Fórum - Zobrazit téma - Palm Pre - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Pre
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

koupite si Palm Pre ?
Ano
55%
 55%  [ 43 ]
Ne
10%
 10%  [ 8 ]
Nevim
33%
 33%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 77

Autor Zpráva
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: st 24. březen, 2010 9:46    Předmět: Palm Pre v Cine Citovat

Pre v Cine od cervna, snad Palm konecene nabere dech

http://www.isavealot.com/china-telecom-launching-palm-pre-blackberry-handsets-this-summer/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: st 07. duben, 2010 19:08    Předmět: Výdrž PRE Citovat

Tak jsem ve Španělsku a na PRE jsem si zakázal data roaming a musím říct,že to je úplně ideální mód fungování. Maily se mi automaticky stáhnou, jakmile zapnu PRE a jsem v dosahu WiFi. A výdrž PRE - v tomto režimu ji odhaduji tak na 3 dny! Škoda, že doma to tak nejde nastavit Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nox
>> moderátor <<
>> moderátor <<


Registrace: 1.2. 2005
Příspěvky: 626

PříspěvekZaslal: st 07. duben, 2010 19:55    Předmět: Re: Výdrž PRE Citovat

tondapirko napsal:
Tak jsem ve Španělsku a na PRE jsem si zakázal data roaming a musím říct,že to je úplně ideální mód fungování. Maily se mi automaticky stáhnou, jakmile zapnu PRE a jsem v dosahu WiFi. A výdrž PRE - v tomto režimu ji odhaduji tak na 3 dny! Škoda, že doma to tak nejde nastavit Radostný


V tomhle stavu by me Pixi nevadil Zlomyslný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: ne 11. duben, 2010 10:40    Předmět: Re: Výdrž PRE Citovat

tondapirko napsal:
Tak jsem ve Španělsku a na PRE jsem si zakázal data roaming a musím říct,že to je úplně ideální mód fungování. Maily se mi automaticky stáhnou, jakmile zapnu PRE a jsem v dosahu WiFi. A výdrž PRE - v tomto režimu ji odhaduji tak na 3 dny! Škoda, že doma to tak nejde nastavit Radostný


Jak to ze ne? od 1.3 jdou GSM data vypnout, je to radek pod povolenim/zakazanim datoveho roamingu. Nebo jeste lepsi, pomoci patche 'Data in Device Menu' to jde pridat do menu k Wifi, BT a Airplane modu.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: ne 11. duben, 2010 23:20    Předmět: Citovat

Taky jsem si toho vsimnul! Ted. To je asi optimalni nastaveni dat u PRE.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: po 26. duben, 2010 22:33    Předmět: Citovat

Tož co myslíte kolegové dneska?
Pozítří je Pre Plus v Německu a starý Pre se vyprodává za nějakých 300&#8364;. Zítra se nesbalím a nepojedu tam, ale co si myslíte? Je lepší koupit nové dražší Pre Plus, nebo Pre s určitými neduhy?
A jaké jsou zkušenosti, u O2 a Expansys?
A nebo to ještě nechat plavat a počkat, jestli se nějaký z našich operátorů nepohne k prodeji?
_________________
Palm m130 [X] -> Palm Zire 72 [X] -> [Palm T|X] + [Palm Treo 680] -> [Palm Pre] -> Palm Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: po 26. duben, 2010 23:46    Předmět: Citovat

jakuje napsal:
Tož co myslíte kolegové dneska?
Pozítří je Pre Plus v Německu a starý Pre se vyprodává za nějakých 300&#8364;. Zítra se nesbalím a nepojedu tam, ale co si myslíte? Je lepší koupit nové dražší Pre Plus, nebo Pre s určitými neduhy?
A jaké jsou zkušenosti, u O2 a Expansys?
A nebo to ještě nechat plavat a počkat, jestli se nějaký z našich operátorů nepohne k prodeji?

Plusko musím mít, to dá rozum! Počkám pár dní jestli se neobjeví na Expansys a když néé tak budu muset zas do Drážďan (jestli se do takový díry plusko dostane) Na Expansys zatím nemají screen protector na plusko, to bych tam měl díru navíc ( plusko nemá tlačítko home) Nakoupil bych tam ještě pár touchstounů, abych měl na každém stole jeden :-p
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 8:40    Předmět: Citovat

ja bych rozhodne Plus, ma odolenejsi vysouvaci mechanizmus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Dakar
plavčík
plavčík


Registrace: 16.2. 2006
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 8:49    Předmět: Citovat

a nebo bych pockal, u Palmu se zchyluje k nastupu uplne novych modelu.
(Ale to uz tu bylo nekolikrat Pobavený )

mam 14 dni HTC desire, ale hw klavesnice pekelne chybi, proto porad sleduju deni kolem Palmu.

