky: 45

PříspěvekZaslal: pá 06. březen, 2009 16:19    Předmět: :-D Citovat

tomu jsem se chtel vyhnout. nahodil jsem jpilota a nahral keyring, ktery se synchronizuje v pohode.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Palm a Linux Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412