Fórum - Zobrazit téma - HELP TUNGSTEN T3 cokoliv - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

HELP TUNGSTEN T3 cokoliv

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jjanny
nováček
nováček


Registrace: 28.1. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 28. leden, 2009 2:11    Předmět: HELP TUNGSTEN T3 cokoliv Citovat

Ahoj VŠEM.
Právě jsem dostal TUNGSTEN T3, dokovací stanici a kabel. Nikdy jsem palma neměl, tady na fóru jsem toho moc nenašel a ještě tu ani neumím moc hledat, takže vás prosím:

1) potřeboval bych nějaký manuál a informace o samotném přístroji. Ani nevím, jak moc je starý...
2) software na spolupráci a synchronizaci s PC
3) jaké programy mám hledat, nebo na jaký OS
4) doporučte mi prosím nějaké programy, hry a vše co to skousne a mohlo by být zajímavé a co se s ním dá všechno dělat
5)mám Nokii E66 a zajímá mě, jestli by se nedali nějak propojit a nějak v symbioze využít

Děkuji za rady a pokud tu nějaké taové téma už je, tak se omlouvám, asi jsem ho přehlédl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
teret
plavčík
plavčík


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: st 28. leden, 2009 7:04    Předmět: Citovat

1) pár let bude mít za sebou, zkus si v prohlížeči napsat adresu třeba google.com a do vyhledávacího pole zadat "palm tungsten t3 recenze" a určitě se dozvíš víc Vysmátý
2)software co hledáš se jmenuje Palm Desktop a lze ho najít podobným způsobem jako informace v prvním bodě
3)software hledám především na netu Vysmátý , třeba na www.palmgear.com a mnoho softu najdeš i zde v sekci download
4) hledej šmudlo Vysmátý -
http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=News&file=article&sid=669
5)nějaké to propojování s E66 mě osobně příjde zbytečné, vše co by jsi získal propojením s E66, umí podle mě E66 lépe než T3

6) chtělo by to do budoucna určitě více samostatnosti !!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jjanny
nováček
nováček


Registrace: 28.1. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st 28. leden, 2009 10:26    Předmět: Citovat

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: st 28. leden, 2009 13:10    Předmět: Citovat

1) http://www.palmhelp.cz/html/modules.php?name=Tipy&myfaq=yes&id_cat=20&categories=Manu%E1ly+pro+Palm+produkty#65
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> smartphony/PDA/tablety Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412