Dotazy
- maji Google Maps pro WebOS funkci Latitude ?
- je mozne prehravat DivX/Xvid, kldine s placenym prehravacem ?
- lze kompletni Outlook Sync (kalendar, ulohy, poznamky, kontakty)
- existuje kvalitni GPS navigace ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 13:45    Předmět: Citovat

Dakar napsal:

Dotazy
- maji Google Maps pro WebOS funkci Latitude ?
- je mozne prehravat DivX/Xvid, kldine s placenym prehravacem ?
- lze kompletni Outlook Sync (kalendar, ulohy, poznamky, kontakty)
- existuje kvalitni GPS navigace ?


bojim se ze na vsechny tve otazky budu muset odpovedet NE nebo NEVIM Radostný nevim co je Latitude, ale Google Maps toho prave moc neumi tak spis ne. Na DivX jsme jeste taky nic nenasel. S Outlookem synchronizuji Kalendar a kontakty bez problemu pres wifi (missing sync 40$) mam pocit ze existuje neco i na poznamky a ulohy ale zatim jsem nezkousel/nepotrebuji. poradna GPS navigace zatim zadna neni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 18:24    Předmět: Zkušenosti s PRE po téměr půl roce Citovat

Na PALM PRE už jsem si po téměř půl roce zvyknul, všechno vyladil, jsem naprosto spokojený, gesta jsem si oblíbil, multitasking jsem si zamiloval. Konektivita na internet funguje neuvěřitelně plynule, PRE se přepíná naprosto spolehlivě mezi 3G, EDGE, GPRS, Wi-Fi, změny v nastavení konektivity se projevují okamžitě!
E-maily přes IMAP fungují skvěle, multitasking je opravdu požitek. Ovládání je tak úžasně intuitivní, dokonce jsem už ochoten připustit, že PALM OS je fakt shit :-p
Co je teda opruz tak to je ochranná fólie - na oválném PRE fólie prostě není ideální. Kdyby se alespoň dal snadno vyměnit přední kryt displeje, pak by byla fólie zbytečná. No to je taková drobná lapálie na tomhle geniálním zařízení.
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kinter
plavčík
plavčík


Registrace: 23.6. 2005
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 21:57    Předmět: Re: Zkušenosti s PRE po téměr půl roce Citovat

tondapirko napsal:
E-maily přes IMAP fungují skvěle, multitasking je opravdu požitek. Ovládání je tak úžasně intuitivní, dokonce jsem už ochoten připustit, že PALM OS je fakt shit :-p


Pěkně jsi se odvázal, oceňuji Zlomyslný
Zrovna emily přes imap mi na palmOSu taky fungují skvěle. Mohl bys ještě zkusit odpovědět na ty Dakarovy otázky, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 22:54    Předmět: Re: Zkušenosti s PRE po téměr půl roce Citovat

kinter napsal:
tondapirko napsal:
E-maily přes IMAP fungují skvěle, multitasking je opravdu požitek. Ovládání je tak úžasně intuitivní, dokonce jsem už ochoten připustit, že PALM OS je fakt shit :-p


Pěkně jsi se odvázal, oceňuji Zlomyslný
Zrovna emily přes imap mi na palmOSu taky fungují skvěle. Mohl bys ještě zkusit odpovědět na ty Dakarovy otázky, prosím?

Na otázky odpovědět nemůžu, protože o tom nic nevím, nikdy jsem se tím nezabýval.
S PALM OS jsem se odvázal to sorry, jak bych ti to zkusil osvětlit - Snappermail na IMAPu funguje s PALM OS celkem dobře, ale rozdíl v uživatelském komfortu mezi PALM OS a WebOS je asi jako mezi používáním papírové mapy a GPS navigace - i podle papírové mapy se lze dostat k cíli, ale je to dřina. To si musíš vyzkoušet, kdo to nezkusil, neuvěří Radostný
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sheol
nováček
nováček


Registrace: 4.3. 2008
Příspěvky: 19

PříspěvekZaslal: út 27. duben, 2010 23:19    Předmět: Outlook Sync Citovat

Pokud jde o sync WebOS s Outlookem (kalendar, poznamky, kontakty) minus ulohy (ale tim si nejsem jisty), tak vse skvele zvlada CompanionLink. Na nem je skvele i to, ze synchronizaci lze provadet i ciste pres USB drat. Nemam rad oblaka a myslim, ze jednou budem mit s 'cloudem' spis velke starosti nez radosti. Ale to je muj nazor.

