Fórum - Zobrazit téma - Na Palmisty se zase nemyslí :( - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Na Palmisty se zase nemyslí :(

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: út 10. únor, 2009 8:25    Předmět: Na Palmisty se zase nemyslí :( Citovat

Zrovna tenhle produkt bych na Palmu maximálně využil, pač jsem uživatel Googlích služeb
http://www.google.com/mobile/default/sync.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 10. únor, 2009 14:40    Předmět: Citovat

Ani se nedivim, že to nepodporujou, když i Palm už to zabalil a veškerý úsilí je směřovaný na webOS.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: út 10. únor, 2009 23:14    Předmět: Citovat

poněkud se mi příčí dávat svoje osobní údaje, poznámky a kontakty do rukou někomu cizímu, i když je ten někdo cizí zrovna Google.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 10. únor, 2009 23:45    Předmět: Citovat

proky napsal:
poněkud se mi příčí dávat svoje osobní údaje, poznámky a kontakty do rukou někomu cizímu, i když je ten někdo cizí zrovna Google.


Nechápu, co máš proti strejdovi Gůglovi? Ten nám vždycky všechno najde Radostný

A zrovna ty, kdo se podepisuješ všude?

Proky, Pr**yz, Jak** Pro***, 1*90, V Zá**tří 1*77, Tepl*ce, +4207249*8830, kub**0@seznam.cz, icq:3299**312, WWW: pro**z.*z.cz

Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Novel_Whoop
plavčík
plavčík


Registrace: 7.7. 2008
Příspěvky: 187
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st 11. únor, 2009 9:35    Předmět: Citovat

Zcela souhlasim s Kintrem....To,co si napsal si dokonale protireci.
_________________
<b>Palm E2,Palm TX,Palm Zire 72</b>
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: st 11. únor, 2009 10:03    Předmět: Citovat

proky napsal:
poněkud se mi příčí dávat svoje osobní údaje, poznámky a kontakty do rukou někomu cizímu, i když je ten někdo cizí zrovna Google.


Myslím, že je v zájmu samotného Googlu, aby tvá data byla v bezpečí a přístupna jen tobě POZOR! Google žije především z reklamy, kdyby se provalilo, že od nich unikla citlivá data a věř, že: tvůj kalendář kdy ti začíná škola/práce, co máš odpoledne nakoupit - určitě hlavy světových mocností nezajímá Mrkající, tak by měl Google po byznysu. Takže pokud nevyvíjíš doma v garáži jadernou bombu a nepíšeš si o tom poznámky v Google Calendar, těžko někoho tvá data zajímají a pravděpodobnost, že si to přečte někdo jiný, než si ty, je takřka nulová.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: st 11. únor, 2009 22:55    Předmět: Citovat

Pokusím se to uvést na pravou míru. Se svými osobními údaji nakládám dle svého uvážení, ale já v PIM nemám jen svoje osobní údaje, ale více či méně detailní informace o ostatních lidech, se kterými jsem ve styku. Za jejich údaje nesu jakousi zodpovědnost.

Nevím, čím přesně si podle Vás protiřečím, snad tím, že bych svá, potažmo cizí data svěřoval někomu, byť je to Google? Taky chápu, že Google je moc velká společnost na to, aby si dovolila nějaký průšvih. Ale není až dostatečně velký gigant na to, aby se na nějaké úniky nepřišlo? Nechci ho podezírat, to je jen má, a podle mě možná, teorie.

Uznávám, že to může zavánět fantazií, ale opravdu dáte svou pravou ruku do ohně za to, že se to stát nemůže?

EDIT: použil jsem dle moderátorů nevhodné slovo, tak jsem to opravil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jirka125
nováček
nováček


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út 17. únor, 2009 12:47    Předmět: Citovat

Já bych ruku do ohně dal. Google žije z reklamy. K tomu, aby mohl žít z reklamy, potřebuje, aby se jeho aplikace co nejvíce používali a aby lidi jejich produktům důvěřovali.

Vždyť se podívej, Google se skloňuje každý den v nějakém tom článku, vydali Android...

Myslím, že si v Googlu tohodle jsou vědomi a nemůžou dopustit, aby se jim někdo někam naboural nebo zcizil data. Vždyť by ztratili důvěru a šli by k šípku.

A proto si myslím, že data jsou u Googlu dobře schovaná. Určitě líp, než v mobilu, který ti kde kdo může ukradnout.

Věc jiná je ta, zda e-maily, schůzky v kalendáři neprochází nějaký googlí robot a tím nezdokonalují svý služby...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Czechnology
kormidelník
kormidelník


Registrace: 19.9. 2006
Příspěvky: 289
Bydliště: Wien8 / Praha8

PříspěvekZaslal: út 17. únor, 2009 19:03    Předmět: Citovat

A stejně tak Google, který žije z reklamy, potřebuje mít co nejlépe směřovanou reklamu, pro kterou využívá právě vaše data (proto se vám třeba v emailu zobrazuje reklama zaměřující se na to co je v dopise - teda pokud to šikovně neblokujete jako já Radostný ). Jen krůček k tomu, poskytnout nenápadně data i dalším subjektům...
(A to mám svoji hlavní schránku na gMailu)
_________________
Dell Streak (5)
Palm m500 | Palm m505 | Palm Treo600 | Palm T|X
Psion 5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky Yahoo Messenger MSN Messenger
bobo007
nováček
nováček


Registrace: 18.2. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st 18. únor, 2009 13:37    Předmět: Co se vlastne muze stat? Citovat

IMO ma proky zcela pravdu. Nikdo dnes nemuze vedet, co se stane s daty u Google treba za 2 roky. Obecne, co se stane za dva roky.

Kdybyste lidem v roce 1945 rekli, ze budou pod totalitni vladou komunistu na dalsich 40 let, tak se vam asi urcite vysmeji.
Kdybyste lidem v roce 1950 rekli, ze za nedlouhou dobu prijdou o veskere sve uspory, tak se vam asi urcite vysmeji.
Kdybyste lidem v roce 1965 rekli, ze nas nasilne vojensky obsadi pratele ze SSSR, tak se vam asi urcite vysmeji.
Pouzil jsem par primeru z nedavne historie pouze z ČR. Takhle bych mohl pokračovat copy a paste do aleluja.
Stejne jako nescetnekrat drive, i dnes se lidi vysmivaji naznakum z mozne budoucnosti.

Nerikam, ze ta data BUDOU opravdu nejak zneuzita, ale rikam, ze se to MUZE VELMI SNADNO stat.

Ti, kdo si mysli, ze "tak velka spolecnost jako Google si to nemuze prece dovolit" jsou, odpustte mi, velmi naivni. Ale to je obecny problem - nejen vuci Googlu - co vsechno jsou ochotni lidi o sobe prozradit do tzv. socialnich sitich je silene. Tak at se za par let nedivi..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 19. únor, 2009 9:02    Předmět: Citovat

Ono stačí se vrátit zpět jen pár let, kdy Microsoft podlehl tlaku Intelu a snížil nároky na schválení HW jako "Vista capable". Kolik lidí si naběhlo s počítači, které nezvládaly Aero a byly nepoužitelně pomalé i po vypnutí všech efektů na úroveň někde mezi W2k a WXP, protože Intel nechtěl odepsat celou jednu generaci čipových sad? A přesto Intel i MS potřebují, aby jejich produktům lidi důvěřovali.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Synchronizace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412