Fórum - Zobrazit téma - Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Pre
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupite si Palm Pre ?
Ano
55%
 55%  [ 43 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Nevim
33%
 33%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
Knihomol94
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 19.8. 2007
Příspěvky: 656
Bydliště: /home

PříspěvekZaslal: ne 28. únor, 2010 15:44    Předmět: Citovat

Co tohle?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: ne 28. únor, 2010 17:38    Předmět: Citovat

proky napsal:
náhodou nemáš ten článek někde uloženej ještě s tou zmínkou a citací? by mě zajímalo, co tam psali...


Zkus google cache
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lukee
viceadmirál
viceadmirál


Registrace: 25.9. 2007
Příspěvky: 511

PříspěvekZaslal: ne 28. únor, 2010 17:43    Předmět: Citovat

Jak to tak čtu, tak to byl nejspíš můj příspěvěk Radostný

Citace:
A přitom stačí vesměs jediné - významně rozšířit trhy Palmu do zbytku světa


vs.

Citace:
For Palm just one thing may be enough: expand your markets through the rest of the world; the poster said.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: ne 28. únor, 2010 19:07    Předmět: WebOS 1.4 Citovat

Video nahravani a jine zmeny WebOS v. 1.4 jsou prima. Jde ale vesmes o hracicky. Od aktualizace jsem cekal moznost nastaveni pripominek pro zaznamy v kalendari ve stylu PalmOS ci Outlooku, tj. po minutach, hodinach ci dnech pred zacatkem. Pro me je mobil prenosna kancelar a Palm Cetro vse splnoval dokonale. Palm Pre je z tohoto hlediska zatim zklamani. Mozna ale nekdo vite, jestli neexistuje nejake jina verze kalendare pro Palm Pre.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vossyyy
nováček
nováček


Registrace: 22.11. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2010 16:33    Předmět: WEB OS 1.4 Citovat

Mám naistalovaný update na 1.4. A musím říci, že mi udělal radost. Vyřešil oto mé trápení s baterií- dříve vydržela cca 9 hodin bežného použití. Dnes při stejném použití 2 dny:) což je pro mě luxus:o) Dále je Pre svižnější...aplikace se spouštějí ryhcleji, ikdyž to může být jen opticky díky mezi kroku s pulsující ikonkou.
Každopádně dobrý krok k dokonalosti..začínám ho mít radši a radši...Radostný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 02. březen, 2010 23:52    Předmět: Citovat

pokud nekdo chcete do automatickeho vyhledavani pridat Seznam a Youtube a nevite sami jak na to, zde jsem sepsal postup a pripravil zdrojaky http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=14730#14730
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2010 12:18    Předmět: kdy Palm Pre Plus v Evrope ? Citovat

tak jsem se chtel zeptat primo u Palmu a ani po 5minutach na jejich strankach jsem nenasel moznost jak to udelat.
Zacina me to pomalu prestavat bavit, pomalu se rozhlizim co umi Nexus One, dokonce i iPhone. Takhle me borci z Palmu dokazali otravit.
Treo 680 je dobre ale uz to prestava byt ono..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2010 15:07    Předmět: Palm v Evrope Citovat

Palm Pre uz davno v Evrope je. Koupe je snadna. Nasledoval jsem instrukce z tohoto fora a Precko jsem koupil online pres expansys.com. Skvely servis. Musim take potvrdit, ze aktualizace WebOS na 1.4 opravdu zlepsila baterku. Ted staci dobijet po dvou dnech, ale pri minimalnim pouziti Wi-Fi, alespon to je ma zkusenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2010 16:56    Předmět: Citovat

ja mel na mysli bitelnejsi Pre Plus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt 11. březen, 2010 20:19    Předmět: Citovat

Dakar napsal:
ja mel na mysli bitelnejsi Pre Plus


Pre Plus pokud jeste neni tak by brzo melo byt prodavane ve Francii, takze kdo bude moc chtit tak se k nemu zas nejak dostane. Palm jako takovy prodej primo pro CR nebo pro jakykoli stat tady v Evrope nezaridi sam, vzdy potrebuji nejakeho silneho mistniho partnera, ten vsak ale musi mit o Palm Pre zajem coz bude ten hlavni kamen ukrazu, Plam hold neumi sve zarizeni prodat i kdyz se rozhodne nejedna o zadne beckove zarizeni. Uz to vpadalo pro nas na lepsi casy s O2, vzhledem k dlouhe prodleve O2 zacne bud rovnou prodavat Pre Plus a nebo co vidim realneji nebude prodavat vubec...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2010 9:47    Předmět: Citovat

odkud mas zpravy ze bude brzi ve Francii ? porad premyslim co koupit a Pre Plus by to mozna vyhralo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2010 10:01    Předmět: Citovat