Gregovsky napsal:
Dakar napsal:

Dotazy
- maji Google Maps pro WebOS funkci Latitude ?
- je mozne prehravat DivX/Xvid, kldine s placenym prehravacem ?
- lze kompletni Outlook Sync (kalendar, ulohy, poznamky, kontakty)
- existuje kvalitni GPS navigace ?


bojim se ze na vsechny tve otazky budu muset odpovedet NE nebo NEVIM Radostný nevim co je Latitude, ale Google Maps toho prave moc neumi tak spis ne. Na DivX jsme jeste taky nic nenasel. S Outlookem synchronizuji Kalendar a kontakty bez problemu pres wifi (missing sync 40$) mam pocit ze existuje neco i na poznamky a ulohy ale zatim jsem nezkousel/nepotrebuji. poradna GPS navigace zatim zadna neni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
masoxCZ
*** admirál ***
*** admirál ***


Registrace: 9.2. 2007
Příspěvky: 939

PříspěvekZaslal: čt 29. duben, 2010 10:19    Předmět: Citovat

Škoda že v polsku se neprodávají. Jsem teď dost často v Ocelovém Městě, takže bych neměl problém pro ně zajet třeba do Krakova.
_________________
UTFG "Jak se správně ptát" !!!
... Peace through superior firepower.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tondapirko
plavčík
plavčík


Registrace: 10.8. 2005
Příspěvky: 173

PříspěvekZaslal: pá 29. říjen, 2010 19:31    Předmět: TOUCHSTONE Citovat

Tady už se dlouho nic nepsalo o PRE, má ho vůbec ještě někdo?
Řeším problém, jak donutit Touchstone procovat s neoriginálním zdrojem 5V - prostě dokud nemá svůj PALM USB 1000mA zdroj, tak se vůbec nezapne!
_________________
Treo270 | Treo600 | Treo650 | Treo680 | CENTRO | PRE | PIXI Plus | iPod touch | HP PALM PRE 2 |
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jakuje
nováček
nováček


Registrace: 17.5. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: pá 29. říjen, 2010 19:32    Předmět: Citovat

Pre mám a nestěžuju si. Ale touchstone nemám, tak nemohu poradit.
_________________
Palm m130 [X] -> Palm Zire 72 [X] -> [Palm T|X] + [Palm Treo 680] -> [Palm Pre] -> Palm Pre 3
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Gregovsky
nováček
nováček


Registrace: 8.1. 2010
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so 30. říjen, 2010 10:24    Předmět: Citovat

pre mam, touchstone mam original i se zdrojem a funguje dobre, jne kdyz je palm nabytej tak to obcas furt tuta, ale uz jsem si zvyk.

ted zvazuji zda investovat do Pre 2 nebo jen upgradnout na webos2.0 az bude dostupny, co vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jkf
plavčík
plavčík


Registrace: 24.4. 2006
Příspěvky: 98

PříspěvekZaslal: so 30. říjen, 2010 12:43    Předmět: Re: TOUCHSTONE Citovat

tondapirko napsal:
Tady už se dlouho nic nepsalo o PRE, má ho vůbec ještě někdo?
Řeším problém, jak donutit Touchstone procovat s neoriginálním zdrojem 5V - prostě dokud nemá svůj PALM USB 1000mA zdroj, tak se vůbec nezapne!


Obavam se ze presne tak to Palm chtel a udelal. Nekdy davno sem neco takoveho zachytil, snad na Precentralu.
Jinak Pre stale mam, 13. oslavilo prvni narozeniny, a su velice spokojenej takze ho jeste dlouho mit budu.
_________________
Palm Vx -> Tungsten T3 -> SE P910i -> Palm T|X -> Palm Pre -> HP Pre3 + HP TouchPad -> Xperia V
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
milanroubal
nováček
nováček


Registrace: 22.12. 2005
Příspěvky: 56

PříspěvekZaslal: út 09. listopad, 2010 1:35    Předmět: Re: TOUCHSTONE Citovat

jkf napsal:
tondapirko napsal:
Tady už se dlouho nic nepsalo o PRE, má ho vůbec ještě někdo?
Řeším problém, jak donutit Touchstone procovat s neoriginálním zdrojem 5V - prostě dokud nemá svůj PALM USB 1000mA zdroj, tak se vůbec nezapne!


Obavam se ze presne tak to Palm chtel a udelal. Nekdy davno sem neco takoveho zachytil, snad na Precentralu.
Jinak Pre stale mam, 13. oslavilo prvni narozeniny, a su velice spokojenej takze ho jeste dlouho mit budu.


No urcite to potrebuje zdroj s tim vykonem 1A. Zda ma neoriginalni zdroj take vykon 1A a nefunguje to nevim, neni to jak vyzkouset. Ja mam touchstone 2, doma a v praci, oba s originalnim zdrojem a jedou v pohode. Ja PRE hodlam vymenit za PRE2 co nejdrive to pujde, skutecne tech 256 MB RAM je malo a dostavam hlasku o malo pameti(maskovanou za hlasku too many cards open) vzdycky v tom nejmene vhodnem okamziku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 26, 27, 28  Další
Strana 27 z 28

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412