Fórum - Zobrazit téma - Treo 680 - cyklicky restart - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Treo 680 - cyklicky restart

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: út 17. únor, 2009 21:18    Předmět: Treo 680 - cyklicky restart Citovat

Dnes sa mi treo zacalo neustale restartovat. Urobil som warm reset - ten to zastavil, ale ked som potom urobil znovu "normalny" reset, treo sa opat zacalo resetovat dokola. Tak som urobil hard reset a obnovil NVBackup-om zalohu z predosleho dna (ked bolo este vsetko OK). A cyklicky reset zacal znovu Smutný
Stalo sa mi to uz druhykrat - prvyraz asi pred dvoma tyzdnami, ked som zapol bluetooth a Softick AudioGateway. Dnes sa mi to stalo ked som dal vyhladavat bluetooth zariadenia (chcel som ho sparovat s notebookom). Vyhladavavanie trvalo neobvykle dlho, ale treo zdanlivo reagovalo na stlacenie smeroveho tlacitka (zvyraznenie sa posuvalo po jednotlivych prvkoch), ale stlacenie OK ani Cancel nic nerobilo. Tiez som mohol treo vypnut cervenym tlacitkom aj zapnut ale stale som bol iba v okne vyhladavania zariadeni, kde stale blikala ikona vyhladavania. Nedalo sa nijakym sposobom odtial dostat, nech som stlacal cokolvek. Takze mi zostalo len vybrat bateriu - a potom zacal ten cyklicky reset...
Teraz mi treo funguje (po hard resete som obnovil iba lokalizaciu, databazu kontaktov a par najnutnejsich aplikacii) ale uz mu nejako neverim... Smutný A bluetooth radsej nezapinam - je u mna hlavny podozrivy Radostný
Nestretli ste sa niekto s niecim podobnym? Mate nejaky tip cim by to mohlo byt? Ma vyznam posielat to do servisu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 17. únor, 2009 22:30    Předmět: Citovat

Osobně bych permanentně zálohoval a naopak bych dráždil všechny podezřelý komponenty jako třeba ten Bluetooth, aby se ukázalo, čím to doopravdy je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st 18. únor, 2009 21:05    Předmět: Citovat

asi mate pracdu... cez vikend ho potrapim, teraz potrebujem aby fungoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 19. únor, 2009 9:05    Předmět: Citovat

Projdi si, co tam máš nainstalováno za aplikace. Mě tohle dělala stará verze RecorderX, jedna starší verze CallBlock, dokonce i Butler tuším 4.2ka, a pár aplikací se mi spolu nesnáší tak, že je používat vůbec nemůžu (např. Phone Technician zatím nevím s čím, OmniRemote, a JottNote).
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: čt 19. únor, 2009 15:04    Předmět: Citovat

vdaka za tip, ale nic z toho tam nemam. Smutný
ale mohol by to byt ten Softick AudioGateway - spomenul som si ze prvyraz mi to spadlo ked som spustil v pTunes pesnicku a mal som vystup nasmerovany do BT sluchatok. najviac ma vtedy prekvapilo ze mi to spadlo same od seba - treo zacalo hrat, polozil som ho na stol, otocil som sa a cca po 15 sekundach stichlo. ked som naneho pozrel uz sa resetovalo...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Davy
nováček
nováček


Registrace: 14.5. 2005
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: so 21. únor, 2009 9:57    Předmět: Citovat

Audiogateway spolu s pTunes je trochu nestabilní kombinace. Mě se odvědčilo mít základní bundlovanou verzi pTunes, bez upgrade a poslední verzi Audiogateway a před použitím vyprázdnit Db cache. Pak to fungovalo. Ale cyklickej reset mi to nedělalo. ROM mám 2.12. (matně si vzpomínám, že s ROM 1.12 jsem měl taky cyklický reset, ale už je to dlouho co jsem to změnil). Taky na to může mít vliv lokalizace - já používám Hawkovu, ta je asi nejlepší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ojesko
nováček
nováček


Registrace: 15.9. 2007
Příspěvky: 29
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: so 14. březen, 2009 11:10    Předmět: Citovat

zdravim,
je to potvrdene, sposobuje to AudioGateway. Aj na ich fore som nasiel dost vela podobnych prihod - dvaja uzivatelia dokonca popisuju ze im treo uplne odislo - u nich to totiz bol cyklicky hard(!) reset.
Takze teraz zalohujem denne a zatial vsetko ok. Len ma to mrzi, lebo inak je to velmi uzitocna aplikacia. A kym sa mi toto nestalo, tak moj posledny hard reset bol cca pred 10 mesiacmi, soft reset som musel robit max raz za mesiac...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Servis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412