Tak Pre Plus by melo byt ve Francii od dubna (operator SFR)
http://www.precentral.net/pre-coming-sfr-france
http://www.palmpre-france.com/Le-Palm-Pre-Plus-a-149-chez-SFR_a213.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2010 10:47    Předmět: Citovat

Dakar napsal:
Tak Pre Plus by melo byt ve Francii od dubna (operator SFR)
http://www.precentral.net/pre-coming-sfr-france
http://www.palmpre-france.com/Le-Palm-Pre-Plus-a-149-chez-SFR_a213.html


jen se mi nekdo zminoval ze francouzi zase pouzivaji trochu jine rozdeleni klavesnice, tak snad to nebude na obtiz...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
chazi
nováček
nováček


Registrace: 16.7. 2006
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá 12. březen, 2010 13:01    Předmět: Citovat

Gregovsky napsal:
Dakar napsal:
Tak Pre Plus by melo byt ve Francii od dubna (operator SFR)
http://www.precentral.net/pre-coming-sfr-france
http://www.palmpre-france.com/Le-Palm-Pre-Plus-a-149-chez-SFR_a213.html


jen se mi nekdo zminoval ze francouzi zase pouzivaji trochu jine rozdeleni klavesnice, tak snad to nebude na obtiz...

Francouzska klavesnice je AZERTY plus jeste soupnuty M. To je dost velkej humus Nazlobený Ale treba zacnou PRE Plus prodavat i v Nemecku a ty uz maj klavesnici v pohode (aspon jsem si nevsimnul, ze by si nekdo stezoval).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
proky
plavčík
plavčík


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 92
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: so 13. březen, 2010 16:26    Předmět: Citovat

Německé rozložení je QWERTZ, což je ještě lepší, než Pre koupené ze západu, kde mají QWERTY. Mám Treo 750 právě s QWERTY, a při střídání z telefonu na pc občas zachybuju...
_________________
Motorola T2288R -> Nokia 3310 -> Nokia 6100 -> Nokia 3510i -> Nokia 6220 -> Nokia 6230 + Palm m515 -> Palm Treo 750 -> Nokia Lumia 710
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út 16. březen, 2010 15:24    Předmět: Palm se vic zameri na Evropu Citovat

App Store a aplikace budou lokalizovany.

In preparation for the launch we encourage you to localize your application and metadata immediately for each country and language you plan to select for distribution, prior to Palm’s international e-commerce launch

vice tady: http://tamspalm.tamoggemon.com/2010/03/16/palm-reinforces-internationalization-efforts/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út 16. březen, 2010 15:29    Předmět: O2 stale chce nabizet Palm Pre Citovat

jestli jsem spravne pochopil, ceska O2 chce porad nabizet Palm Pre, zprava je z 26. Unora:

http://209.85.135.132/search?q=cache:MP-_SD2ZDhIJ:blogs.wsj.com/new-europe/2010/02/26/embattled-palm-should-focus-on-european-sales-prague-fans-say/+Embattled+Palm+Should+Focus+on+European+Sales+%E2%80%94+Prague+Fans+Say&cd=1&hl=cs&ct=clnk&gl=cz&client=firefox-a
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: út 16. březen, 2010 15:50    Předmět: Citovat

To by mě zajímalo, proč do světa pořád vytrubujou, že mají o Pre zájem, zatímco v Čechách se tváří, že je to vůbec nezajímá. Nemá tam někdo ve vedení schizofrenii v pokročilém stádiu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st 17. březen, 2010 9:00    Předmět: Citovat

Zajem muze klidne dal neprerusene trvat, O2 se o datu zahajeni prodeje nikde nezminovala.
Ted bych si spis tipnul ze cekaji na Pre Plus, (Francie, operator SFR=duben) SFR nejak patri pod Vodafone, tak se klidne muze stat za ho zacne O2 a VF nabizet soucasne ;-)
Palm, alespon co se tyka App Catalogu, se zacina pomalu zamerovat i na Evropu a konkretni lokalizace, snad konecne nabere dech a zaplavi nas WebOS strojema
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 22. březen, 2010 23:44    Předmět: Citovat

Další sraz majitelů PALM PRE!
Starbucks Palladium, snížené patro
Čtvrtek 25.3.2010

Metro B, Náměstí republiky
Pozor STARBUCKS COFFEE jsou tam dvě, tohle je o patro výš než je vstup z metra! .
Poznávací znamení : PALM PRE

Bohatý program, bohaté občerstvení, přijďte všichni!
předvedení: bezdrátová nabíječka PALM Touchstone, full body shield - ochranná fólie pro PALM PRE
diskuse: Přechod Centro - PRE, budoucnost PALM (s burzovními experty, kteří již potvrdili účast), práce s kalendářem, jak požívat PRE bez clouds
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27, 28  Další
Strana 26 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412