Fórum - Zobrazit téma - Palm Tungsten T3 internet přes Samsung Galaxy SII - www.PalmHelp.cz
forum.PalmHelp.cz
O všem, co souvisí s webOS a Palm OS
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Palm Tungsten T3 internet přes Samsung Galaxy SII

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
servisplyn
nováček
nováček


Registrace: 29.8. 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: pá 06. leden, 2012 1:52    Předmět: Palm Tungsten T3 internet přes Samsung Galaxy SII Citovat

Zdravím,
pro svou profesi používám Palm Tungsten T3,ke spojení na internet jsem používal jako modem N 97,vše fungovalo výborně,Nokii s utrhl usb konektor
tak že nejde nabijet.Nyní mám místo ní Samsung Galaxy S II,ale nechce se mi spojit přes bluetooth,nastavení v palmu včetně stringu mám stejné jako před tím,ale nelze se spojit.Nemáte někdo zkušenost,jestli to vůbec funguje a je možné se přes BT propojit?
Díky Krepík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Badel
>> šéfredaktor <<
>> šéfredaktor <<


Registrace: 15.11. 2004
Příspěvky: 3155

PříspěvekZaslal: pá 06. leden, 2012 10:58    Předmět: Citovat

Je dost možné, že to v podstatě nejde a hlavně pochybuji, že se najde někdo, kdo by ti s tím byl schopen poradit. Nicméně jediná teoretická cesta k řešení, která mne napadá, je vydolovat string, který je použit při využívání smartphonu jako modemu ve Windows a s tímto stringem si pak pohrát v palmu.
_________________
www.palm.cz - www.palmhelp.cz - www.windowsmobile.cz - www.wmhelp.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra PalmHelp.cz -> Komunikace Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Reklama / Ceník
Vstup pro inzerenty




 


Doporučte nás | Webmaster | Hledání | Statistiky | Syndikační kanály | Právní ujednání | Ochrana osobních údajů



PalmHelp (www.PalmHelp.cz), informace nejen ze světa webOS a Palm OS, asistenční služby uživatelům produktů Palm. ISSN 1801-9412